Geheel appartement

2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool

Fotogalerie voor 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool

Een terras met tafels en stoelen, omringd door palmbomen en gebouwen met balkons.
Een waterpark met diverse glijbanen en zwembaden, omringd door palmbomen en ontspanningsgedeeltes.
Een strand met een hotel op de achtergrond, zandstrand en mensen die zwemmen.
Een moderne woonkamer met een grijze bank, een glazen salontafel met een rode doek, een klein bijzettafeltje en een zicht op de keuken op de achtergrond.
Een golfbaan met vlaggenstok, bomen en een heldere lucht.

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Sportschool

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool

  • Welkom in weer een modern appartement van In The Sun Holidays in Los Dolses.

    Dit geweldige appartement heeft alles wat je je maar kunt wensen voor je vakantie in Spanje. Ten eerste ligt het op de begane grond, dus makkelijk toegankelijk voor iedereen. Loop de voortuin in en geniet de hele middag van de zon. Laten we naar binnen gaan en kijken wat er allemaal te vinden is. Er is een ruime woonkamer met zitplaatsen voor 4 personen, een flatscreen-tv met alle internationale zenders en GRATIS WIFI. Verder is er een eethoek voor 4 personen en volop ruimte. De keuken ligt er vlak achter en is voorzien van alle moderne gemakken die je nodig hebt om tijdens je vakantie lekker te koken. De hoofdslaapkamer heeft een tweepersoonsbed, inbouwkasten en een eigen doucheruimte. Slaapkamer 2 heeft 2 eenpersoonsbedden en ook inbouwkasten. Er is ook een gezinsdoucheruimte. Achter het huis is nog een zitgedeelte! Niet alleen is er een gemeenschappelijk zwembad naast de deur, maar beneden is er ook een privéfitnessruimte die alle huurders mogen gebruiken!

    Het appartement ligt op slechts 5 minuten lopen van het winkelcentrum Los Dolses met bars en restaurants, evenals een supermarkt en een bank. Er is een ruime keuze, van ontbijtzaakjes tot Indiase en Chinese restaurants en nog veel meer. Ook ligt het beroemde Villamartin Plaza op slechts een paar minuten verderop, met een groot aanbod aan restaurants – van de lokale kebabzaak tot 5-sterrenrestaurants – en een breed scala aan cafés om uit te kiezen, plus entertainment voor de kinderen tijdens de zomermaanden. Bovendien organiseert het Plaza in de zomer entertainment op het centrale plein, dus je kunt gewoon op je balkon zitten en toekijken. Gewoon een perfecte plek om te zijn.

    In de omgeving kun je volop golfen: de Campo de Golf Villamartin ligt op slechts 2 minuten rijden en er zijn nog veel meer banen, zoals Las Rambles en de golfbaan van Campoamor. Het strand van La Zenia ligt ook op slechts een paar minuten rijden, en er zijn nog verschillende andere stranden als je daar zin in hebt. Als je geen zin hebt in het strand, kun je een dagje of twee doorbrengen in het grootste winkelcentrum van Europa, Zenia Blvd, op slechts een paar minuten rijden. Je vindt er alle bekende winkelketens, van Zara tot Primark! Ook is er een Hiper-supermarkt en een casino.

    De ligging van dit appartement maakt het tot het perfecte vakantieverblijf. Je snapt meteen waarom dit zo’n ideale locatie is voor een vakantieverblijf in Spanje of aan de Costa Blanca: lekker eten, plezier en strand – wat wil je nog meer op vakantie? Er is zoveel te doen dat je niet eens een auto hoeft te huren.

    Net als bij alle appartementen van In The Sun Holiday is er een welkomstpakket inbegrepen met koffie, thee, melk, water, sap en sangria om je vakantie goed te beginnen!

    *LET OP*: KIJK BIJ DE OPMERKINGEN ONDER DE PRIJZEN VOOR EVENTUELE EXTRA KOSTEN EN INFORMATIE OVER HET AANBOD.
    -We kunnen je tegen een vast tarief ophalen van zowel de luchthaven van Alicante als die van Murcia. Vraag gerust om een prijsopgave.
    -Kinderbedjes en kinderstoelen zijn op aanvraag beschikbaar voor € 15,00 per week per stuk.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Costa de Orihuela, een wijk in in Orihuela, en ligt in een landelijke omgeving en vlak bij het strand. Shoppers kunnen zich laten gaan bij Centro comercial Zenia Boulevard. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Playa de la Zenia en Strand van Cabo Roig. Parque Doña Sinforosa en Minigolf Las Salinas zijn ook een bezoek waard. Beleef de wateravonturen die de regio te bieden heeft, zoals motorbootvaren, zeilen en vissen. Maar ook mensen met watervrees hoeven niet stil te zitten en kunnen paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Orihuela
Meer appartementen in Orihuela
Kaart
Orihuela Costa, Alicante

In de buurt

  • Luchtbeeld van een kustplaats met een groot strand, een imposant hotel en een mix van woon- en bedrijfsgebouwen.
    Playa de la Zenia
    5 min. rijden - 3.9 km
  • Een strand met parasols, stoelen en een zonsondergang.
    Strand van Cabo Roig
    9 min. rijden - 4.9 km
  • Campo de Golf Villamartín
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • Centro comercial Zenia Boulevard
    3 min. rijden - 2.9 km
  • Playa de Campoamor
    9 min. rijden - 5.0 km

Lokaal vervoer

  • Station Balsicas-Mar Menor - 20 min. rijden
  • Corvera (RMU-Internationale Luchthaven Región de Murcia) - 40 min. rijden

Restaurants

  • Bombon Boss
    5 min. rijden
  • Cafetería Gourmet
    5 min. rijden
  • Burger King
    3 min. rijden
  • La Tagliatella
    3 min. rijden
  • Lizarran
    3 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool?

Dit appartement ligt in Costa de Orihuela, op 1,4 km van Campo de Golf Villamartín en op 5 km afstand van Centro comercial Zenia Boulevard en Playa de la Zenia. Ook Playa de La Zenia - Cala Cerrada en Real Club de Golf Campoamor liggen op 5 km afstand.

Beoordelingen

Beoordelingen over 2 Bed 2 Bath Modern Apt with Communal Pool

8,0

Zeer goed

7,0

Netheid

8,8

Locatie

10

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 5 van 9 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 9 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 2 van 9 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 9 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 9 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Estaba bastante bien en general...para mí, le falta alguna cazuela más grande para cocinar, La piscina es pequeñita pero no suele haber mucha gente.....
6 nachten verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Todo de 10

La casa es súper bonita en una zona muy tranquila pero cerca de todo,sin duda volveremos Encantados con nuestra estancia alli
7 nachten verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

2/10 – Verschrikkelijk

Negatief: Netheid, inchecken, communicatie en accuraatheid advertentie
Trato horrible con insultos incluidos y cobros extra no anunciados
3 nachten verbleven in augustus 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Lovely spacious clean property Sunny front terrace and close to everything.
5 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Lovely stay in los dolses

Lovely clean property.had everything we needed for our stay.only thing missing was the sunloungers whiçh i would have liked as was hot in the sun and nowhere to lay out in it .the pool was lovely and clean .very close to shops and other things .the garage was good being so nearby ..would book again .
11 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Locatie
No gym as advertised. Pool was empty.
3 nachten verbleven in mei 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie

Todo correcto

Ok
7 nachten verbleven in augustus 2023
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Inchecken, communicatie
El apartamento está bien, faltan algunas cosas de menaje y actualizar otras, en el anuncio pone que dispone de gimnasio y nosotros quisimos ir y no pudimos, no tenían la llave para acceder.El primer día observé una cosa rota, se lo comuniqué a los dueños y al día siguiente me trajeron uno nuevo.
7 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Netheid, accuraatheid advertentie
Efter incheckning och man skulle börja packa upp, upptäckte vi hur ostädat det var. Dammigt överallt, smutsiga garderober och bestick lådor. Städade upp själva och diskade alla glas, tallrikar och bestick. Köksutrustning, som kaffekokare mm, fick torkas av innan användning. I det läget orkade vi inte kontakta värden för lägenheten, så enklast att göra det själv. Dokumenterat allt med bilder. Fick även veta vid incheckning att poolen inte var tillgänglig, var inte fylld. Man skulle undersöka saken. Poolen började fyllas dagen efter och var fylld efter 3 dagar. Men full av smuts och gick inte att bada i. Det enda positiva var att uteplatsen var fin, fanns 2 badrum och wifi fungerade bra.
6 nachten verbleven in juni 2026