Altera Hotel im Herbartgang

Accommodatieklasse: 3.5

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,8 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Ontbijt beschikbaar
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 125
inclusief belastingen en toeslagen
6 dec - 7 dec

Kameropties

Eenpersoonskamer (Cube)

8,6 van 10
Voortreffelijk
(7 beoordelingen)
  • 12 m²
  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Klassieke tweepersoonskamer

9,4 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Tweepersoonskamer (Style)

  • 16 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed

Loft

9,8 van 10
Uitzonderlijk
(8 beoordelingen)
  • 25 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 queensize bed

Studio

8,4 van 10
Zeer goed
(6 beoordelingen)
  • 20 m²
  • Max. aantal: 2
  • 1 tweepersoonsbed
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Altera Hotel im Herbartgang ligt in het stadscentrum en vlak bij een treinstation in Oldenburg. Bezoek Lappan en Pulverturm, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Schlossgarten en Botanischer Garten Oldenburg. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij Marschweg-Stadion of EWE ARENA. Bekijk onze reisgids voor Oldenburg
Kaart
Herbartgang 23, Oldenburg, NI, 26122

In de buurt

  • Stadhuis van Oldenburg
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Oldenburgische Staatstheater
    4 min. wandelen - 0.4 km
  • Schlossgarten
    6 min. wandelen - 0.5 km
  • Schloss Oldenburg
    7 min. wandelen - 0.6 km
  • EWE ARENA
    16 min. wandelen - 1.4 km

Lokaal vervoer

  • Oldenburg (ZPD-station Oldenburg) - 9 min. wandelen
  • Bremen (BRE) - 46 min. rijden

Restaurants

  • Cafe Extrablatt Oldenburg
    2 min. wandelen
  • Enfant Terrible
    3 min. wandelen
  • PETER PANE Burgergrill & Bar
    2 min. wandelen
  • Woyton
    2 min. wandelen
  • Sausalitos
    1 min. wandelen

Over deze accommodatie

Altera Hotel im Herbartgang

  • Hotel in het stadscentrum
  • Geniet van shoppen ter plaatse, een bibliotheek en een droogkuis/wasserijservice bij Altera Hotel im Herbartgang. Geniet van een sauna om tot rust te komen. Het plaatselijke restaurant met Franse gerechten, Michael Schmitz Brasserie, serveert lunch en diner. Gratis wifi in de kamer en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Tijdens je verblijf geniet je ook van:
    • Een ontbijtbuffet (toeslag), snelle uitcheckservice en een bagageopslagruimte
    • Meertalig personeel, huwelijksservices en een lift
    • Rookvrije accommodatie, een feestzaal en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
    • Beoordelingen van gasten zijn zeer positief over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • Alle 66 kamers bieden voorzieningen zoals gratis wifi, geluiddichte muren en gratis flessenwater.
  • Er zijn nog meer voorzieningen zoals:
    • Badkamers met badkuipen of douches en haardrogers
    • Dagelijkse schoonmaak, bureaus en telefoons

Gelijkaardige accommodaties

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Altera Hotel im Herbartgang?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost een verblijf bij Altera Hotel im Herbartgang?

Vandaag, 5 nov. 2026, kost een verblijf bij Altera Hotel im Herbartgang van één nacht voor twee volwassenen op 6 dec. 2026 min. € 125, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoe laat kan ik bij Altera Hotel im Herbartgang inchecken?

Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Altera Hotel im Herbartgang uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken. Tegen betaling van een toeslag van EUR 35.00 kun je laat uitchecken (afhankelijk van beschikbaarheid).

Waar staat Altera Hotel im Herbartgang?

Dit hotel ligt in het centrum van Oldenburg, op 5 minuten wandelen van Lappan, Horst Janssen Museum en Oldenburgische Staatstheater. Ook Stadhuis van Oldenburg en Peter-Friedrich-Ludwigs Ziekenhuis liggen op 10 minuten wandelen. Oldenburg (ZPD-station Oldenburg) ligt op 9 minuten wandelen en naar Station Oldenburg Center is het 10 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over Altera Hotel im Herbartgang

8,8

Uitstekend

9,0

Netheid

8,8

Locatie

9,2

Personeel en service

8,6

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 144 van 279 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 106 van 279 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 22 van 279 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 6 van 279 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 279 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Een goed hotel op een perfecte locatie om Oldenburg te bezoeken.
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
De kamer was erg netjes en schoon.
1 nacht verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Locatie in het centrum en P-garage dichtbij. Hotel heeft meerdere gebouwen; daardoor voor drankje aan de bar naar buiten. Onze kamers lagen in bijgebouw met veel trappen en geen lift. Ontbijt was standaard, maar oké. Kamer was ruim, maar miste gezelligheid. Balkon met peuken bezaaid. Receptie was op orde, maar niet iedere medewerker was aardig
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Negatief: Comfort kamer

Als je midden in de stad wilt zijn..

Hotel is in de binnenstad parkeerbeleid zeer goed en voordelig. Wij hadden een studio en moesten buitenom via trappen naar onze kamer. Zeer nadelig was het feit dat de buitendeur naar de kamers toe steeds open stond. Inbraak was daardoor geen punt. Kamers zijn sober. s'avonds zeer luidruchtig door het galmen over de patio. Ontbijt netjes..
2 nachten verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wij zijn 2 nachten geweest ter gelegenheid van de kerstmarkt en winkelen. Negatief: Er hing een rioollucht bij de liften en de trappengang. Gelukkig niet op de kamer. De tussendeur op de kamer zorgt ervoor dat je de buren iets te goed hoort 😉. Geen bar waar je een drankje kan doen. Alternatief wat men aanbood was te druk om aan de bar te zitten. Is meer een chique restaurant dan een bar. Heeft ook maar 10 zitplaatsen aan de bar. Lange Incheck tijd. Bij drukte zou het fijn zijn als men even met 2 personen de incheck zou kunnen doen. Alle genoemde punten vonden wij aandachtspunten. Maar zeker geen punten om hier niet boeken. Positief: Loftkamer (in bijgebouw op 50 meter afstand) erg groot en mooi. Dubbele wastafel fijne douche, meteen warm water, leker comfortabel bed, op loopafstand van winkels en de Kerstmarkt. Personeel erg vriendelijk en behulpzaam. Ontbijt erg lekker. Op dit moment een combinatie van buffet met ala carte. Parkeren op 100 meter afstand van het hotel in de garage (Waffenplatz 15 euro per dag) met korting voucher van het hotel kregen wij 10 euro korting. Gratis drankje als de kamer niet hoeft schoongemaakt te worden. Hotel is echt een aanrader als je naar de Kerstmarkt wil gaan of lekker wil winkelen. Wij zouden zeker hier nog een keer boeken.
2 nachten verbleven in december 2023
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Super godt business hotel Rigtig godt og venligt personale Under ombygning bliver endnu bedre i fremtiden Mega lækker restaurant i sammenhæng med hotellet
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

6/10 – Matig

Positief: Netheid, personeel en service
Very friendly and helpful staff. The hotel room was impracticable on the third floor without elevator and a complicated arrangement due to renovations on how to leave and enter. The room was spacious but a bit dated. All in all super fine stay. I remember from my last stay a very nice breakfast.
1 nacht verbleven in september 2026
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Väldig fint och stort rum. Själva hotellet har ett superbra läge i staden. Personalen var väldigt trevliga och hjälpsamma. Jag rekommenderar verkligen detta hotell
1 nacht verbleven in juni 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr groß Zimmer mit Kaffeemaschine und diversen kostenlosen Kapseln, ebenso kostenloses Wasser. Besonderes Highlight das Frühstück, nicht nur sehr schick sondern auch eine tolle Auswahl, inkl frischen Eierspeisen am Tisch. Ich komme gern wieder.
1 nacht verbleven in juli 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Wonderful location, friendly staff, great amenities, we absolutely enjoyed our stay there!
1 nacht verbleven in augustus 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very friendly staff, great hotel met my expectations right in the city center.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Super gemütliches loft. Sehr sauber und bequem und das Personal super lieb ❤️
1 nacht verbleven in december 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
このホテルの施設、居心地、そして朝食、どれも大満足でした。オルデンブルグにまた旅行するとしたら、このホテルに宿泊したいです。
5 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Tolles Hotel mitten in der Innenstadt.
1 nacht verbleven in juli 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bilferie i Sydjylland - fint hotel

Bilferie i Holland. Fint hotel i hyggelig by med et par gode spisesteder, hyggelig handelsgade og bykerne
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Une offre très original d’appart hôtel à n plein coeur d’une jolie ville!
1 nacht verbleven in januari 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Perfect location and friendly staff

Excellent location, very friendly and helpful staff. Comfy bed, central but quiet location.
3 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Alle Erwartungen erfüllt

Sehr gute Lage in der Innenstadt mit bestem Service u guten sehr gastorientiertem Frühstück. Sehr gut geeignet für ein schönes Wochenende in OL.
1 nacht verbleven in augustus 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Man fühlt sich zentral und gut aufgehoben
1 nacht verbleven in september 2025
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Sehr gutes Zimmer!
1 nacht verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sehr gute Lage, direkt Parkhaus vor der Tür. Späte Anreise war kein Problem
1 nacht verbleven in januari 2026
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice and helpful welcome. Great location to walk. Excellent breakfast and the restaurant in the building has excellent food.
3 nachten verbleven in oktober 2024
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Sehr schönes gut gelegendes Hotel Leider war es trotz Karfreitag von der Oldenburger Kneipenstraße sehr laut.
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerde beoordeling

8/10 – Goed

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Gute Unterkunft, etwas laut durch eine Baustelle in der Nähe.
1 nacht verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling

10/10 – Voortreffelijk

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The loft room was in a nice quiet area and very spacious. Staff at reception and breakfast were all polite, helpful and happy. Thankfully their English was very good as well. Great hotel in a great city.
1 nacht verbleven in november 2024