Gehele flat

Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo

Accommodatieklasse: 3

Fotogalerie voor Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo

Een balkon met uitzicht op een strand en zee.
Een whirlpool met een marmeren ontwerp, gelegen in een ruimte met grote ramen met uitzicht op een strand.
Een strandhotel met meerdere hoge gebouwen, een zandstrand met blauwe ligstoelen en parasols, en helderblauwe lucht.
Een kamer met een pooltafel, speelautomaten en een zwart-witte muur.
Een kamer met stapelbedden, een nachtkastje met een lamp en een deur.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Barbecue

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo

  • Appartement vlak bij Orange Beach Beaches
  • Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo biedt onder andere een sauna en een bubbelbad. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Een buitenzwembad
    • Een outdoor tennisbaan, rookvrije accommodatie en barbecues
    • Een lift
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • 2 badkamers met badkuipen of douches en shampoo
    • Keukens, koelkasten en ovens

Over deze buurt

dit appartement ligt vlak bij het strand in Orange Beach. Shoppers kunnen zich laten gaan bij The Wharf. Als je graag de natuur intrekt, kan dat bij Gulf State Park en Orange Beach Beaches. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Orange Beach Tennis Center of kies voor een avondje uit bij The Hangout. Bekijk onze reisgids voor Orange Beach
Meer flats in Orange Beach
Kaart
24160 Perdido Beach Blvd, Orange Beach, AL, 36561

In de buurt

  • Een kuststadsbeeld met een lang zandstrand, een pier die zich uitstrekt over de oceaan, en hoge wolkenkrabbers.
    Orange Beach Beaches
    1 min. wandelen - 0.0 km
  • Een strand met hoge graslanden en mensen in de verte.
    Perdido Beach Boulevard
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Een richtbord met meerdere bordjes die naar verschillende bestemmingen wijzen, zoals Strandpaviljoen, Orange Beach, Bos Paviljoen, en meer.
    Gulf State Park
    8 min. wandelen - 0.7 km
  • Een gebouw met een bord waarop 'Arcade' en 'Welkom op Adventure Island' staat.
    Adventure Island (attractiepark)
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een gebouw met een blauw dak en een fontein ervoor.
    Orange Beach Welcome Center
    14 min. wandelen - 1.2 km

Lokaal vervoer

  • Gulf Shores, Alabama (GUF-Jack Edwards) - 20 min. rijden

Restaurants

  • Villaggio Grille
    11 min. rijden
  • CoastAL Orange Beach
    3 min. rijden
  • The Southern Grind Coffee House
    11 min. rijden
  • Old Salt Tavern
    3 min. rijden
  • Sunliner Diner
    4 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo over een zwembad?

Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Phoenix Ii 2097 2 Bedroom Condo?

Dit appartement ligt bij de zee, op 10 minuten wandelen van Perdido Beach Boulevard, Orange Beach Beaches en Gulf State Park. Ook Orange Beach Welcome Center en Adventure Island (attractiepark) liggen op een kwartiertje wandelen.