Canopy By Hilton Osaka Umeda bevindt zich dicht bij Kasteel van Osaka en Kyocera Dome Osaka en biedt shoppen ter plaatse, een koffiebar/café en een droogkuis/wasserijservice. Het plaatselijke brasserierestaurant met internationale gerechten, CC:CARBON COPY, serveert ontbijt, lunch en diner. Wifi in de kamer (toeslag) met een snelheid van 25+ Mbps is beschikbaar voor alle gasten. Ook geniet je hier van een bar en een 24-uurs fitnesscentrum.
Andere voordelen zijn:
Een ontbijtbuffet (toeslag), gratis fietsen ter plaatse en parkeerplaatsen ter plaatse
Een kluis bij de receptie, lokale maaltijdbezorging en 3 vergaderruimtes
Een receptieruimte, conciërgeservice en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle 308 kamers bieden veel comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke bijkomstigheden zoals airconditioning en slimme speakers.
Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 11 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Kinderen tot 5 jaar krijgen gratis ontbijt
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 25300 per nacht.
Op verzoek zijn er gratis babybedjes beschikbaar bij de accommodatie
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer JPY 4500 voor volwassenen en JPY 2250 voor kinderen
Toeslag voor wifi in de kamer: JPY 1000 per nacht (bedrag kan variëren)
Betaald parkeren (overdekt): JPY 5500 per nacht
Toeslag voor extra bed: JPY 25300 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Het personeel in deze accommodatie behoudt zich het recht voor om voor aankomst een pre-autorisatie uit te voeren op de creditcard van de gast.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een koolmonoxidedetector, een brandblusapparaat, een rookmelder en buitenverlichting
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Dit is een LHBTI+-vriendelijke accommodatie.
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Er gelden hoogtebeperkingen bij het parkeren.
Deze accommodatie verwelkomt gasten van elke seksuele geaardheid of geslachtsidentiteit (LHBTI+-vriendelijk)
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Canopy By Hilton Osaka Umeda?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost een verblijf bij Canopy By Hilton Osaka Umeda?
Vandaag, 25 mei 2026, kost een verblijf bij Canopy By Hilton Osaka Umeda van één nacht voor twee volwassenen op 1 jun. 2026 min. € 185, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Parkeren kost JPY 5500 per nacht. De parkeermogelijkheden zijn beperkt.
Hoe laat kan ik bij Canopy By Hilton Osaka Umeda inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: op elk moment.
Tot hoe laat kan ik bij Canopy By Hilton Osaka Umeda uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Canopy By Hilton Osaka Umeda?
Dit luxe hotel ligt in Kita, op 5 km afstand van Dotonbori, Kasteel van Osaka en Kyocera Dome Osaka. Ook Kuromon Ichiba-markt en Tsutenkaku Tower liggen op 10 km afstand. Metrostation Osaka-Umeda (Hankyu) ligt op 7 minuten wandelen en naar Metrostation Osaka-Umeda (Hanshin) is het 9 minuten wandelen.
Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?
Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.
Beoordelingen
Beoordelingen over
9,4
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,8
Netheid
9,4
Voorzieningen
9,4
Personeel en service
9,6
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 177 van 233 beoordelingen
10 - Uitstekend
177
Gastenscore: 8 - Goed. 34 van 233 beoordelingen
8 - Goed
34
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 233 beoordelingen
6 - Redelijk
12
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 233 beoordelingen
4 - Matig
6
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 4 van 233 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
4
Beoordelingen
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Shirley
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Customer service was exceptional, breakfast buffet was extensive and the location could not be beat, close enough to the train station to get anywhere you want to go. Thank you Canopy for a wonderful stay!
Shirley
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Deb
17 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Great location to shops, restaurants, train station. Staff are super friendly, always welcoming & polite. Definitely recommend this hotel.
Deb
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jing
27 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We will come back!!! Perfect location. Beautiful room designed and comfortable !
Jing
4 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
amer
4 apr 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
They are perfect
amer
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jacqueline
9 mrt 2026
Loved it! Friendly staff, great breakfast,
Jacqueline
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jeanne
28 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful hotel. Very professional staff and a very comfortable room. Will be back.
Jeanne
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hor Yan
11 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
鄰近大阪駅,交通方便,附近有很多百貨及商場客房整潔,設備新,設計新穎
Hor Yan
2 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hailey
20 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This hotel was clean and always staff around to help you. You can tell it is quite new in appearance and the room was spacious. The breakfast also was great and had a variety of foods. Would stay again for sure!
Hailey
6 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Benson
16 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good gym and very friendly helpful staff!
Benson
3 nachten verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Lorena
5 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
El hotel es nuevo es bonito y tiene buen desayuno
Lorena
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
alexandre
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Perfect hotel, perfect location, perfect team. I enjoyed my stay
alexandre
2 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
jinhee
20 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
깨끗한 하고 이쁜호뗄
jinhee
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Katharine
21 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Great staff and stay
Katharine
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Carl Hou
1 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
房間舒適,地點方便, 服務親切細心!
Carl Hou
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
4/10 – Slecht
Nobushige
7 mei 2026
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Voorzieningen
シャワーがなかった
Nobushige
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
INSOO
4 jan 2026
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
객실이 깨끗하고 직원이 친절함
INSOO
5 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Nadine
15 jan 2026
Positief: Netheid
The room is really nice and clean.
Nadine
3 nachten verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jaime I
22 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Excelente hotel, excelente ubicación!
Jaime I
4 nachten verbleven in september 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Jose
6 dec 2025
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Fantastic hotel.
Great facilities , service and staff.
Jose
2 nachten verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
ming
10 mrt 2026
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
A beautiful property with discernable design thoughts. Staff members have been very nice and professional. Free coffee machine around the check-in area where you will get a great view of Osaka green. Bed was very comfortable. We stayed only one night, wish we could have stayed longer.
ming
1 nacht verbleven in maart 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Devrim
8 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
All round great hotel
Devrim
1 nacht verbleven in oktober 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Sanjeev
15 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
location is great. Hotel is new and well maintained. friendly staff.
Sanjeev
3 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Keikoku
4 jan 2026
Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
不満点一つもなく凄く良かった。
グローバルなホテルでこれからももっと
人気になって欲しいと思った
Keikoku
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
Hossein
11 nov 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Brand new hotel, spacious rooms, amazing view
Hossein
1 nacht verbleven in november 2025
Geverifieerd
10/10 – Voortreffelijk
seung hoon
26 dec 2025
Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen