Benefit Hotel Okayama 1

Accommodatieklasse: 2

Kies datums om prijzen te bekijken

Populaire voorzieningen

Kameropties

Beschikbare filters voor kamers
4 van 4 kamers weergeven

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 1
  • 1 eenpersoonsbed

Kamer

  • Max. aantal: 3

Kamer

  • Max. aantal: 2
  • 2 eenpersoonsbedden
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze buurt

Benefit Hotel Okayama 1 ligt in Kita-wijk, een wijk in Okayama. Bezoek Standbeeld van Momotaro en Okayama-kasteel, enkele lokale bezienswaardigheden. Reizigers die graag shoppen, kunnen dat doen bij Hokancho Shopping Street en Winkelcentrum Aeon. Sunny Country Okayama-kan en Korakuen-tuin zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Okayama
Kaart
2 6 12 Ekimae Cho Kita Ku Okayama Shi, Okayama, Okayama Prefecture, 700-0023

In de buurt

  • De buitenkant van AEON Mall met een opvallende dakconstructie en verlichte signage.
    Winkelcentrum Aeon
    10 min. wandelen - 0.9 km
  • Een modern gebouw met grote glasramen en een stenen gevel.
    Kunstmuseum van de prefectuur Okayama
    11 min. wandelen - 1.0 km
  • Een traditioneel Japans gebouw met rieten dak, een grindpad, strak geknipte struiken en een bergachtige achtergrond.
    Korakuen-tuin
    15 min. wandelen - 1.3 km
  • Een meerlaags Japans kasteel in traditionele stijl, versierd met gedetailleerde gouden ornamenten en steile daken.
    Okayama-kasteel
    19 min. wandelen - 1.7 km
  • Een modern gebouw met een klokkentoren, omgeven door bomen en een heldere lucht.
    Okayama universiteit
    3 min. rijden - 1.7 km

Lokaal vervoer

  • Station Okayama - 8 min. wandelen
  • Okayama (OKJ) - 35 min. rijden

Restaurants

  • さかばやし
    3 min. wandelen
  • ほそだのすきやきハウス
    2 min. wandelen
  • SABAR+
    4 min. wandelen
  • クラフトレインボー
    2 min. wandelen
  • たまりば 琥太郎
    6 min. wandelen

Over deze accommodatie

Benefit Hotel Okayama 1

  • Hotel in Kita-wijk
  • Benefit Hotel Okayama 1 heeft alles wat je nodig hebt.

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 15.00 uur

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Speciale incheckinstructies

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Belangrijke informatie

Algemene info

Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren. 

Veelgestelde vragen

Hoe laat kan ik bij Benefit Hotel Okayama 1 inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Benefit Hotel Okayama 1 uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Benefit Hotel Okayama 1?

Dit hotel ligt in Kita-wijk, op 10 minuten wandelen van Standbeeld van Momotaro en Hokancho Shopping Street. Ook Winkelcentrum Aeon en Kunstmuseum van de prefectuur Okayama liggen op een kwartiertje wandelen. Station Okayama ligt op 8 minuten wandelen.