Breng een heerlijke vakantie door in deze prachtige vakantiewoning met een prachtig uitzicht.
De uitnodigende flat met zijn ligging is de ideale plek voor een ontspannen strandvakantie in het hart van de Costa del Azahar. Verheug u op lichte kamers en een huiselijk interieur met een prachtig uitzicht op het landschap en deels de zee. Ontspan hier in een aangename omgeving, geniet samen van het ontbijt op het balkon en maak het uzelf 's avonds comfortabel op de bank na heerlijke dagen aan zee of met excursies.
Stap 's ochtends eerst het balkon op, waar u kunt genieten van de eerste koffie en een paar zonnestralen, die meteen de voorpret wekken om naar het strand te gaan. Ook later kunt u ontspannen in de zon en afkoelen in het gemeenschappelijke zwembad.
Loop naar het strand en verheug u op een heerlijke vakantie met zwemplezier en zon. De omgeving biedt vele activiteitenmogelijkheden, of uw hart nu klopt voor golf, tennis of paardrijden. In Oropesa del Mar vindt u betoverende baaitjes, de jachthaven en een pittoresk oud stadje waar u ontspannen doorheen kunt wandelen. In de directe omgeving kunt u wandelen in het natuurreservaat Desierto Las Palmas en de kustbergen met rode zandstenen en hun rijke flora bewonderen.
Geniet van een heerlijke tijd aan zee in dit aantrekkelijke vakantiehuis met toegang tot het zwembad.
- Gratis carport op locatie
- Verbruikskosten incl.
- Niet te huur voor jeugdgroepen
Optioneel:
- Bedlinnen + handdoek: 10.00 EUR/p.p. per verblijf
dit appartement ligt aan het water in Oropesa del Mar. Bezoek culturele hoogtepunten Museo del Hierro en Museo del Naipe. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Oropesa del Mar en De Via Verde Groene Route. Parque Acuático Polinesia en Naturhiscope zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Oropesa del Mar
Castellón de la Plana (CDT-Castellón-Costa Azahar) - 22 min. rijden
Restaurants
Asador El Velero
4 min. rijden
Cañas Y Tapas A Boleo
4 min. rijden
Marisquería Restaurante 7 Mares - Marina d'Or®
4 min. rijden
El Raco De Mar
3 min. rijden
Self Service
22 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beschikt 2 bedroom amazing apartment in Oropesa over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij 2 bedroom amazing apartment in Oropesa?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing apartment in Oropesa inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 2 bedroom amazing apartment in Oropesa uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 2 bedroom amazing apartment in Oropesa?
Dit appartement ligt aan het water, op 15 minuten wandelen van Playa Les Amplaries en Playa de Torre de la Sal. Ook Parque Acuático Polinesia en Marina d'Or liggen op 3 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over 2 bedroom cozy apartment in Oropesa
4,0
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
2,0
Netheid
10
Locatie
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 0 van 1 beoordelingen
8 - Goed
0
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 1 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
sophie d.
27 aug 2026
Positief: Inchecken, locatie
Negatief: Netheid, communicatie en accuraatheid advertentie
Le logement est très bien positionné, la residence est agréable et proche de la plage.Cependant il n'est pas tout à fait fonctionnel pour 4 personnes car les ustensiles de cuisine ne sont pas prévus pour: petite poêle, egouttoir pour 1 personne, pas de tasses à café.Contrairement à ce qu'il était écrit dans l'annonce, pas de wifi, pas de fer à repasser ni de table a repasser et pas de transat disponible sur le balcon. Quant a la propreté, le frigo et le congélateur n'étaient pas propres, de même que les sanitaires .Tres grosses déceptions sur ce logement.