Holiday apartment with terrace and air conditioning
Het vakantieappartement bevindt zich in een eengezinswoning en is functioneel ingericht. Het perceel ligt aan het einde van een doodlopende weg, aan de rand van het dorp. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op de bossen en de rustige, zonnige en afgelegen ligging aan de bosrand is de woning populair. Voor gemeenschappelijk gebruik staan ter beschikking: parasol, barbecue, terras en tuinmeubelen.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 3 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. De ingang is im Erdgeschoss en gelijkvloers en leidt direct in het portaal. De indeling van de kamers is als volgt: woon/slaapkamer met 1 extra bed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en TV. Kooknis met elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven en koelkast (vriesvak). badkamer met douche, 1 wastafel, WC en venster. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen alleen in de taal van het land worden ontvangen.
Ligging Ika. Het vakantieappartement bevindt zich op een 3600 m² groot, open tuingrondstuk met bloemen, struiken en bomen. De verhuurder woont in een apart gebouw op het terrein. De toegang is via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats op het terrein.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisiezenders alleen in de landstaal.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkelen 200 m, restaurant 800 m, dorpscentrum 900 m. Discotheek in Opatija 4,5 km. Station in Rijeka 17,5 km. Stadscentrum Opatija 4,5 km. In de zomer: Adriatische Zee 700 m in Ika (strand 700 m in Ika met kiezel, rotsen en zwemplateaus). Duiken, aanlegsteiger beide 2 km in Ičići. Tennis in Opatija 4,5 km. Strand met beachvolleybal en kinderspeelplaats beide 2 km in Ičići.
Verdeling Vakantiewoning, 1 verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 40 m², in totaal 3 bedden (waarvan 1 extra bed).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de begane grond, is gelijkvloers en leidt direct naar de windvang. Woon/slaapkamer met 1 extra bed op klapbed. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en tv. Kitchenettein de woon/slaapkamer met elektrische kookplaat (4 platen), oven en koelkast (vriesvak). Badkamer met douche, 1 wastafel, toilet en raam.
Gelijkaardige accommodaties
Lovely apartment in Lovran with outdoor swimming pool
Lovran
Lovely apartment in Lovran with outdoor swimming pool
dit appartement ligt vlak bij het strand in Opatija. Bezoek culturele hoogtepunten Kunstpaviljoen Juraj Matija Sporer en Kroatisch Museum van Toerisme. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Haven van Lovran en Park Angiolina. Maritiem en Historisch Museum van het Kroatische Kustgebied en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Opatija
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with terrace and air conditioning?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with terrace and air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with terrace and air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with terrace and air conditioning?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Plaža Ika, Kvarnergolf en Haven van Lovran. Ook Thalasso Therapia Opatija en Kerk van de Aankondiging van Maria liggen op 5 km afstand.