Guesthouse Ivy ligt in Higashi-osaka. Kuromon Ichiba-markt en Nipponbashi zijn enkele plekken die je als fervent shopper niet mag overslaan. Als je liever de populaire bezienswaardigheden van de buurt wilt bezoeken, ga dan naar Osaka Aquarium Kaiyukan en Universal Studios Japan™. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Intex Osaka. Bekijk onze reisgids voor Higashi-osaka
Guesthouse Ivy bevindt zich dicht bij Kasteel van Osaka en Kuromon Ichiba-markt en biedt een koffiebar/café en een wasserij. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een automaat, bagageopslagruimte en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd en hebben veel comfort met laptopwerkplekken en airconditioning, naast leuke bijkomstigheden zoals aparte zitruimtes en aparte eetruimtes.
Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
2 badkamers met toiletten met elektronische bidets en bad/douchecombinaties
Aparte zitruimtes, aparte eetruimtes en gemeenschappelijke keukens
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Geen parkeergelegenheid ter plaatse
Parkeerplaatsen buiten het terrein beschikbaar (JPY 400 per dag)
Eten en drinken
Een koffiebar/café
Dingen om te doen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Apart eetgedeelte in de kamer
Grote koelkast/diepvriezer op de kamer
Kinderspelletjes
Microgolfoven op de kamer
Wasserij
Voorzieningen
Automaat
Bagageopslag
Gemeenschappelijke koelkast
Gemeenschappelijke microgolfoven
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Schoonmaakservice (op verzoek) (tegen een toeslag)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Gladde vloer in gemeenschappelijke ruimtes
Goed verlicht pad naar de ingang
Hendels als deurklinken
Trapleuningen
Visuele alarmen in de gangen
Meer
3 etages
Gemeenschappelijke woonkamer
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Extra futon (toeslag)
Verduisterende gordijnen
Badkamer
2 gemeenschappelijke badkamers
Bad/douchecombinatie
Haardroger
Pantoffels
Shampoo
Toilet met elektronisch bidet
Toiletpapier
Zeep
Eten en drinken
Afwasmachine
Apart eetgedeelte
Grote koelkast/diepvriezer
Keukenpapier
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven met roosterfunctie
Toegang tot gemeenschappelijke keuken
Meer
Airconditioning (met klimaatregeling)
Apart zitgedeelte
Bureau
Individueel ingericht
Individuele aankleding
Laptopvriendelijke werkplek
Verwarming (met klimaatregeling)
Vliegenramen
Wasmachine
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 11.00 uur tot 18.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [1F Korean cafe yuki].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Na de openingstijden kan er bij deze accommodatie niet ingecheckt worden.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je buiten de reguliere inchecktijden aankomt, kun je aanbellen voor hulp bij het inchecken.
Toegang tot accommodatie
Toegangscode, receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor parking in de buurt: JPY 400 per dag
Toeslag voor zetelbed: JPY 2500 per verblijf
Handdoektoeslag: JPY 300 per persoon, per verblijf (gasten kunnen ook hun eigen handdoeken meenemen)
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en een beveiligingssysteem
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Guesthouse Ivy Guesthouse
Guesthouse Ivy Higashi-osaka
Guesthouse Ivy Guesthouse Higashi-osaka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Guesthouse Ivy?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Guesthouse Ivy?
Vandaag, 16 apr. 2026, kost een verblijf bij Guesthouse Ivy van één nacht voor twee volwassenen op 6 mei 2026 min. € 50, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij Guesthouse Ivy zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Guesthouse Ivy inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Nadat de receptie is gesloten, is inchecken niet meer mogelijk.
Tot hoe laat kan ik bij Guesthouse Ivy uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Guesthouse Ivy?
Dit pension in Higashi-osaka ligt op 10 km afstand van Kasteel van Osaka, Tsutenkaku Tower en Dotonbori. Ook Nipponbashi en Kuromon Ichiba-markt liggen op 15 km afstand. Treinstation JR Shuntokumichi ligt op maar 3 minuten wandelen en naar Metrostation Shuntokumichi is het 5 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over Guesthouse Ivy
9,0
Fantastisch
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,2
Netheid
7,8
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
8,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 26 van 44 beoordelingen
10 - Uitstekend
26
Gastenscore: 8 - Goed. 13 van 44 beoordelingen
8 - Goed
13
Gastenscore: 6 - Redelijk. 3 van 44 beoordelingen
6 - Redelijk
3
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 44 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 44 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
1
Beoordelingen
4/10 – Matig
Masami
22 mrt 2026
Negatief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
It wasn’t good
Not kind
I don’t recommend
Masami
1 nacht verbleven in maart 2026
2/10 – Ontzettend slecht
MANAMI
Zakenreiziger, Reisde met partner
30 nov 2025
Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
壁が薄く、隣の部屋の音が気になり眠れませんでした。
MANAMI
1 nacht verbleven in november 2025
10/10 – Uitstekend
Ania
14 okt 2025
Ania
3 nachten verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Michell
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
I stayed one night and the host was very accomodating to my request.
Michell
1 nacht verbleven in oktober 2025
10/10 – Uitstekend
Leon
19 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
The place is great! Pretty close to a station with mutiple lines, the surrounding area isnt namba station but it has the necessities within reach (convenience store, supermarket, couple of dinner spots). (Presumably all rooms but i havent seen the others) my room has adjustable ac and lighting, pretty roomy too. The only real issue I really had was that the wifi stopped working a few days in, but that'll probably be fixed eventually. Oh, and the thinnes s of the mattress takes a little getting used to.
Leon
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Haruka
10 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
民泊なので防音は普通の家並です。
近くに銭湯が2件あって良い
Haruka
1 nacht verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
kyoko
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer