Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23
Dit rookvrije appartement beschikt over een tuin. Geniet in dit appartement van de keuken met een koelkast, oven, kookplaat en vaatwasser. Er zijn gemakken als een koffie/theemaker en een eettafel, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis wifi en een balkon.
Elke kamer in dit appartement is voorzien van een koffiezetapparaat/waterkoker en een haardroger. Elke kamer heeft een balkon. De keukens beschikken onder meer over een koelkast, een kookplaat, kookgerei, borden en bestek en een vaatwasser.
Elke badkamer is voorzien van een douche. In dit appartement in Oberharz am Brocken is wifi gratis, met een snelheid van 100+ Mbps (voor 1-2 personen of maximum 6 toestellen).
Accommodatie-voorzieningen
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi
Parkeren en vervoer
Auto niet vereist
Parkeerplekken ter plaatse
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Slaapkamer
Badkamer
1 badkamer
Douche
Haardroger
Handdoeken inbegrepen
Woonruimtes
Eettafel
Woonkamer
Entertainment
Tv met kabel-/satellietzenders
Buiten
Balkon
Tuin
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Accommodatie ook bekend onder de naam
186889
Over deze buurt
dit appartement ligt in Oberharz am Brocken. Titan RT en Hexentanzplatz Thale zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Pullman City Harz en Museum Kleines Bürgerhaus bezoeken. Brocken Coaster en Wildpark Christianental zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Oberharz am Brocken
Metrostation Niedersachswerfen Ost - 25 min. rijden
Hecklingen (CSO-Magdeburg - Cochstedt) - 60 min. rijden
Restaurants
Wirtshaus Netzkater
11 min. rijden
Wendefurther Bootsverleih und Seeterrasse "Zum Hecht
12 min. rijden
Schloss Stiege
4 min. wandelen
Fettluke
13 min. rijden
Zur Bode
11 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost een verblijf bij Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23?
Vandaag, 8 mrt. 2026, kost een verblijf bij Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23 van één nacht voor twee volwassenen op 9 mrt. 2026 min. € 113, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23 inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23?
Dit appartement in Oberharz am Brocken bevindt zich op enkele stappen van Natuurpark Harz-Saksen-Anhalt en op 4,9 km van Pullman City Harz. Ook Stempelstelle 51 en St-Salvatorkirche liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen over Haus am See - Haus 5 - Wohnung 23
Beoordelingen
Uitzonderlijk
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.