Droomvakantie met verwarmd zwembad en golfbaan - Praia D'El Rey
Geniet van een onvergetelijke vakantie in dit fantastische huis, met een verwarmd zwembad, een landelijke omgeving en een vleugje verfijning. Het ligt op een bevoorrechte locatie in het prestigieuze appartementencomplex Praia D'El Rey en biedt volledige veiligheid, privacy en comfort. Op slechts 900 meter van de golfbaan (18 holes) en 2.600 meter van het strand van Vale de Janelas, met wit zand en rustig water – perfect om te ontspannen, te wandelen of een verfrissende duik te nemen. 🏡 De ruimte Met een oppervlakte van 150 m² biedt dit gelijkvloerse huis directe toegang tot de tuin en het zwembad. Ideaal voor gezinnen met kinderen, vriendengroepen of golfliefhebbers. • Volledig uitgeruste keuken, klaar voor elke gelegenheid. • Comfortabele en gezellige woonkamer, perfect om gezellig bij elkaar te zitten. • Ruimtes ontworpen om uit te rusten, te lezen en te ontspannen. • Rustige omgeving met het hele jaar door een mild klimaat. • Verwarmd zwembad • Privétuin • Exclusieve ligging in het appartementencomplex Praia D'El Rey • Dicht bij het strand en de golfbaan. Een perfect verblijf om te ontspannen, te golfen en van de natuur te genieten 📍 AL-registratienummer: 165730/AL Mis deze kans niet om een onvergetelijke vakantie te beleven op een van de meest charmante bestemmingen in de regio. Boek nu!
Gelijkaardige accommodaties
Wonderful villa composed of 3 bedrooms with wardrobes, 2 complete bathrooms.
Foz do Arelho
Wonderful villa composed of 3 bedrooms with wardrobes, 2 complete bathrooms.
dit vakantiehuis ligt in Obidos. Bezoek culturele hoogtepunten Dino Parque en Kantklosmuseum van Peniche. Reizigers die graag wat willen shoppen, kunnen dat doen bij Óbidos Biologische Markt en Praça da Fruta. SupXscape en Grote Middeleeuwse Markt van Obidos zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Obidos
Beschikt Casa Del Rey - Golf and Beach over een zwembad?
Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.
Zijn huisdieren welkom bij Casa Del Rey - Golf and Beach?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Casa Del Rey - Golf and Beach inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Casa Del Rey - Golf and Beach uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Casa Del Rey - Golf and Beach?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Obidos ligt op 0,9 km van Praia D'El Rey Golf Course en op 5 km afstand van Praia Almagreira en Praia do Bom Sucesso. Bom Sucesso Golf Course ligt op 5 km.