Hotel iArcadia

3.5-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Parking beschikbaar
  • Wasvoorzieningen
  • Roomservice
De huidige prijs is € 37
inclusief belastingen en toeslagen
25 mei - 26 mei
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Hotel iArcadia

  • Hotel in Rayon Primorski
  • Hotel iArcadia biedt onder andere een speeltuin en een droogkuis/wasserijservice. Gasten kunnen verbinding maken met het internet via gratis wifi in de kamer.
  • Verder zijn er nog deze extra voordelen:
    • Parkeerplaatsen ter plaatse, snelle uitcheckservice en hulp bij uitstappen/tickets
    • Een kluis bij de receptie, bagageopslagruimte en rookvrije accommodatie
    • Meertalig personeel, een televisie in de gemeenschappelijke ruimte en koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte
  • Kamervoorzieningen
  • Alle kamers bij Hotel iArcadia hebben volop comfort met 24-uurs roomservice en luxe beddengoed, bovenop leuke voordelen zoals kussenmenu's en airconditioning.
  • Er zijn extra voorzieningen zoals:
    • Italiaanse Frette-lakens, pillowtopmatrassen en verrijdbare/extra bedden (toeslag)
    • Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
    • Plasmatelevisies van 42 inch met digitale zenders
    • Koelkasten, microgolfovens en kookgerei, borden en bestek

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Toeslag voor vroeg inchecken: 100 procent van de kamerprijs
In- en uitchecken zonder direct persoonlijk contact
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12.00 uur
Contactloos uitchecken
Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie heeft geen receptie.
Als je verwacht buiten de reguliere inchecktijden te arriveren, dien je de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies en een toegangscode te ontvangen. Je hebt toegang tot de accommodatie via een privé-ingang.
Contacteer de accommodatie minstens 24 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na middernacht te arriveren. 
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Toegangscode, privé-ingang

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je een toeslag van UAH 15 per huisdier, per dag, naast een borgsom van UAH 40 per verblijf

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er kunnen 2 kinderen van 7 jaar en jonger gratis verblijven als ze gebruikmaken van de aanwezige bedden wanneer ze slapen in de kamer van de ouder of voogd
Er zijn verrijdbare/extra bedden beschikbaar aan UAH 5.0 per nacht.
Er zijn geen babybedjes beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • De stad heft de volgende belasting: UAH 43.24 per persoon, per nacht. Deze belasting geldt niet voor kinderen die jonger zijn dan 18 jaar oud.
  • Administratieve toeslag: UAH 1 per persoon, per nacht

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Betaald parkeren (openlucht): UAH 100 per dag (incl. in- en uitrijden)
  • Borgsom voor huisdieren: UAH 40 per verblijf
  • Toeslag voor huisdieren: UAH 15 per huisdier, per dag
  • Toeslag voor vroeg inchecken: 100 procent van de kamerprijs (onder voorbehoud van beschikbaarheid)
  • Toeslag voor extra bed: UAH 5.0 per nacht

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten of per kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
De naam op de kredietkaart die bij de check-in wordt gebruikt om bijkomende kosten te dekken, dient overeen te komen met de naam voor de kamerreservering.
Deze accommodatie accepteert creditcards en contante betalingen
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Als je een visum nodig hebt, contacteer dan de accommodatie voor hulp. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging. Voor hulp bij visa kan een accommodatie kosten in rekening brengen, zelfs wanneer je de boeking nadien annuleert. Alle regelingen, inclusief toepasselijke kosten, worden rechtstreeks tussen de gasten en de accommodatie afgehandeld.
Alleen geregistreerde gasten worden in de kamers toegelaten.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
Er wordt een auto aanbevolen om van en naar deze accommodatie te reizen.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Hotel iArcadia?

Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom. Er geldt een borgsom van UAH 40 per verblijf en een toeslag van UAH 15 per huisdier, per dag.

Hoeveel kost een verblijf bij Hotel iArcadia?

Vandaag, 24 mei 2026, kost een verblijf bij Hotel iArcadia van één nacht voor twee volwassenen op 25 mei 2026 min. € 37, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Parkeren kost UAH 100 per dag.

Hoe laat kan ik bij Hotel iArcadia inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Voor vroeg inchecken (afhankelijk van beschikbaarheid) geldt een toeslag van 100%.

Tot hoe laat kan ik bij Hotel iArcadia uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12.00 uur uit te checken.

Waar staat Hotel iArcadia?

Dit hotel ligt in Rayon Primorski, op 5 km afstand van Arcadia Beach, Spartak Stadion en Academisch musicaltheater van Odessa. Ook Panteleymonivsky Kerk en Privoz Markt liggen op 5 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

7,8

Locatie

8,4

Personeel en service

9,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 11 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 6 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 1 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 1 van 20 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 1 van 20 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

will

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Very good, thank you!
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

KORKMAZ

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Şirin Bi otel, personel yardımsever ve kahve çay 24 saat ikram.
5 nachten verbleven in februari 2022
Geverifieerd

8/10 – Goed

Olena

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Уютный номер, современный интерьер. В ванной, правда, выпадала розетка и плохо в душе стекала вода, но других минусов не заметили. Нет парковки, но машину можно поставить « у соседей» за недорого! Удобно, что рядышком «Компот»!
2 nachten verbleven in april 2019
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Volodchenko

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Приехали из Киева в командировку. В отеле приятный персонал, очень чисто и уютно, новая мебель, просторные комнаты. Всё понравилось, спасибо!
1 nacht verbleven in februari 2019
Geverifieerd

8/10 – Goed

Valeria

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Хороший отель за небольшие деньги

Хороший отель за небольшие деньги. Если териториально подходит - рекомендую.
1 nacht verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

bora

Negatief: Personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten

Kötü

Çok kötü, havluların yıkanması için bile para istediler çıkarken
2 nachten verbleven in oktober 2017
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

harika

kalinabilecek nadir yerlerden biri
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

muhitdin

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Tavsiye ederim

Harika bir otel çok zevkli bir tatil geçirdik
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sofia

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Negatief: Comfort kamer
В целом всё понравилось!!! Рекомендуем!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

steffen

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

tilfreds gæst

Dejligt værelse. Nyt og velfungerende. Sød og rar reception. Hotellet ligger lidt trukket tilbage fra vejen. Det passede mig fint og gav ro. Værelse og hotellet var rent og kvaliteten god.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Convenient hotel for an overnight stop.

I arrived in Odessa and needed a place to stay for the night before traveling on to Nikolaev. I selected the iArcadia because it appeared to be a reasonably nice and inexpensive hotel which is all I needed for one night. When I arrived I was very pleasantly surprised. The rooms were very new and modern. They were very clean and comfortable. I have paid much more for rooms far less attractive than this in my travels. I will be going back to this hotel. The receptionist was friendly and helpful. The entire experience exceeded my expectations. I would recommend this hotel to anyone.
Geverifieerd

8/10 – Goed

james

Positief: Netheid, personeel en service

in the city

it is kind of hard to find at first. took a few cabs to find out where it was. the place is nice and clean. the rooms are a decent size. breakfast buffet is what they make you in the morning. really didn't have a say in what was made but was really good. I would like to stay there again.
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Arfan

Negatief: Comfort kamer

Bad choice

Hotel is hidden between buildings no street signs telephone number is wrong hard to find the address it says breakfast and has no food at all it's bad experience .
Geverifieerd

8/10 – Goed

Traveler

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Excellent for the price

Nice, comfortable, new rooms, kind service. The only thing to object is the directions of how to get to Hotel, it needs to be more clear as well as they need a dependable direct phone number. Overall very good!!
Geverifieerd

8/10 – Goed

Benzvi&toot

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Refreshing stop in Odessa

The hotel is very modern and schik. Practically brand new. Very clean. We liked the small details, such as the bathroom robes, the beautiful room lighting, good firm mattresses, great doucha. Friendly staff but limited English. Two caveats: 1) We arrived late at night and were promised a late breakfast. Waking up next morning we were refused getting the promised breakfast. 2) Sound insulation in the rooms is severely lacking, every small noise from others rooms or hallway is disturbing. BTW, Hotel's taxi service is very cheap, compared to airport taxis.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Ensam resenär

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Modell som receptionist

Enda dåliga med denna hotell var att den var ny och ingen taxi kände till den! annars var servicen helt ok, frukosten kunde varit bättre och mer varierande men den är väl också ok med tanke på storleken på hotellet. personalens engelska kunde varit bättre men man får ta sederna dit man kommer och extra bra betyg får receptionisten som troligen var en maskerad model!!
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Yusuf

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
7 nachten verbleven in september 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Yehuda

Positief: Personeel en service
Negatief: Comfort kamer
2 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Muhammet Masum

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer