HANASTAY MATSU ligt in Nishinari, een wijk in Osaka. Bewonder de natuur bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70, terwijl Namba Grand Kagetsu-theater en Orix-theater culturele hoogtepunten zijn. Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™ mag je zeker niet missen. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
HANASTAY MATSU
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. De 2 kamers beschikken elk over een wasmachine en een keuken met een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Gratis wifi, een eetruimte en een flatscreentelevisie behoren tot de overige voorzieningen.
HANASTAY MATSU heeft 2 kamers met airconditioning die zijn voorzien van een haardroger. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van een aparte badkuip en douche.
Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 500+ Mbps (voor 6+ personen of 10+ toestellen)). Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
2 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie heeft geen receptie.
Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, privé-ingang
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en pinpassen; contante betalingen zijn niet toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
HANASTAY MATSU Osaka
HANASTAY MATSU Ryokan
HANASTAY MATSU Ryokan Osaka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij HANASTAY MATSU?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij HANASTAY MATSU inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij HANASTAY MATSU uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat HANASTAY MATSU?
Dit vakantiehuis ligt in Nishinari, op 3 km afstand van Spa World, Tsutenkaku Tower en Nipponbashi. Ook Dotonbori en Kyocera Dome Osaka liggen op 5 km afstand. Station Hanazonocho ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Station Imafune is het 9 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over HANASTAY MATSU
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Voorzieningen
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 3 van 3 beoordelingen
10 - Uitstekend
3
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 3 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 3 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 3 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 3 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
Anna
15 mrt 2026
Positief: Netheid
Excellent location in a residential area, great amemities, very clean
Anna
4 nachten verbleven in maart 2026
10/10 – Uitstekend
Andy
Reisde met partner
11 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good
Andy
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
ALFONSO
4 jun 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The space is just the needed, the entrance is tight and you need to take big steps to go up. The room is quite nice and very Japanese. The beds are in the floor so if you are not get used to this is not a place for you. The bed is quite enough comfy. I loved the pillow.
The bathroom and restroom were quite nice.