Verheug je op ontspannen dagen in dit gezellige vakantiehuis aan zee.
Op slechts een steenworp afstand van het kindvriendelijke zandstrand van Saksild, verwelkomt dit comfortabele vakantiehuis je met een licht en vriendelijk interieur. Verzin culinaire hoogtepunten met je geliefden en neem plaats aan de lange eettafel. Plan je activiteiten samen en maak het jezelf gemakkelijk op de bank voor een filmavond na een bewogen dag.
In de zomer is je open terras de ideale plek voor een stevig ontbijt in de buitenlucht. Laat je kinderen rondrennen in de tuin, trakteer jezelf op een verfrissend drankje in de uitnodigende lounge na een duik in de zee en steek de barbecue aan.
Fiets met het gezin door het zacht glooiende landschap rond Odder met zijn geurige bossen en charmante dorpjes. Bezoek in Aarhus het kunstmuseum ARoS, het openluchtmuseum Den Gamle By en het moderne havenfront. Proef verse vis in gezellige havenrestaurants, ontdek Silkeborg en Horsens en geniet van een veerboottocht van Hou naar het autovrije Kattegat-eiland Tunø.
dit vakantiehuis ligt in Saksild Strand, een wijk in Odder. Bezoek culturele hoogtepunten Odder Museum en Moesgård Skovmølle. Daarnaast kun je ook enkele van de bezienswaardigheden in de buurt verkennen, zoals Gylling Molen en Det Gamle Ting Og Arresthus. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij NRGi-park of NRGi Arena. Bekijk onze reisgids voor Odder
Zijn huisdieren welkom bij 4 bedroom stunning home in Odder?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij 4 bedroom stunning home in Odder inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij 4 bedroom stunning home in Odder uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat 4 bedroom stunning home in Odder?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Saksild Strand, op 15 minuten wandelen van Minigolf I Saksild en Saksild Church. Ook Norsminde Marina en Kysing Kirke liggen op 10 km afstand.