Geheel appartement

Konitel Namba 2

Accommodatieklasse: 2.5

Fotogalerie voor Konitel Namba 2

Een gebouw met een geel bakstenen gevel en een groot blauw bord waarop
Een slaapkamer met twee bedden, houten vloeren en een raam met gordijnen.
Een kamer met rode wanden, een houten vloer en een witte airconditioning die aan de muur hangt.
Een kleine kitchenette met een magnetron, koelkast, wastafel en een klein prullenbakje.
Een trap met metalen leuningen en een rode bank aan de bovenloop.

Beoordelingen

5,4 op 10 โ€“

Geheel appartement

Max. aantal: 4

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Konitel Namba 2

  • Appartement vlak bij Nipponbashi
  • Konitel Namba 2 ligt op een steenworp van Tsutenkaku Tower en Spa World en heeft veel te bieden. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Er zijn ook voordelen, zoals:
    • Rookvrije accommodatie
    • Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Konitel Namba 2 hebben veel comfort dankzij airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn extra gemakken voorzien in de kamers zoals:
  • Koelkasten en microgolfovens

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
  • Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi

Parkeren en vervoer

  • Geen parkeergelegenheid ter plaatse

Gezinsvriendelijk

  • Gratis verblijf voor kinderen (zie details)

Eten en drinken

  • Koelkast
  • Microgolfoven

Slaapkamers

  • Slaapkamer

Badkamer

  • Gratis toiletartikelen
  • Handdoeken inbegrepen
  • Pantoffels

Entertainment

  • Flatscreen-tv

Werkplekken

  • Bureau

Comfort

  • Airconditioning

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Geen huishoudservice

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • 7 units

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je dient de accommodatie te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geรฏnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bijย check-inย worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden.ย Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiรซren en deze kopie in hun administratie te bewaren.ย 

Over deze buurt

dit appartement ligt in Naniwa, een wijk in Osaka. Nipponbashi en Dotonbori zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japanโ„ข. Ga naar Kyocera Dome Osaka om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Legoland Discovery Center, een topattractie die je zeker niet mag missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Meer appartementen in Osaka
Kaart
2-4-13 Shimodera, Naniwa-ku, TNK Building, Osaka, Osaka, 556-0001

In de buurt

  • Een drukke stadstraat met een opvallende DISCPIER bioscoop en diverse winkels.
    Nipponbashi
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een drukke straat met een geel bord waarop
    Kuromon Ichiba-markt
    7 min. wandelen - 0.7 km
  • Een levendige straat met kleurrijke borden en een groot reuzenrad op de achtergrond.
    Tsutenkaku Tower
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een gebouw met een bord voor World Stone Spa. Er leiden trappen naar de ingang.
    Spa World
    13 min. wandelen - 1.2 km
  • Een levendig stadsriviergezicht met verlichte gebouwen en een boottocht.
    Dotonbori
    13 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Shitennoji-mae Yuhigaoka - 8 min. wandelen
  • Station Kitntetsu-Nipponbashi - 13 min. wandelen
  • Osaka (ITM-Itami) - 27 min. rijden

Restaurants

  • POP iD Cafe season3
    4 min. wandelen
  • ใƒžใƒ‰ใƒฉใ‚น ๆœฌๅบ—
    4 min. wandelen
  • ้‡œๆš้ฅ‚้ฃฉ ่ฉซ้–“
    3 min. wandelen
  • ่•Ž้บฆใจใƒฉใƒผๆฒนใงๅนธใชใฃใŸใ€‚ๆ—ฅๆœฌๆฉ‹ๅบ—
    5 min. wandelen
  • cafe FORESTA
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Konitel Namba 2?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Konitel Namba 2 inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Konitel Namba 2 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Konitel Namba 2?

Dit appartement ligt in Naniwa, op 10 minuten wandelen van Nipponbashi en Kuromon Ichiba-markt. Ook Tsutenkaku Tower en Dotonbori liggen op een kwartiertje wandelen. Station Shitennoji-mae Yuhigaoka ligt op 8 minuten wandelen en naar Station Ebisucho is het 8 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Konitel Namba 2

5,4

6,8

Netheid

6,8

Locatie

5,6

Personeel en service

5,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 4 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 5 van 16 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 3 van 16 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

2/10 โ€“ Verschrikkelijk

Positief: Netheid
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

์ฃผ๋ณ€์ƒ๊ถŒ์— ์ธ์ ‘ํ•œ ๋ฏธ์™„์„ฑ ํ˜ธํ…”

์ €์—๊ฒŒ ์•„์ฃผ ๋งŽ์€ ๊ณต๋ถ€๊ฐ€ ๋˜์—ˆ๋˜ ํ˜ธํ…”์ž…๋‹ˆ๋‹ค ์ฒซ๋‚ ๋ถ€ํ„ฐ ๋งค์šฐ ๋ฒ„๋ผ์ด์–ดํ‹ฐํ•จ ์ผ๋‹จ ํ‹ฐ๋น„๊ฐ€ ์•ˆ๋œ๋‹ค๊ณ ํ•จ ๊ณต์‚ฌ์˜ˆ์ •์ด๋ผ๊ณ ... ์ง‘์—๊ฐ€๋Š” ๋งˆ์ง€๋ง‰๋‚ ๊นŒ์ง€ ์นœ๊ตฌ์™€์˜ ์†Œํ†ต์„ ์†Œ์ค‘ํžˆ ํ•ด์•ผ๋งŒ ํ• ๊ฒƒ. 4์ธต 5์ธต์€ ๋ฌด์กฐ๊ฑด ํ”ผํ• ๊ฒƒ ๋‚จ์žํ™”์žฅ์‹ค์€ 3์ธต ์—ฌ์žํ™”์žฅ์‹ค์€5์ธต. ํ•˜์ง€๋งŒ ๋ถˆ์ด ์•ˆ๋“ค์–ด์˜ค๋‹ˆ๊นŒ ์•„์นจ์ƒค์›Œ๋งŒ ํ• ๊ฒƒ. ๊ฐ„ํ˜น ํ™”์žฅ์‹ค์ด ๋ง๊ฐ€์ง. ๊ธฐ๋ณธ์ ์œผ๋กœ ๋ณ€๊ธฐ์˜ ๊ตฌ์กฐ์™€ ์ˆ˜๋ฆฌ๋ฐฉ๋ฒ•์ •๋„๋Š” ์Šต๋“ํ•˜์—ฌ์˜ฌ๊ฒƒ. ์ œ๋•Œ์— ๊ณ ์น˜์ง€ ์•Š๋Š”๋‹ค๋ฉด 2์ธต์ฒœ์žฅ์—์„œ ๋ฌผ์ด์ƒˆ๋ฉด์„œ ์ „๊ธฐ๊ฐ€ ๋‚˜๊ฐ€๋‹ˆ๊นŒ ์—ญ์‹œ ๊ด€๋ จ๊ธฐ์ˆ ๊ณผ ์ตœ์†Œ ์ƒ์กด์šฉํ’ˆ์„ ์ฑ™๊ฒจ์„œ ์˜ฌ๊ฒƒ. ๊ฐ ๋ฃธ์˜ ๋น„๋ฐ€๋ฒˆํ˜ธ๊ฐ€ ๋งค์šฐ ๋‹จ์กฐ๋กœ์›Œ์„œ ๊ฐ„ํ˜น ๋ชจ๋ฅด๋Š” ์‚ฌ๋žŒ๋“ค์ด ๋ฌธ์„ ๋”ฐ๊ณ ๋“ค์–ด์˜ฌ์ˆ˜์žˆ์Œ. ์œ„์˜ ์ „๊ธฐ๊ฐ€ ๋‚˜๊ฐ€๋ฉด์„œ ํ•„์—ฐ์ ์œผ๋กœ ๋‹ค๋ฅธํ˜ธ์ˆ˜์™€์˜ ๊ต๋ฅ˜๋ฅผ ๋‹ค์ ธ์•ผํ•˜๋ฏ€๋กœ ํ—ˆํŠผ์ง“์•ˆํ•˜๋„๋ก ๋ฏธ๋ฆฌ ์นœํ•ด์ ธ๋‘˜๊ฒƒ. ๊ณ„๋‹จ์ด ๋งค์šฐ ์ข๊ณ  ๊ฐ€ํŒŒ๋ฅธํŽธ์ธ๋ฐ๋‹ค ์—˜๋ฆฌ๋ฒ ์ดํ„ฐ๊ฐ€์—†์Œ. ์—ญ์‹œ ๋‹ค๋ฅธํ˜ธ์ˆ˜ ์‚ฌ๋žŒ๋“ค๊ณผ ๋งˆ์ฃผ์น  ๊ฐ€๋Šฅ์„ฑ์ด ๋งŽ์œผ๋ฏ€๋กœ ๊ต๋ฅ˜๋ฅผ ๋‹ค์ง๊ณผํ•จ๊ป˜ ๋’ค๋”ฐ๋ผ์˜ค๋Š” ์‚ฌ๋žŒ์ด ๋นก์น˜์ง€ ์•Š๊ฒŒ ๋น ๋ฅธ๋ฐœ๋†€๋ฆผ์œผ๋กœ ๊ณ„๋‹จ์„ ์˜ค๋ฅผ์ˆ˜์žˆ๋Š” ์ฒด๋ ฅ์„ ๊ธธ๋Ÿฌ์˜ฌ๊ฒƒ. ๊ฑด๋ฌผ ์ „์ฒด์—๊ฑธ์ณ ๋ฐฉ์Œ์€ ์ ˆ๋Œ€๋กœ ๊ธฐ๋Œ€ํ•˜์ง€๋ง๊ฒƒ. ๋น„๋‹จ ๋‹ค๋ฅธํ˜ธ์ˆ˜์˜ ์‚ฌ๋žŒ๋“ค๋ฟ๋งŒ์•„๋‹ˆ๋ผ ๊ฑด๋ฌผ๊ทผ์ฒ˜ ์†Œ์Œ๋“ค ๋‹ค ๋“ค์„์ˆ˜์žˆ์œผ๋ฏ€๋กœ ๊ท€๋งˆ๊ฐœ๋ฐ์ˆ˜๋ฉด์•ˆ๋Œ€๋ฅผ ์ฑ™๊ฒจ์˜ฌ๊ฒƒ. ๋Œ€๊ฐ์„  ํ•˜๋‚˜๊ฑด๋„ˆ๊ฑด๋ฌผ์— ๋‹ญ๋“ค์„ ํ‚ค์šฐ๊ณ ์žˆ์Œ. ์˜ค๋žœ๋‚ ๋“ค์„ ๊ด€์ฐฐํ•œ๊ฒฐ๊ณผ ์•„์นจ5์‹œ๊ฒฝ์— ์šธ๊ธฐ์‹œ์ž‘ํ•˜๋ฏ€๋กœ ๋ชจ๋‹์ฝœ์„ ๋”ฐ๋กœ ๋งž์ถœํ•„์š”๋Š” ์—†์Œ.
7 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerde beoordeling

4/10 โ€“ Slecht

Positief: Comfort kamer
Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

ํ”ผ์น˜ ๋ชปํ•ด ์ด์šฉํ•˜๋Š” ํ˜ธํ…”

๋ˆ ์•„๋ผ๋Š” ๋ชฉ์  ํ•˜๋‚˜๋งŒ ๊ฐ€์ง„๋‹ค๋ฉด ์ด์šฉํ•˜์„ธ์š”. ์‚ฌ์ง„์ด ์˜ฌ๋ผ๊ฐ”๋Š”์ง€ ๋ชจ๋ฅด๊ฒ ๋Š”๋ฐ ๋“ค์–ด๊ฐ€๋Š” ์ˆœ๊ฐ„๋ถ€ํ„ฐ ์นจ๋Œ€ ์‹œํŠธ๋Š” ์ค‘๊ตฌ๋‚œ๋ฐฉ์— ๋ฒ—๊ฒจ์ ธ์„œ ์ˆ™๋ฐ•๊ฐ์ธ ์ œ๊ฐ€ ์ง์ ‘ ์† ๋ดค์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ์“ฐ๋ ˆ๊ธฐํ†ต์€ ๋น„์›Œ์ ธ ์žˆ์ง€๋„ ์•Š์•˜๊ณ ์š”. ์นœ๊ตฌ ์ž์ทจ๋ฐฉ ๋นŒ๋ ค์ž๋Š” ๊ฒƒ๋„ ์•„๋‹ˆ๊ณ  ์ด ์ •๋„๋ฉด ์†ํ•ด๋ผ๋Š” ์ƒ๊ฐ์ด ๋“ญ๋‹ˆ๋‹ค.
3 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerde beoordeling

8/10 โ€“ Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
่‹ฅๅช่ฆไนพๆทจใ€ไฝ็ฝฎๅฅฝ๏ผŒ้ธ้€™่ฃๅพˆไธ้Œฏ๏ผŒไธ1ๅˆ†้˜ๅฐฑๆœ‰Life่ถ…ๅธ‚๏ผŒๅพˆ็ฌฆๅˆๆˆ‘็š„้œ€่ฆใ€‚ ไฝ†่‹ฅๅพˆ้œ€่ฆ็ฉฉๅฎšWiFi ็ถฒ่ทฏ็š„๏ผŒๆๆ€•้€Ÿๅบฆไธ็†ๆƒณ๏ผŒๅŠ ไธŠๆฒ’ๆœ‰ๅฐๅ†ฐ็ฎฑ๏ผŒ้‚„่ฆ็ˆฌๆจ“ๆขฏๅพˆๅฏๆƒœใ€‚ ๅ‰›ๅฅฝ็ฌฌไธ€ๅคฉๅฐฑ้‡ๅˆฐๅฆไธ€ๆˆฟๅฎขๅœจๅปๆ‰€ๆŠฝ็…™๏ผŒๅœจๆ ผ้–“ไธŠๆ˜ฏ่ˆ‡ๆˆฟ้–“้€ฃ็ต๏ผŒ็…™ๅ‘ณ็ซ„้€ฒๆˆฟ้–“๏ผŒ็œŸไธๅฅฝใ€‚
4 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

10/10 โ€“ Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
ํ™”์žฅ์‹ค, ์ƒค์›Œ์‹ค์ด ํ•˜๋‚˜๋ผ๋Š” ๊ฒŒ ์œ ์ผํ•œ ๋‹จ์ ์ด์ง€๋งŒ ์œ„์น˜์™€ ๊ฐ€๊ฒฉ์ด ๋„ˆ๋ฌด ์ข‹์•„์„œ ๋‹ค์Œ ๋ฒˆ์—๋„ ๋˜ ์˜ฌ ๊ฑฐ ๊ฐ™์Šต๋‹ˆ๋‹ค.
2 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

2/10 โ€“ Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Really bad hotel

1. Any person didnโ€™t attend I checked in, and front door was locked. A telephone number was showed on the front door. I tried to contact but hadnโ€™t answered anyone long time. I sent text massages and finally someone sent a PIN number and room number. As thr some person told to me they sent a PIN number and room number via hotelโ€™s.com but I didnโ€™t receive any message, this hotel is really lier. The room was really old and bit piled dust. A TV didnโ€™t work and I asked the some person to fix it, and they accepted. But anyone didnโ€™t check it. I decided to leave the hotel only one night instead of two nights because I had to watch tv programs. The some person accepted to return the money for one night. After I came back to my home, hotelโ€™s.com told to me the hotel refused to pay back money. I didnโ€™t see any stuff of this hotel and really bad correspondence and lier!!
2 nachten verbleven in juni 2019
Geverifieerde beoordeling

4/10 โ€“ Slecht

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ใƒใ‚นใ‚ฟใ‚ชใƒซใŒ็„กใ„

ใƒญใ‚ฑใƒผใ‚ทใƒงใƒณใฏใ™ใ”ใไพฟๅˆฉใง่‰ฏใ„ใงใ™ ้ƒจๅฑ‹ใ‚‚ๅบƒใใฆ่‰ฏใ„ใฎใงใ™ใŒใ€ใƒ›ใ‚ณใƒชใฃใฝใ„ใงใ™ ใพใŸใ€ใŠ้ขจๅ‘‚ใฎๆ‰‰ใŒๅฃŠใ‚ŒใฆใŠใ‚Šใ€ใ‚ทใƒฃใƒฏใƒผใฎๆฐดใŒ่„ฑ่กฃๅ ด(ใƒˆใ‚คใƒฌใจๅŒๅฎค)ใซๆตใ‚Œ่พผใฟใ€ๆฐดๆตธใ—ใงใƒˆใ‚คใƒฌใซ่กŒใใฎใŒๅ›ฐใ‚Šใพใ—ใŸ ใพใŸใ€ใ‚ฟใ‚ชใƒซใ‚‚็”จๆ„ใ•ใ‚Œใฆใ„ใพใ™ใŒใ€ใƒ•ใ‚งใ‚คใ‚นใ‚ฟใ‚ชใƒซใฎใฟใงใƒใ‚นใ‚ฟใ‚ชใƒซใŒใ‚ใ‚Šใพใ›ใ‚“ใงใ—ใŸ
2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 โ€“ Matig

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten

ํ™”์žฅ์‹คใ…œใ…œ

๊ณต์šฉํ™”์žฅ์‹ค์ด ๊ฐ™์€ ์ธต์— ์—†๋‹ค๋Š” ๊ฒƒ์€ ํฐ ๋ถˆํŽธํ•จ์ด์—ˆ์Šต๋‹ˆ๋‹ค ์ €ํฌ ๋ฐฉ์€ 3์ธต ์—ฌ์žํ™”์žฅ์‹ค๊ณผ ์š•์‹ค 5์ธตใ…œใ…œ ๊ณ„๋‹จ์ด ์ข๊ณ  ๊ฐ€ํŒŒ๋ฅธ ํ˜•ํƒœ๋ผ ๋”๋”์šฑ ํž˜๋“ค์—ˆ์Šต๋‹ˆ๋‹ค ์ˆ™์†Œ๊ฐ€ ๊นจ๋—ํ•˜๊ณ  ์กฐ์šฉํ•˜๊ณ  ์ €๋ ดํ–ˆ์œผ๋‚˜ ํ™”์žฅ์‹ค์˜ ๋ถˆํŽธํ•จ์ด ์ด ๋ชจ๋“ ๊ฒƒ์„ ๋Œ€์‹  ํ•  ์ˆ˜๋Š” ์—†์—ˆ์Šต๋‹ˆ๋‹ค
3 nachten verbleven in december 2018
Geverifieerde beoordeling

10/10 โ€“ Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ํŽธ์•ˆํ•˜๊ณ  ์กฐ์šฉํ•œ ์ˆ™๋ฐ•์‹œ์„ค

์ฒ˜์Œ์—๋Š” ํ›„๊ธฐ๊ฐ€ ๊ทธ๋ ‡๊ฒŒ ์ข‹์ง€์•Š์•„ ๊ณ ๋ฏผํ–ˆ์ง€๋งŒ, ๋ง‰์ƒ ์ฒดํฌ์ธ ํ›„ ์ˆ™๋ฐ•์„ ํ•˜๊ณ  ๋‚˜๋‹ˆ ๋„ˆ๋ฌด ๋งŒ์กฑ์Šค๋Ÿฌ์› ์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ๋‚œ๋ฐ”, ๋‹›ํฐ๋ฐ”์‹œ์™€ ๊ทผ์ ‘ํ•ด์žˆ์ง€๋งŒ ์‹œ๋„๋Ÿฝ์ง€ ์•Š์•„์„œ ๋” ์ข‹์•˜๊ณ , ๊ทผ์ฒ˜์— ๋ผ์ดํ”„๋ผ๋Š” ํฐ ๋งˆํŠธ๊ฐ€ ์žˆ์–ด์„œ ๋” ์ข‹์•˜๋˜ ๊ฒƒ ๊ฐ™์Šต๋‹ˆ๋‹ค! ํ™”์žฅ์‹ค๊ณผ ์ƒค์›Œ์‹ค์ด ๊ณต์šฉ์ด๋ผ๋Š” ์ ์ด ๋‚ดํ‚ค์ง€ ์•Š์•˜์ง€๋งŒ, ๋ง‰์ƒ ์‚ฌ์šฉํ•˜๋ ค๊ณ  ๋“ค์–ด๊ฐ€๋ณด๋‹ˆ ์ฒญ๊ฒฐํ•˜๊ฒŒ ๊ด€๋ฆฌ๋˜์–ด์žˆ์–ด์„œ ํฐ ๋ถˆํŽธํ•จ ์—†์ด ์‚ฌ์šฉํ–ˆ์Šต๋‹ˆ๋‹ค! ๋‹ค์Œ์— ๋˜ ์˜ค๊ฒŒ๋œ๋‹ค๋ฉด ์‚ฌ์šฉํ•˜๊ณ ์‹ถ์Šต๋‹ˆ๋‹ค :)
2 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerde beoordeling

8/10 โ€“ Goed

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Room within city.

Fit for purpose for us. We are just looking for a clean room to sleep with basic amenities such as microwave, fridge and attached bathroom.
4 nachten verbleven in juli 2018
Geverifieerde beoordeling

4/10 โ€“ Slecht

Negatief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

ใƒ†ใƒฌใƒ“ใ‚‚็„กใ„ๅ†ท่”ตๅบซใ‚‚็„กใ„

้ƒจๅฑ‹ใซใƒ†ใƒฌใƒ“ใจๅ†ท่”ตๅบซใŒ็„กใ ้•ทๆœŸๆปžๅœจใซใฏๅ‘ใ„ใฆใชใ„ใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚ ไฝฟ็”จใ—ใŸ้ƒจๅฑ‹ใฎ้šฃใŒๅฅณๆ€ง็”จใ‚ทใƒฃใƒฏใƒผๅฎคใ ใฃใŸใฎใงใ™ใŒๅฃ๏ผ‘ๆžšใงไป•ๅˆ‡ใ‚‰ใ‚Œใฆใ‚‹็‚บ ้ŸณใŒไธธ่žใ“ใˆใงใ™ใ€‚ๅ› ใฟใซๅฑใฎ้Ÿณใ‚‚่žใ“ใˆใพใ—ใŸใ‚ˆ(็ฌ‘) ้›ป่ฉฑใงใฎๅฏพๅฟœใฏไธๅฏงใงใ—ใŸใŒๅฎฟใจใ—ใฆใฎใ‚ฏใ‚ชใƒชใƒ†ใ‚ฃใฏๆœŸๅพ…ใ—ใชใ„ๆ–นใŒใ„ใ„ใจๆ€ใ„ใพใ™ใ€‚
4 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerde beoordeling

4/10 โ€“ Slecht

Negatief: Personeel en service, comfort kamer
Not enough toilet paper prepared, for 5 people to stay for 4 days 3 night. On our last day the property have no hot water to shower. I contact the property bit no one reply, I called no one answer. So I dont recommend this place
3 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerde beoordeling

6/10 โ€“ Matig

Positief: Comfort kamer
Negatief: Netheid

๋ด๋ดํƒ€์šด๊ณผ ๊ฐ€๊นŒ์šด ์ˆ™์†Œ

์ดํ‹€ ์‚ฌ์šฉ ํ•˜์˜€์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ๊ณต์šฉํ™”์žฅ์‹ค์„ ์“ฐ๊ณ  ์žˆ์–ด์„œ ์กฐ๊ธˆ ๋ถˆํŽธ ํ–ˆ์ง€๋งŒ ๊ฐ€๊ฒฉ์ด ์šฉ์„œ ํ•ฉ๋‹ˆ๋‹ค. ์ž ๋งŒ ์ž๊ณ  ์ž๊ธฐ์—๋Š” ๋”ฑ ์ข‹์Šต๋‹ˆ๋‹ค. ๋ด๋ดํƒ€์šด๊ณผ ๊ฐ€๊นŒ์›Œ์„œ ์ข‹์•˜์Šต๋‹ˆ๋‹ค.
2 nachten verbleven in april 2018
Geverifieerde beoordeling

4/10 โ€“ Slecht

3 nachten verbleven in juli 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 โ€“ Matig

2 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling

6/10 โ€“ Matig

Positief: Netheid
3 nachten verbleven in maart 2019
Geverifieerde beoordeling

2/10 โ€“ Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
3 nachten verbleven in augustus 2018