Dit appartement beschikt over een conciërgeservice, een wasserij en een tuin. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Je vindt er ook meertalig personeel. Dit appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een flatscreentelevisie. Een koelkast, een aparte badkuip en douche en een waterkoker zijn enkele van de overige voorzieningen. Er wordt op verzoek een schoonmaakservice aangeboden.
Dit appartement heeft 2 kamers met gratis flessenwater en pantoffels. Elke kamer is voorzien van flatscreentelevisie.
Elke badkamer is uitgerust met een aparte badkuip en douche met een diep bad, een toilet met elektronische bidet, gratis toiletartikelen en een haardroger. In dit appartement in Nakijin is wifi gratis. Een microgolfoven en massages in de kamer zijn op verzoek beschikbaar. Een schoonmaakservice is dagelijks beschikbaar.
Accommodatie-voorzieningen
Zwembad/spa
Massages in de kamer
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Beschikbaar in sommige gemeenschappelijke ruimtes: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Gezinsvriendelijk
Gratis verblijf voor kinderen (zie details)
Eten en drinken
Elektrische waterkoker
Koelkast
Kookgerei, borden en bestek
Microgolfoven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Extra bed: JPY 9.000 per dag
Slaapkamer
Badkamer
Bad of douche
Diep bad
Gratis toiletartikelen
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Pantoffels
Privébadkamer
Shampoo
Toilet met elektronisch bidet
Entertainment
Flatscreen-tv
Buiten
Terras
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasserette
Werkplekken
Bureau
Klimaatregeling
Airconditioning
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Diensten en faciliteiten
Bagageopslag
Conciërgeservices
Gratis mineraalwater
Meertalig personeel
Schoonmaakservice (dagelijks) (tegen een toeslag)
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Speciale incheckinstructies
De receptie is van maandag t/m zondag geopend tussen 08.00 uur en 11.00 uur, en van maandag t/m zondag tussen 16.00 uur en 20.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 20.00 uur te arriveren.
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Toegang tot accommodatie
Bemande receptie
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Kinderen van 2 jaar en jonger kunnen gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan JPY 9000.0 per dag.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Belangrijke informatie
Optionele extra's
Toeslag voor late check-in tussen 20.00 uur en 23.00 uur
Toeslag voor extra bed: JPY 9000.0 per dag
Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een erkend identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert contante betalingen
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorziening: een brandblusapparaat
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Koken is in deze accommodatie niet toegestaan.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
SOMOS Villa Nakijin
SOMOS Nakijin
Villa SOMOS Nakijin
Nakijin SOMOS Villa
SOMOS Villa
Villa SOMOS
Somos Nakijin
Somos Apartment
Somos Apartment Nakijin
Over deze buurt
dit appartement ligt in Kaneshi, een wijk in Nakijin. Bezoek Aquarium van Okinawa Churaumi, een populaire attractie, of trek de natuur in bij Emerald Beach en Strand van Sesoko-Jima. Struisvogelpark en Yohena Hortensiatuintje zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nakijin
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Somos inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur. Laat inchecken kan tussen 20.00 uur en 23.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Somos uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Somos?
Dit appartement in Kaneshi bevindt zich op enkele stappen van Okinawakaigan Quasi-Nationaal Park en op 5 km van Nakijin-kasteel en Struisvogelpark. Ook Aquarium van Okinawa Churaumi en Yohena Hortensiatuintje liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Somos
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.