Geheel appartement

Namba Hara Apartment

2.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

6,8 op 10 –

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Kameropties

Suite (Studio, 401)

  • Max. aantal: 8
  • 2 tweepersoonsbedden en 4 eenpersoons opklapbedden

Standaard studio ( 405 )

  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons opklapbedden

Deluxe studio ( 201 )

  • Max. aantal: 5
  • 2 tweepersoonsbedden en 1 eenpersoons opklapbed

Kamer, 3 slaapkamers (Japanese-style, A, 505)

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 4 tweepersoonsbedden

Kamer, 3 slaapkamers (Japanese-style, B, 503)

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 4 tweepersoonsbedden

Kamer, 3 slaapkamers (Japanese-style, C, 703)

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 4 tweepersoonsbedden

Kamer, 3 slaapkamers (Japanese-style, D, 805)

  • 3 slaapkamers
  • Max. aantal: 8
  • 4 tweepersoonsbedden

Kamer, 2 slaapkamers (Japanese-style, 403)

  • 2 slaapkamers
  • Max. aantal: 6
  • 2 tweepersoonsbedden en 2 eenpersoons opklapbedden

Misschien vind je dit ook leuk

Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Namba Hara Apartment ligt in Naniwa, een wijk in Osaka. Dotonbori en Shinsaibashi-suji zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer appartementen in Osaka
Kaart
1-1-30 Sakuragawa, Osaka, Osaka, 556-0022

In de buurt

  • Osaka City Air Terminal
    Osaka City Air Terminal
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Namba Hatch
    Namba Hatch
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Dotonbori
    Dotonbori
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Amerikamura
    Amerikamura
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Namba Yasaka-schrijn
    Namba Yasaka-schrijn
    9 min. wandelen - 0.8 km

Lokaal vervoer

  • Metrostation Namba - 4 min. wandelen
  • Station Sakuragawa - 6 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 22 min. rijden

Restaurants

  • 王道家直系 我道家 大阪店
    2 min. wandelen
  • サイゼリヤ
    3 min. wandelen
  • マクドナルド
    2 min. wandelen
  • Starbucks
    3 min. wandelen
  • ミカサデコ & カフェ
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Namba Hara Apartment

Dit appartement beschikt naast een wasserij over een snelle incheckservice en een snelle uitcheckservice. Wifi in gemeenschappelijke ruimtes is gratis. Je vindt er ook een automaat. Geniet in elk appartement van de kitchenette met een koelkast, oven, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een wasmachine en een waterkoker, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Namba Hara Apartment heeft 8 kamers met airconditioning die zijn voorzien van pantoffels en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten. De kitchenettes beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.

Gelijkaardige accommodaties

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi en kabelinternet

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Kitchenette

  • Broodrooster
  • Elektrische waterkoker
  • Koelkast
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Microgolfoven
  • Oven

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels
  • Privébadkamer
  • Toiletpapier

Entertainment

  • Tv

Buiten

  • Balkon
  • Terras

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Diensten en faciliteiten

  • Automaat
  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 8 units

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je ontvangt voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Sleutelkastje

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Accommodatie ook bekend onder de naam

Hara Apartment
Namba Hara
Namba Hara Apartment Osaka
Namba Hara Apartment Apartment
Namba Hara Apartment Apartment Osaka

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Namba Hara Apartment?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Namba Hara Apartment inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Namba Hara Apartment uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Namba Hara Apartment?

Dit appartement ligt in Naniwa, op 10 minuten wandelen van Osaka City Air Terminal en Dotonbori. Ook Glico-bord van Dotonbori en Shinsaibashi-suji liggen op een kwartiertje wandelen. Metrostation Namba en Station JR Namba liggen op 5 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Namba Hara Apartment

6,8

7,2

Netheid

8,8

Locatie

7,2

Personeel en service

6,8

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 7 van 46 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 19 van 46 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 10 van 46 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 46 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 5 van 46 beoordelingen

Beoordelingen

10/10 – Uitstekend

C hu-Chun

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

100%推薦入住

位置絕佳,房間也十分寬敞,鄰近7-11、大型超市賣場、JR難波;大阪難波站、道頓崛也都步行可達,參加kkday一日遊集合點也非常近。入住10日,十分滿意。 但因周邊有醫院,怕救護車聲影響睡眠者,記得帶耳塞。
10 nachten verbleven in augustus 2019

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
8月22日晚上11點安排錯了505室比我,之後403,再503。錯誤搞到浪費了3個鐘,搞了半夜二點。第二日主管葉小姐(Mandy)8月23日,下午1:30,訂單註明有電視、雪櫃,但現場冇電視雪櫃,而且冇拖鞋、有爛櫃、D床有響聲太軟,訓完後腰酸骨痛現場布局完全不一様,屋內環境完全不一樣,露台冇圓枱、椅子。主管葉小姐(Mandy)話比$700coupon我了事,唔肯任何賠償,因為房東唔肯退款。我再叫佢找上司,佢話幫唔到我。公司冇門巿我唔可以上來傾。我打算去消費者委員會投訴,這間公司自己本身出錯了,但完全唔肯負責!大家小心再受騙! 8月25日先有雪櫃,護髮素用落有好多泡沫,洗完頭仲好鞋
5 nachten verbleven in augustus 2019

4/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, comfort kamer
3 nachten verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep, Reisde met partner
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
찾아가기 어렵다는 후기를 봐서 걱정했는데 나름 수월하게 찾았어요 구글맵에서 본대로 따라가다가 보면 구글맵로드뷰에 그 위치에 좋아보이는 건물이 하나 있는데 그 건물이 아니고 건물옆 골목길로 조금만 들어가면 왼쪽에 상가입구같은 문이 하나 있는데 그거예요 ㅋㅋㅋ 엘리베이터가 조금 무서워보이지만.. 내부는 나름 청결하고 괜찮았어요. 약간 오래된 냄새가 나긴했는데 그건 그냥 건물이 오래돼서 그런것같아요. 길 못찾을까봐 많이 걱정했는데 생각보다 쉽게 찾아서 다행이었어요.
2 nachten verbleven in juni 2019

2/10 – Ontzettend slecht

Man man

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
not clean , especially bath room , smell so bad , not worthy for that price.
5 nachten verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

駅近便利なホテル

駅から近くて便利でした。
1 nacht verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

JONGWON

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

잘이용하고 왔습니다

가족여행으로 이용하게 되었습니다. 간사이 공항에서 OCAT행 리무진을 이용하면 도착 후 매우 빠르게 숙소에 도착할 수 있습니다. 도톤보리, 구로몬 시장의 경우 큰 도로를 따라 이동해 찾아가면 쉽게 찾을 수 있습니다. 기본적인 조리도구, 부엌의 구성은 펜션처럼 좋으며 화장실의 경우 매우 간소하지만 수압은 나쁘지 않습니다. 침실은 세 구역으로 나뉘어 있고 두 개는 에어컨이 있는 반면 한 개는 선풍기를 이용해야하는데 충분히 시원합니다. 침대 프레임은 각목을 짜서 조립한 느낌인데 높이가 다소 있다보니 어린 아이들이 사용하기에는 어려움이 있습니다. 편의점은 세븐일레븐이 옆에 두 곳이나 있어 편하게 이용가능하고 신라면도 판매합니다.
1 nacht verbleven in juli 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
飲み物があれば最高です。水かお茶が欲しい
1 nacht verbleven in juli 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
6 nachten verbleven in juni 2019

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in juni 2019

4/10 – Matig

JIE RUEI

Negatief: Netheid

差透了

枕頭少了一份,也沒有wifi提供
3 nachten verbleven in mei 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
1 nacht verbleven in mei 2019

6/10 – Redelijk

Hamaguchi

Positief: Comfort kamer
1 nacht verbleven in april 2019

6/10 – Redelijk

Josette

Good

It was quite good the best thing is it was near in the train station and Namba shopping mall
2 nachten verbleven in april 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Reisde met een groep
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
広さがありwifiもあるため非常に快適に過ごせた。
1 nacht verbleven in mei 2019

6/10 – Redelijk

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie, Reisde met familie en kleine kinderen
Positief: Netheid
Negatief: Staat van de accommodatie en faciliteiten
お値段相当だと思います。
1 nacht verbleven in april 2019

8/10 – Goed

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Value for money-good location and basic amenities

The apartment was spacious and clean. Having a washer made our 7-day trip easier. Location was good (walking distance to train stations and OCAT). The owner was very helpful and very active in responding to our message/request. However, the towels were too thin and the beds were too high (a bit dangerous for baby/toddler/elder). We didn't use kitchen - so no review on this amenity.
5 nachten verbleven in april 2019

8/10 – Goed

hyelyn

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
스프링침대였지만 푹신하고 너무 좋았어요! 바닥에 깔려있던 거 옷에 너무 붙어요ㅠㅠ 위치도 너무 좋고 집도 넓고 깔끔해요~
1 nacht verbleven in april 2019

8/10 – Goed

JIAN FEN

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
各方面都好的,唯獨沒有WIFI提供
3 nachten verbleven in april 2019

2/10 – Ontzettend slecht

Geverifieerde reiziger

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

勝手に誰かが出入りしてます。

部屋に入ると知らない荷物が置いてありました、夕食に出かけて帰ると荷物は無くなっていました、許可なく部屋に入り私たちの荷物ではないですが勝手に持ち出すのは許されるのでしょうか。クレームを入れましたがお客様の許可を取って中に入ってます、至急確認します、日本語のできるものが対応するのまま何も答えが聞けません、きちんとした謝罪や説明がなく誠意ある対応とはとても思えません。荷物置き場にされ知らないうちに誰かが出入りしていることを考えれば怖くて泊まれません、二度と利用することはでしょう。
1 nacht verbleven in maart 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
ใกล้รถไฟฟ้า เดินทางสะดวก การเข้าหรือติดต่อกับที่พักไม่ยุ่งยาก
2 nachten verbleven in februari 2019

10/10 – Uitstekend

Geverifieerde reiziger

Reisde met familie
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very Good I like this apartments. Clean Security and good location
4 nachten verbleven in januari 2019

8/10 – Goed

Taehyeoung

Positief: Netheid, comfort kamer
4 nachten verbleven in januari 2019

8/10 – Goed

CHIH-LI

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

交通便利

非常方便交通!煮飯不是很方便!但是住宿環境還不錯!冷氣機兩台非常方便!洗衣服也好!
5 nachten verbleven in december 2018