Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.
Villa Costanza
Deze villa beschikt naast een volledig uitgeruste spa over een buitenzwembad en een sauna. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Een dakterras, een bubbelbad en een spa zijn enkele van de overige voorzieningen. Deze villa heeft gratis wifi, 5 een badkamer en massages in de kamer. Een haardroger, een kluis en een douche zijn enkele van de overige voorzieningen.
Elke kamer in deze villa is voorzien van een kluis en pantoffels. Gasten kunnen gratis gebruikmaken van wifi (snelheid: 250+ Mbps (voor 3-5 personen of maximum 10 toestellen)). Elke badkamer is voorzien van een douche, gratis toiletartikelen en een haardroger. Ook heeft elke kamer een strijkplank/strijkijzer en verduisterende gordijnen.
De locatie beschikt over een buitenzwembad en een bubbelbad. Overige recreatieve voorzieningen zijn onder andere een sauna.
Deze villa beschikt over een lokale spa genaamd Bellagio Village die allerlei spabehandelingen aanbiedt. De beschikbare behandelingen zijn onder andere massages. De spa is uitgerust met een sauna en een stoombad. De spa is dagelijks geopend.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Bubbelbad
Buitenzwembad
Ligstoelen aan het zwembad
Massages in de kamer
Sauna
Stoombad
Volledig uitgeruste spa
Internet
Beschikbaar in de villa: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Oplaadstation voor elektrische voertuigen ter plaatse
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Tot de parkeeropties ter plaatse behoort een carport
Gezinsvriendelijk
Kinderopvang (toeslag)
Kinderstoel
Eetopties
Chef-kokservice
Badkamer
5 privébadkamers
Douche
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Shampoo
Toiletpapier
Zeep
Buiten
Dakterras
Houtskoolbarbecue
Outdoor entertainmentgebied
Picknickplaats
Tuin
Tuinmeubels
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Alleen katten en honden zijn welkom
Toeslag: EUR 30 per huisdier per dag
Voor assistentiedieren gelden geen toeslagen
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Hulp met excursies en tickets
Huwelijksservices
Kluisje
Lokale kaarten
Receptie met beperkte tijden
Reisgidsen
Restaurantgidsen
Strijkijzer/strijkplank
Verduisterende gordijnen
Uitgelichte locatiekenmerken
Aan een meer
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Oplaadpunt voor elektrische auto's
Tuin
Gelijkaardige accommodaties
Villa 'Sara Lakeside' with Lake View, Wi-Fi and Air Conditioning
Oliveto Lario
Villa 'Sara Lakeside' with Lake View, Wi-Fi and Air Conditioning
GuestHost - Bright villa with lake view, can accommodate up to 6 people.The property is located in a residential area of Mandello del Lario, a town on the shores of the Lecco branch of Lake Como.The area is ideal for both relaxing stays and trekking love
Mandello del Lario
GuestHost - Bright villa with lake view, can accommodate up to 6 people.The property is located in a residential area of Mandello del Lario, a town on the shores of the Lecco branch of Lake Como.The area is ideal for both relaxing stays and trekking love
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is dagelijks geopend van 09.00 uur tot 19.00 uur.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, ontvang je binnen de 48 uur voor aankomst een e-mail met incheckinstructies en informatie over het sleutelkastje. Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Vul voor aankomst via een beveiligde link het online registratieformulier in
Na het boeken dien je een kopie van je legitimatiebewijs aan de accommodatie te verstrekken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden, sleutelkastje
Huisdieren
Voor huisdieren betaal je een toeslag van EUR 30 per huisdier (afhankelijk van de verblijfsduur)
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Alleen honden en katten zijn toegestaan
Huisdieren mogen niet zonder toezicht worden achtergelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Schadeborg: EUR 600 per verblijf
De stad heft de volgende belasting: EUR 2.00 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 14 jaar oud.
Schoonmaakkosten: EUR 500 per accommodatie, per verblijf
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor huisdieren: EUR 30 per huisdier (varieert op basis van verblijfsduur)
Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards, pinpassen en contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Registratienummer van de accommodatie IT097060B4NW5VADHO
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Je dient vooraf te reserveren voor massagebehandelingen. Reserveringen kun je voor je aankomt maken als je de accommodatie contacteert via de gegevens in de boekingsbevestiging.
Over deze buurt
deze villa ligt aan een meer in Oliveto Lario. Villa Monastero en Villa del Balbianello zijn opmerkelijke bezienswaardigheden. Als je graag van de natuur wilt genieten, kan dat bij Strand van Menaggio. Kabelspoorweg Como-Brunate en Villa Melzi-tuinen zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oliveto Lario
Via Privata Mons. G. Zunini, Oliveto Lario, LC, 23865
In de buurt
Comomeer
2 min. wandelen - 0.2 km
Haven van Bellagio
41 min. rijden - 13.4 km
Villa Serbelloni
43 min. rijden - 13.7 km
Villa Monastero
45 min. rijden - 22.8 km
Kabelspoorweg Como-Brunate
55 min. rijden - 43.1 km
Lokaal vervoer
Station Canzo - 12 min. rijden
Lugano (LUG-Agno) - 108 min. rijden
Restaurants
La Mandragola
6 min. rijden
Babà du Lac
23 min. rijden
Al Molo 5
4 min. rijden
Ristorante La Madonnina
21 min. rijden
Hungry Bull Steak House
16 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Beschikt Villa Costanza over een zwembad?
Ja, deze accommodatie heeft een buitenzwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Villa Costanza?
Ja, honden en katten zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een toeslag van EUR 30 per huisdier, per dag. Hulpdieren betalen geen toeslag.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Villa Costanza inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 18.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Villa Costanza uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Villa Costanza?
Deze wellness villa ligt aan een meer, op 1,1 km van Comomeer en op 3,6 km van Lido di Mandello. Ook Haven van Bellagio en Villa Melzi-tuinen liggen op 15 km afstand.