Geheel appartement

Sunny retreat by the terrace gate

Fotogalerie voor Sunny retreat by the terrace gate

Een kamer met een bed, een bureau, een stoel, een tafel en een gordijn.
Een rechthoekige buitentafel met zes stoelen, een metalen lantaarnpaal en een betonnen vloer.
Een slaapkamer met een bed, twee nachtkastjes, een stoel en een schilderij aan de muur.
Een badkamer met een badkuip, douche, wastafel en toilet.
Een kamer met een houten bed, een klein tafeltje en twee ingelijste foto’s aan de muur.

Geheel appartement

2 slaapkamers1 badkamer39 m²

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Sunny retreat by the terrace gate

  • Coastal Escape for the Whole Family
    Discover the perfect blend of comfort and convenience in this 39 m² apartment in Ondres. Designed to accommodate up to six guests, this two-bedroom residence offers a functional and welcoming layout that is ideal for families or groups of friends. Whether you are looking for a base to explore the southern coast of France or a quiet spot to unwind, this home provides a "warm sense of arrival" in a region known for its beautiful pine forests and expansive Atlantic beaches.

    Private Terrace and Outdoor Living
    Embrace the relaxed coastal lifestyle with your own private terrace, fully equipped with outdoor furniture for alfresco dining or soaking up the sun. Guests also have access to a communal swimming pool, perfect for a refreshing swim after a day at the beach. Inside, the apartment is designed for modern convenience, featuring an open-plan kitchen with a dishwasher, microwave, and coffee station, ensuring your self-catering holiday is as effortless as it is enjoyable.

    Effortless Comfort and Convenience
    Stay with peace of mind knowing all the essentials are covered, including open-air parking within the same building and efficient electric heating for year-round comfort. This Ondres apartment is situated in a location that balances tranquility with accessibility, making it easy to enjoy the local shops and restaurants. With everything from a toaster to a dishwasher provided, this property serves as a reliable and cozy home base for a memorable stay on the French coast.
    Layout: Living room(double sofa bed, TV, dining table, seating area), Kitchen(electric kettle, toaster, coffee machine, microwave, dishwasher, fridge, dishes and cutlery, Cooking basics), bedroom(double bed), bedroom(bunk bed), bathroom(bath tub, washbasin, toilet), Garden Furniture , heating, terrace, parking, swimming pool(shared with other guests)

    These costs are mandatory and charged on site. They are not included in the rental price.:
    Deposit; € 500; € 500; € 500
    Final Cleaning; € 90 /Stay; € 90 /Stay; € 90 /Stay
    Pets; Not allowed
    Bed linen; Bring your own
    Tourist tax; € 2,16 p.p./night; € 2,16 p.p./night; € 2,16 p.p./night
    Baby high chair; € 5 /Night; € 5 /Night; € 5 /Night
    Cot/Crib; € 5 /Night; € 5 /Night; € 5 /Night
    Pack Serviettes ( 12€ pack/personne); € 12 /Stay; € 12 /Stay; € 12 /Stay
    Pack Draps lit simple ( 16€ pack/lit); € 16 /Stay; € 16 /Stay; € 16 /Stay

    Optional services that you can arrange on site:
    Bath towels; Bring your own
    Parking; Included; Included; Included
    Heating; Included; Included; Included

Accommodatie-voorzieningen

Zwembad/spa

  • Gemeenschappelijk zwembad

Keuken

  • Afwasmachine
  • Broodrooster
  • Koelkast
  • Koffiezetapparaat/waterkoker
  • Kookgerei, borden en bestek
  • Kookplaat
  • Kruiden
  • Microgolfoven

Eetopties

  • Eettafel

Slaapkamers

  • 2 slaapkamers

Badkamer

  • 1 badkamer

Woonruimtes

  • Apart eetgedeelte
  • Eettafel
  • Woonkamer

Entertainment

  • Smart-tv met kabel-/satellietzenders

Buiten

  • Terras/patio

Comfort

  • Verwarming

Huisdieren

  • Geen huisdieren toegelaten

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Dingen om te doen

  • Zwemmogelijkheid in de buurt

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
  • Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Algemeen

  • Unitgrootte: 39 vierkante meter

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 10.00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 40209000219TO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Over deze buurt

dit appartement ligt in Ondres. Verken de plaatselijke natuur bij Strand van Hossegor en Côte des Basques. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Bayonne Arena of Stade Jean Dauger. Verken de omgeving tijdens wateractiviteiten zoals zwemmen. Bekijk onze reisgids voor Ondres
Meer appartementen in Ondres
Kaart
Ondres

In de buurt

  • Een strand met grote rotsen, voetafdrukken en een ondergaande zon.
    Strand van Hossegor
    21 min. rijden - 21.2 km
  • Een kustweg met een stenen muur, een vuurtoren en een gebouw dat op een kasteel lijkt.
    Côte des Basques
    30 min. rijden - 31.2 km
  • Een kustpromenade met een stenen muur, trappen die naar het strand leiden, en een gebouw met balkons met uitzicht op zee.
    Grande Plage
    30 min. rijden - 31.5 km
  • Ondres-Plage
    3 min. rijden - 1.8 km
  • Plage de Labenne
    15 min. rijden - 11.8 km

Lokaal vervoer

  • Station Ondres - 3 min. rijden
  • Biarritz (BIQ-Pays Basque) - 31 min. rijden

Restaurants

  • Villa Roma
    21 min. rijden
  • La Belle Venise
    11 min. rijden
  • Nori boy
    21 min. rijden
  • So Beach
    3 min. rijden
  • Kapausud
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Sunny retreat by the terrace gate over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Sunny retreat by the terrace gate?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Sunny retreat by the terrace gate inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Sunny retreat by the terrace gate uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Sunny retreat by the terrace gate?

Dit appartement in Ondres ligt op 3 km afstand van Ondres-Plage, Plage de Labenne en Golf van Biskaje. Ook Acquatic Landes Labenne-Océan en Aquatic Landes liggen op 5 km afstand. Station Ondres ligt op 20 minuten wandelen.

Beoordelingen over Sunny retreat by the terrace gate