Gehele woning
Villa Montagne by Interhome
Dit vakantiehuis met een privézwembad ligt op enkele stappen van Parc naturel régional du Luberon
Fotogalerie voor Villa Montagne by Interhome





Beoordelingen
10 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
7 slaapkamers5 badkamers300 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Completely renovated house
Completely renovated house
- Zwembad
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
9.8 van 10, Uitzonderlijk, 9 beoordelingen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
FR8042.649.1
Over deze buurt

Oppede
In de buurt
Parc naturel régional du Luberon1 min. wandelen - 0.0 km
Ochre Cliffs van Roussillon23 min. rijden - 17.4 km
Pausenpaleis60 min. rijden - 58.0 km- Domaine de Marie - Caveau Luberon/Provence7 min. rijden - 5.5 km
- Parc Spirou Provence54 min. rijden - 42.0 km
Lokaal vervoer
- Station Châteauneuf-de-Gadagne - 32 min. rijden
- Avignon (AVN-Caumont) - 45 min. rijden
Restaurants
- Bistrot le 56 min. rijden
- Monsieur Tu Menerbes7 min. rijden
- Cafe De France Lacoste14 min. rijden
- La Table De L’épicier6 min. rijden
- Le Galoubet6 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Villa Montagne by Interhome
Beoordelingen
10








