SARASA HOTEL Dotonbori bevindt zich in Minami, een wijk in Osaka, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Tsutenkaku Tower en Kasteel van Osaka zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Legoland Discovery Center en Osaka Aquarium Kaiyukan. Mis zeker Universal Studios Japan™ niet. Bekijk onze reisgids voor Osaka
SARASA HOTEL Dotonbori bevindt zich dicht bij Tempel Shitenno-ji en Tsutenkaku Tower en biedt een wasserij en een restaurant. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
Tijdens je verblijf geniet je ook van:
Ontbijt (toeslag), snelle uitcheckservice en een 24-uurs receptie
Een automaat en een feestzaal
Beoordelingen van gasten zijn vol lof over de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 164 kamers bieden leuke bijkomstigheden zoals laptopwerkplekken en airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Beperkte parkeergelegenheid ter plaatse
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen en parkeerplaatsen voor personenbussen beschikbaar
Eten en drinken
Dagelijks afhaalontbijt tegen een toeslag beschikbaar van 06.30 uur tot 09.30 uur: JPY 1.800 per persoon
Een restaurant
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice op verzoek
Wisselen van handdoeken op verzoek
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
1 rolstoeltoegankelijke parkeerplaats
Geen lift
Hardhouten vloer in de kamer
Rolstoeltoegankelijk (mogelijk beperkt)
Rolstoeltoegankelijk restaurant
Rolstoeltoegankelijke openbare wasruimte
Rolstoeltoegankelijke parkeerplaatsen
Rolstoeltoegankelijke personenbusparkeerplaats
Meer
Aparte rookruimtes (boetes bij overtreding)
Feestruimte
Kamervoorzieningen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Tandenborstel en tandpasta
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Entertainment
Flatscreen-tv
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Elektrische adapters
Laptopvriendelijke werkplek
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Verwarming (met klimaatregeling)
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Contactloos uitchecken
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Voor laat uitchecken wordt een toeslag aangerekend
Snelle uitcheckservice
Speciale incheckinstructies
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Per geregistreerde volwassene kan één kind van 5 jaar of jonger gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijt voor onderweg: ongeveer JPY 1800 per persoon
Vroeg inchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Laat uitchecken is tegen een toeslag beschikbaar (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat, een rookmelder en raambeveiliging
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Schoonmaakservice is inbegrepen bij verblijven van 4 nachten of langer en wordt elke 3 dagen uitgevoerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij SARASA HOTEL Dotonbori?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij SARASA HOTEL Dotonbori?
Vandaag, 17 mei 2026, kost een verblijf bij SARASA HOTEL Dotonbori van één nacht voor twee volwassenen op 22 mei 2026 min. € 39, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij SARASA HOTEL Dotonbori inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 01.00 uur. Voor vroeg inchecken geldt een toeslag (afhankelijk van beschikbaarheid). Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij SARASA HOTEL Dotonbori uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat SARASA HOTEL Dotonbori?
Dit hotel ligt in Minami, op 3 km afstand van Kuromon Ichiba-markt, Tempel Shitenno-ji en Tsutenkaku Tower. Ook Kasteel van Osaka en Wetenschappelijk museum van Osaka liggen op 5 km afstand. Station Nippombashi ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Nagahoribashi is het 10 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over SARASA HOTEL Dotonbori
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
8,4
Locatie
9,0
Personeel en service
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 504 van 894 beoordelingen
10 - Uitstekend
504
Gastenscore: 8 - Goed. 290 van 894 beoordelingen
8 - Goed
290
Gastenscore: 6 - Redelijk. 67 van 894 beoordelingen
6 - Redelijk
67
Gastenscore: 4 - Matig. 18 van 894 beoordelingen
4 - Matig
18
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 15 van 894 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
15
Beoordelingen
Geverifieerd
8/10 – Goed
GERRY
7 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Room is small but very clean. Has all the amenities. Close to dotonbori and train station.
GERRY
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Edison
25 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very clean hotel! Nice staff too.
Edison
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
8/10 – Goed
Sean
2 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The hotel is in a great area, just far enough away from the crowds but not too far to walk. The room was very small, even when compared to other rooms we had on our trip with similar ratings. It was clean and safe and the staff were friendly.
Sean
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Woo jin
30 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
객실이 깨끗하고 잘 사용했습니다.
Woo jin
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Soi
21 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
위치 좋았고 객실은 작지만
쉬었다가는데 큰 불편함은 없었습니다
Soi
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Go
28 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
家族4人で宿泊しましたが、ベット数も人数分あり、部屋もとてもきれいでリラックスして過ごせました。
Go
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
MICHIAKI
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
宿泊するのは一人なのに、ツインの部屋で広くて良かったです
MICHIAKI
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Eunji
9 sep 2025
Positief: Personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff are so nice
Eunji
3 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Wassila
1 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Good
Chambre de bonne taille. hotel tres bien situé.
Wassila
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Perla
15 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
The staff at this hotel were extremely kind and accommodating. We arrived a bit early and we were able to drop off our luggage before going to Dotonbori, which is about a ten minute walk from the property. When arriving we were pleased to hear that our luggage was sent to our room.
Perla
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Baizhou
10 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The breakfast has a lot of varieties and was very tasty!
Baizhou
3 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerd
8/10 – Goed
Emilio
15 mrt 2026
Positief: Personeel en service, voorzieningen
Staff is very friendly and attentive. The buffet is great for the price and it’s really useful if u want to go out with a full belly. The only bad thing is it’s just from 8-9:30am so if you’re not a morning person maybe waking up early will be an inconvenience.
The room was clean except I did noticed accumulated dust beneath the bed, that’s the main thing I would improve.
Emilio
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
6/10 – Matig
Aubrey
26 nov 2025
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel smells cigarette.
Aubrey
3 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
6/10 – Matig
james
31 aug 2025
Positief: Personeel en service
Having access to laundry room was great
james
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Koffi
17 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It’s a great hotel, really convenient! Amazing friendly staff members!!! Thank you
Koffi
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jieru
16 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
great breadfast
jieru
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Derrick
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great hotel very close to everthing happening in Osaka. The staff are very friendly and readly to help. The room was clean and updated.
We had a great vacation shopping was walking distance, great restaurants nearby and end the day with a walk by Tombori river
Derrick
2 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Bruno
23 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It's a small hotel that's close to dotonbori but not so close that you get all the traffic or noise. Everything it's near that includes metro and train to go to Nara. Clean rooms and all-around great choice
Bruno
2 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benedict
5 feb 2024
Positief: Voorzieningen
Clean and very accessible to nearby shopping districts
Benedict
1 nacht verbleven in januari 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Grissel
3 aug 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Staff amable y servicial, hotel cerca de Dotombori zona con muchas tiendas y restaurantes. Habitacion comoda, limpia, tranquila y con buenas amenidades
Grissel
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Subin
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
front desk people are pretty fluent in engilsh - I had no issue communicating and the room and washroom were neat and clean
Subin
2 nachten verbleven in augustus 2025
Geverifieerd
8/10 – Goed
Rubén
6 apr 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy buen servicio
Rubén
3 nachten verbleven in maart 2024
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Leidianne
17 okt 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten