Hotel Mare Blue ligt in de buitenwijken en vlak bij het strand in Olbia. Port of Olbia en Port of Golfo Aranci zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je liever de natuur intrekt, kan dat bij Pittulongu-strand en Strand van Porto Istana. Ga voor waterpret zoals duiken en waterskiën. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals wandel- en fietsroutes afleggen en paardrijden. Bekijk onze reisgids voor Olbia
Via Mare Adriatico 20, Olbia, SS, 7026
In de buurt
Golf van Olbia
2 min. wandelen - 0.2 km
Pittulongu-strand
10 min. wandelen - 0.9 km
Pellicano-strand
2 min. wandelen - 0.2 km
Spiaggia di Mare e Rocce
7 min. wandelen - 0.6 km
Spiaggia Bados
12 min. wandelen - 1.0 km
Lokaal vervoer
Station Cala Sabina - 12 min. rijden
Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 20 min. rijden
Restaurants
BarBados
18 min. wandelen
Il Chiringhuito
18 min. wandelen
Ristorante Sottomonte
5 min. rijden
Costa Sarda cafè
11 min. wandelen
Il Kiosko
5 min. rijden
Over deze accommodatie
Hotel Mare Blue
Hotel vlak bij Pittulongu-strand
Een gratis continentaal ontbijt, een tuin en een droogkuis/wasserijservice vormen slechts een kleine greep uit wat je kunt verwachten bij Hotel Mare Blue. Dit hotel is fantastisch om van de zon te genieten met ligstoelen en mogelijkheden om te snorkelen. Gratis wifi in de kamer, autoverhuur ter plaatse en een bar zijn beschikbaar voor alle gasten.
Andere voordelen van dit hotel zijn:
Gratis parkeerplaatsen
Een shuttleservice van/naar de luchthaven, toegang tot een healthclub in de buurt en snelle incheckservice
Hulp bij uitstappen/tickets, parasols en rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Hotel Mare Blue hebben veel comfort met airconditioning en voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere voorzieningen zoals:
Badkamers met douches en bidets
Flatscreentelevisies met digitale zenders
(kleer)kasten, koelkasten en dagelijkse schoonmaak
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
24-uurs shuttleservice van/naar de luchthaven op verzoek tegen een toeslag
Gratis onoverdekt zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Eten en drinken
Gratis continentaal ontbijt beschikbaar dagelijks van 07.30 uur tot 10.00 uur
Een bar/lounge
Snackbar/delicatessenwinkel
Dingen om te doen
Snorkelen
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Gezinsvriendelijk
Koelkast op de kamer
Snackbar/delicatessenwinkel
Wasserij
Voorzieningen
Bagageopslag
Receptie met beperkte openingsuren
Wasserij
Gastendiensten
Conciërgeservices
Droogkuis-/wasserijservice
Hulp met excursies en tickets
Schoonmaakservice (dagelijks)
Buiten
Aan de baai
Rechtstreekse toegang tot het strand
Strandparasols
Strandstoelen
Tuin
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Heb je specifieke toegankelijkheidsbehoeften? Neem dan contact op met de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Bovenste verdiepingen alleen te bereiken via trap
Goed verlicht pad naar de ingang
Leuningen in de gangen
Trapleuningen
Meer
1 gebouw
2 etages
Rookvrije accommodatie
Kamervoorzieningen
Slaapkamer
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Bidet
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Privébadkamer
Entertainment
Smart-tv met digitale zenders
Eten en drinken
Beperkte roomservice
Koelkast
Meer
Aangrenzende kamers beschikbaar
Airconditioning (met klimaatregeling)
Bureau
Toegang via buitengalerij
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur
Snelle incheckservice
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 10.30 uur
Speciale incheckinstructies
Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is dagelijks geopend van 07.30 uur tot 23.30 uur.
Er zijn niet altijd medewerkers aanwezig aan de receptie.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 22.30 uur te arriveren.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Receptie met beperkte openingstijden
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Eén kind van 3 jaar of jonger kan gratis verblijven als het gebruikmaakt van de aanwezige bedden wanneer het slaapt in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan EUR 50.0 per nacht.
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
De stad heft de volgende belasting: EUR 3.50 per persoon, per nacht, voor maximaal 7 nachten. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 16 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Optionele extra's
Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 35 per voertuig (enkele reis, voor maximum 3 personen)
Toeslag voor extra bed: EUR 50.0 per nacht
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
Contactloos betalen is mogelijk
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Er zijn geen liften in deze accommodatie
Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Nationale beoordeling
Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Blue Mare Hotel
Hotel Mare Blue
Hotel Mare Blue Olbia
Mare Blue Hotel
Mare Blue Olbia
Hotel Mare Blue Olbia, Sardinia
Hotel Mare Blue Hotel
Hotel Mare Blue Olbia
Hotel Mare Blue Hotel Olbia
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Hotel Mare Blue?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Hotel Mare Blue inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.30 uur; inchecken kan tot: 22.30 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Hotel Mare Blue uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Biedt Hotel Mare Blue een shuttle naar het vliegveld?
Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 35 per voertuig.
Waar staat Hotel Mare Blue?
Dit hotel in Olbia biedt rechtstreeks toegang tot het strand en ligt binnen 15 minuten wandelen van Pellicano-strand en Pittulongu-strand. Ook Spiaggia di Mare e Rocce en Golf van Olbia liggen op 5 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over Hotel Mare Blue
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
9,0
Netheid
8,4
Locatie
9,2
Personeel en service
8,2
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 51 van 103 beoordelingen
10 - Uitstekend
51
Gastenscore: 8 - Goed. 42 van 103 beoordelingen
8 - Goed
42
Gastenscore: 6 - Redelijk. 9 van 103 beoordelingen
6 - Redelijk
9
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 103 beoordelingen
4 - Matig
1
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 103 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
7 nov 2016
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Kamer prima, voorziening alleen minibar. Gevarieerd ontbijtbuffet. Strand dichtbij via speciale uitgang.
Geverifieerde reiziger
10/10 – Uitstekend
Caden
Reisde met partner
12 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Love our stay here. Only a 1min walk to a beautiful beach. The hotel was very clean and and staff was really nice!
There are a handful of walkable restaurants, but having a car gives a lot more flexibility. And it was great that there was hotel parking.
Caden
3 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Helge
8 okt 2025
Helge
4 nachten verbleven in september 2025
6/10 – Redelijk
Anthony Michael
6 okt 2025
Positief: Netheid, personeel en service
Negatief: Comfort kamer
The staff were great but the accommodation is nosy. Thin walls means you hear your neighbours which made getting a restful night hard.
Anthony Michael
4 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Suzanne
Reisde met een groep
30 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
The room was clean and basic, no tea or coffee was available nor water in the room if you arrived on a late flight. Breakfast was typically continental
You definitely need to use the buses to get around as there is no local shops and not many restaurants available.
If you want just the beach then this is the ideal place to be.
Suzanne
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
dmitriy
29 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
A
dmitriy
3 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Christine
22 sep 2025
Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Christine
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Bernd
Reisde met partner
18 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personal, Strandnähe und Frühstück waren sehr gut!
Bernd
6 nachten verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Martin
Reisde met partner
8 sep 2025
Positief: Netheid, voorzieningen
Lage zum Strand war gut
Martin
1 nacht verbleven in september 2025
8/10 – Goed
Christina
Reisde met een groep
8 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Resa på Sardinien
Trevligt litet hotell i Pittulongu på Sardinien. Vi hade litet problem med AC. Men vi fick god och snabb service. Frukosten var helt ok och trevlug personal. Sängen var lite för hård för att rummet skulle få toppbetyg.
Christina
2 nachten verbleven in september 2025
10/10 – Uitstekend
Jonas
7 sep 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Jonas
8 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
arielle
31 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Hotel Mare Blue was perfect for the location and the vibes we were looking for to end our trip!
We wanted to be as close as possible to the beach
arielle
4 nachten verbleven in augustus 2025
10/10 – Uitstekend
Gisele Josette
Reisde met familie
28 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Très bon emplacement à proximité d’une belle plage.
Hôtel agréable bien équipé et parfaitement tenu.
Le personnel est à l’écoute et sympathique
Le petit déjeuner est copieux
Très bon séjour à recommander.
Gisele Josette
4 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Margaux
Reisde met een groep
12 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Un séjour parfait entre amis, sans voiture
Nous sommes partis entre amis à Olbia, sans voiture, et cet hôtel s’est révélé être un excellent choix pour de petites vacances. Idéalement situé, il se trouve littéralement à une minute à pied de la plage – parfait pour profiter pleinement de la mer sans contrainte.
Même sans véhicule, l’accès est facile : nous avons pris le bus depuis l’aéroport et en une dizaine de minutes à peine, nous étions arrivés. Il y a également de très bons restaurants à proximité, dont un charmant établissement familial spécialisé dans les plats de poisson – un vrai régal !
L’hôtel est propre, bien entretenu, et le petit-déjeuner est tout simplement délicieux. Le bar sur place est également très pratique.
Mais ce qui rend l’expérience encore plus agréable, c’est le personnel : tous sont très sympathiques et accueillants. Mention spéciale aux dames du petit-déjeuner, toujours souriantes et d’une grande gentillesse – nous avons eu un vrai coup de cœur pour elles.
En résumé : un séjour très agréable, dans un hôtel que je recommande les yeux fermés, que vous soyez motorisé ou non !
Margaux
3 nachten verbleven in augustus 2025
8/10 – Goed
Sumeet
Reisde met partner
7 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
If you’re after a space 50metres from the beach, a clean, quiet, well maintained, professional hotel, then this is most definitely for you. Juan & Laura are amazing! If you’re after luxury, look elsewhere. But this is an amazing location. Thank you for our stay.
Sumeet
7 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Michele
Reisde met partner
6 aug 2025
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Property was nicely located in a residential area. Walking distance to the beach, some restaurants close by and friendly staff.
Michele
5 nachten verbleven in juli 2025
10/10 – Uitstekend
Kim
7 jul 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Great place steps from the beach. Very helpful staff and very clean rooms
Kim
1 nacht verbleven in juni 2025
8/10 – Goed
Geverifieerde reiziger
Reisde met een groep
25 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Great place, literally on the beach!
Stayed 5 nights for a relaxing beach leg while travelling around the island. Great place about 30 seconds walk to a beautiful beach with calm waters. Room was clean and comfortable - although they forgot housekeeping on the first night (but not a problem). You can rent sunbeds (for a surcharge) in the space reserved for this hotel. Did not need to go to other beaches as this one was perfect and relaxing. Ample parking in the accommodation. Breakfast nice and good selection of options. Special shout out to the lovely ladies at breakfast - making coffees with a friendly smile every morning, and to the friendly hotel manager (sorry didn’t get your name, chap with ponytail). Great stay!
Geverifieerde reiziger
5 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Karen
Reisde met familie
18 jun 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
All you need for a beach vacation!
Karen
2 nachten verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Kissao
13 jun 2025
Kissao
1 nacht verbleven in juni 2025
10/10 – Uitstekend
Natalya
29 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer
Natalya
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
irene
24 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
irene
7 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Damm
10 mei 2025
Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Damm
3 nachten verbleven in mei 2025
10/10 – Uitstekend
Michelle
29 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Juan, the caretaker, was friendly, knowledgeable, and he was engaging. He booked our dinner and gave tips for things to do when we were leaving.
Michelle
1 nacht verbleven in september 2024
8/10 – Goed
luigi
23 sep 2024
Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Soggiorno perfetto, personale simpatico e locali puliti