Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi bevindt zich in Chuo, een wijk in Osaka, en ligt in de uitgaansbuurt en vlak bij een metrostation. Kasteel van Osaka en Tsutenkaku Tower zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Enkele van de populaire attracties in het gebied zijn Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™. Ga naar Stadion Osaka-jō om een evenement of wedstrijd bij te wonen en maak ook wat tijd vrij voor Kidzania Koshien-attractiepark, een topattractie die je zeker niet mag missen. Ontdek wat het gebied allemaal te bieden heeft, zoals warmwaterbronnen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Osaka (KIX-Internationale luchthaven Kansai) - 56 min. rijden
Restaurants
マルとマルたなか
1 min. wandelen
Bon-tune
1 min. wandelen
どろそば将
1 min. wandelen
スタンドのぶや
2 min. wandelen
居酒屋ろっく
1 min. wandelen
Over deze accommodatie
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi
Hotel vlak bij Kasteel van Osaka
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi bevindt zich dicht bij Stadion Osaka-jō en Nipponbashi en biedt een droogkuis/wasserijservice en een restaurant. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Verder zijn er nog deze extra voordelen:
Een ontbijtbuffet (toeslag), parkeerplaatsen ter plaatse en een 24-uurs receptie
Een lift, een automaat en bagageopslagruimte
Beoordelingen van gasten tonen hoge cijfers voor de uitstekende staat van de accommodatie
Kamervoorzieningen
De 190 kamers zijn voorzien van voordelen zoals airconditioning, bovenop extra's zoals gratis wifi en kluisjes.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Beschikbaar in alle kamers: gratis wifi en kabelinternet
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Er gelden hoogtebeperkingen voor parkeren ter plaatse
Parkeren ter plaatse alleen op verzoek
Parkeerplekken ter plaatse (JPY 1.600 per nacht)
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Dagelijks ontbijtbuffet tegen een toeslag beschikbaar van 07.00 uur tot 10.00 uur: JPY 1.500 voor volwassenen en JPY 550 voor kinderen
Een restaurant
Restaurants ter plaatse
和食・味わいの路 「大よし本店」/Daiyoshi
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
24-uursreceptie
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke microgolfoven
Wasserij
Gastendiensten
Droogkuis-/wasserijservice
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Lift
Meer
1 gebouw
11 etages
Gebouwd in 2008
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bad/douchecombinatie
Bidet
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Entertainment
Tv met digitale zenders
Eten en drinken
Koelkast
Meer
Airconditioning
Kluisje
Strijkijzer/strijkplank op verzoek
Telefoon
Verwarming
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Laat uitchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 2000
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Renovaties en sluitingen
Van 11 mei 2026 tot 23 december 2026 voert accommodatie renovatiewerken uit (einddatum kan wijzigen). Dit heeft betrekking op de volgende ruimtes:
De eetgelegenheden
De lift
De receptie
De gang
De wasserette
De lobby
Het parkeerterrein
Een aantal hotelkamers
Dit hotel doet er tijdens werkzaamheden alles aan om geluidsoverlast en hinder tot een minimum te beperken.
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 6 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 1500 voor volwassenen en JPY 550 voor kinderen
Betaald parkeren: JPY 1600 per nacht
Toeslag voor laat uitchecken: JPY 2000 (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om parking ter plaatse te reserveren.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het beleid van deze accommodatie staat bepaalde reserveringen voor groepsevenementen of groepsfeesten, waaronder vrijgezellenfeesten, niet toe.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Accommodatie ook bekend onder de naam
Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi
Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi Osaka
MyStays Sakaisuji-Honmachi
MyStays Sakaisuji-Honmachi Osaka
Sakaisuji-Honmachi
Mystays Inn Sakaisuji-Honmachi Hotel Osaka
Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi Osaka
MyStays Sakaisuji-Honmachi Osaka
MyStays Sakaisuji-Honmachi
Hotel Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi Osaka
Osaka Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi Hotel
Hotel Hotel MyStays Sakaisuji-Honmachi
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi
Mystays Sakaisuji Honmachi
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi Hotel
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi Osaka
Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi Hotel Osaka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi?
Vandaag, 1 apr. 2026, kost een verblijf bij Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi van één nacht voor twee volwassenen op 29 apr. 2026 min. € 31, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 1600 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 04.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van JPY 2000 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).
Waar staat Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi?
Dit hotel ligt in Chuo, op 3 km afstand van Kasteel van Osaka, Stadion Osaka-jō en Nipponbashi. Ook Tsutenkaku Tower en Kyocera Dome Osaka liggen op 5 km afstand. Station Sakaisuji-hommachi ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Hommachi is het 11 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel MyStays Sakaisuji Honmachi
8,2
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,2
Netheid
7,8
Locatie
8,6
Personeel en service
8,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 337 van 1005 beoordelingen
10 - Uitstekend
337
Gastenscore: 8 - Goed. 449 van 1005 beoordelingen
8 - Goed
449
Gastenscore: 6 - Redelijk. 150 van 1005 beoordelingen
6 - Redelijk
150
Gastenscore: 4 - Matig. 52 van 1005 beoordelingen
4 - Matig
52
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 17 van 1005 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
17
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Sylvano
Reisde met een groep
23 okt 2022
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good service however slight language barrier if you can only speak english
Sylvano
13 nachten verbleven in oktober 2022
8/10 – Goed
Peter
Reisde met familie
11 jan 2020
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Aangenaam hotel
Goede ligging, schone hotelkamer. Goed hotel voor een redelijke prijs. Klein minpuntje is de taalbarriere , je verwacht van n internationaal hotelketens dat de receptiemedewerkers Engels verstaan.
Peter
4 nachten verbleven in januari 2020
8/10 – Goed
angela, nijmegen
2 mei 2018
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima hotel voor fijne prijs
Prima hotel, kleine kamer maar dat is normaal”
Wel ca 10 a 15 min lopen naar metro, zit in het centrum maar tussen 2 drukke gebieden in.
De omgeving van het hotel is rustig en overdag en in avond niets te beleven, daarvoor moet je dus wel in andere gebieden zijn
Wij hebben 2 overnachtingen gedaan, 1 volle dag in Osaka, daarna weer doorgereisd
angela
2 nachten verbleven in april 2018
6/10 – Redelijk
Co, amsterdam
14 jan 2018
Positief: Personeel en service
Negatief: Netheid
Oké
Na de eerste nacht stapte ik onder de douche, dit was geen prettige ervaring de douche sprong continue van heet naar koud. Dit hebben wij geweld en het personeel loste dit probleem wel goed op door ons van een nieuwe kamer te voorzien. Voor de rest rook de badkamer niet fris!
Co
2 nachten verbleven in januari 2018
10/10 – Uitstekend
Geverifieerde reiziger
16 sep 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Goed hotel
Goed verblijf zeer vriendelijk personeel
Geverifieerde reiziger
4/10 – Matig
Miyuki
28 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was cleaned and tidied up every day, the staff were amazing all the time. The breakfast was great
Josue
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Takuya
Reisde met een groep
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
客室に清潔感があり、スタッフの方もとても丁寧でした。
Takuya
2 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Lucie
Reisde met partner
14 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Service impeccable! Nous avons laissé nos bagages le matin, et au moment du check in à 15h, le personnel avait déjà amené nos bagages dans la chambre !
Il y a un micro-onde dans la chambre, ce qui est très pratique.
Lucie
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Hiyori
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hiyori
2 nachten verbleven in maart 2026
8/10 – Goed
Camille
7 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Camille
3 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Rachel
6 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten