Apollo Properties ligt in Minami, een wijk in Osaka. Bewonder de natuur bij Park van kasteel Osaka en Herdenkingspark Expo ’70, terwijl Namba Grand Kagetsu-theater en Orix-theater culturele hoogtepunten zijn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Kyocera Dome Osaka of Stadion Osaka-jō. Bekijk onze reisgids voor Osaka
Dit rookvrije appartement beschikt over een wasserij. Elk appartement heeft een wasmachine. Verder is de keuken voorzien van een koelkast, kookplaat en microgolfoven. Er zijn gemakken als een eetruimte en een zitruimte, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een flatscreentelevisie.Er is geen huishoudservice beschikbaar.
Apollo Properties heeft 11 kamers met een rijstkoker en pantoffels. Alle kamers hebben een zitruimte. Alle kamers in dit appartement met 3 sterren hebben keukens met een koelkast, een kookplaat, een microgolfoven en een eetruimte. Elke badkamer is voorzien van gratis toiletartikelen en een haardroger.
In dit appartement in Osaka is wifi gratis. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Alleen assistentiedieren (geen huisdieren toegelaten)
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Geen lift
Rookvrije accommodatie
Diensten en faciliteiten
Geen huishoudservice
Receptie met beperkte tijden
Strijkijzer/strijkplank
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
11 units
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 18.00 uur.
De inchecklocatie verschilt van die van de accommodatie. Ga om in te checken naar [1F, AT Building 3-18-1, Nanbanaka].
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 02.00 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (assistentiedieren uitgezonderd)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Contante waarborg: JPY 5000.0 per verblijf
Bij de accommodatie wordt mogelijk een stadsbelasting geïnd. De belasting bedraagt tussen JPY 100 en JPY 10.000 per persoon per nacht, afhankelijk van het kamertarief per nacht. Mogelijk zijn ook andere vrijstellingen van toepassing. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Apollo Properties Apartment Osaka
Apollo Properties Osaka
Apollo Properties Osaka
Apollo Properties Apartment
Apollo Properties Apartment Osaka
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apollo Properties?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Apollo Properties inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 02.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij Apollo Properties uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Apollo Properties?
Dit appartement ligt in Minami, op 10 minuten wandelen van Concertzaal Zepp Namba Osaka en Nipponbashi. Ook Namba Grand Kagetsu-theater en Kuromon Ichiba-markt liggen op een kwartiertje wandelen. Station Daikokucho ligt op maar 5 minuten wandelen en naar Treinstation Namba (Nankai) is het 8 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Apollo Properties
10
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
10
Netheid
10
Locatie
10
Personeel en service
10
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 2 van 2 beoordelingen
10 - Uitstekend
2
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 2 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 2 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 2 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 2 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
10/10 – Uitstekend
SHARLENE ROSE
28 jul 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
SHARLENE ROSE
7 nachten verbleven in juli 2019
10/10 – Uitstekend
JEE EUN, BUSAN
13 jan 2019
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
가족여행에 적합하고 편리한 곳
난바역에서 걸어서 15분 정도 걸립니다. 저렴한 가격에 넓고 세탁기,가스레인지,밥솥,전자레인지 등 편의시설이 잘 있습니다. 고무장갑과 세제는 없어서 준비해가야 합니다. 그리고 일본 욕실이 굉장히 추운데 슬리퍼가 없으므로 준비해야 합니다. 사무실에서 열쇠를 받아야 하는데 오후4시까지만 계시므로 사무실 앞에서 전화하고 조금 기다려야 합니다. 4식구인데 침대가 3인용이라 한 명은 별도로 준비된 이불을 깔면 됩니다. 겨울에 일본은 보일러가 안되서 방이 춥습니다. 벽걸이 히터 조그만 거만 있고 창문이 굉장히 많아서 방이 춥습니다. 그런데 대부분 일본의 방이 다 마찬가지이므로 참조하셔요. 호텔보다 넓고 편의시설이 있어서 밥해먹고 다니는 데 불편함이 없었습니다. 너무 만족스러운 숙소였어요.