Het vakantieappartement bevindt sich in een Einfamilienhaus und ist im typischen Landesstil und zweckmäßig eingerichtet. Das Grundstück liegt im Ortszentrum. Auch wegen der sonnigen Lage ist das Domizil beliebt. Zur Nutzung stehen zur Verfügung: Terrasse und Hof.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 38 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in het souterrain en leidt via een buitentrap direct in de keuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 8 m² groot en met TV. U heeft toegang tot het 5 m² grote terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 2 stoelen. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer 5 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis, afzuigkap, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer 5 m² groot en met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en strijkijzer. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Njivice. De vakantiewoning ligt in een éénsgezinswoning en is functioneel en in lokale stijl ingericht. Het grondstuk is in het centrum. Deze plaats is populair vanwege het ligt op een zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een geasfalteerde straat. Bij het huis zijn U 2 parkeerplaatsen voor meerdere auto's beschikbaar. Openbare parkeerplaatsen zijn op de straat voor het huis. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 170 m afstand, restaurant 100 m en centrum 100 m. bank in Malinska 5 km. apotheek in Njivice 200 m. vliegveld in Omisalj 8 km. dokter in Omišalj 6 km. Adriatische Zee in Njivice 220 m, strand met kiezel en zwemplateau's in Njivice, 220 m van uw verblijf vandaan. Uw viervoeter begleider is hartelijk welkom op het hondenstrand in Njivice, 220 m.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN) en strijkijzer. Televisieontvangst via satelliet. Voor uw veiligheid is de accommodatie uitgerust met een EHBO-kit. Hygiënemaatregelen: Eindschoonmaak met desinfectie.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkel 170 m, restaurant 100 m, dorpscentrum 100 m. Bank in Malinska 5 km. Apotheek in Njivice 200 m. Luchthaven in Omišalj 8 km. Arts in Omišalj 6 km. In de zomer: Adriatische Zee 220 m in Njivice (strand 220 m in Njivice met kiezel en zwemplateaus). Hondenstrand in Njivice 220 m.
Verdeling Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 38 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is in het souterrain en leidt via een buitentrap direct in de keuken. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer 8 m² groot en met TV. U heeft toegang tot het 5 m² grote terras met tuinmeubelen, 1 tafel en 2 stoelen. slaapkamer 12 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. kookhoek in de woonkamer 5 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis, afzuigkap, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. De eethoek heeft plaats voor 3 personen. U heeft toegang tot het terras. badkamer 5 m² groot en met douche, 1 wastafel en WC. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang en strijkijzer. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Kamer Verder heeft het landgoed een binnenplaats. De verhuurder woont permanent in het huis. U kunt buiten relaxen op het terras.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment NJIVICE *** with Wi-Fi, sea view, air conditioning, 200m from the sea
Njivice
Apartment NJIVICE *** with Wi-Fi, sea view, air conditioning, 200m from the sea
dit appartement ligt vlak bij het strand in Omišalj. Geniet van de prachtige natuur bij Kvarnergolf en Jadran-Njivice-strand. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Aquarium van Crikvenica en Astronomisch Centrum van Rijeka. Ladin Labyrinth en Natuurhistorisch Museum zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Omišalj