Particuliere eigenaar
Heated Pool, 800m City Centre
Fotogalerie voor Heated Pool, 800m City Centre





Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 1.125
inclusief belastingen en toeslagen
23 feb - 24 feb
Bekijk de prijzen voor deze dagen
Kameropties
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!
Over deze buurt
Nyons, Drôme
In de buurt
Regionaal natuurpark Baronnies Provençales1 min. wandelen - 0.0 km- Barons Perchés1 min. wandelen - 0.0 km
- Provençaalse Markt2 min. wandelen - 0.2 km
- Randonne Toren2 min. wandelen - 0.2 km
- Les Vieux Moulins5 min. wandelen - 0.4 km
Restaurants
- Le Crocodile4 min. wandelen
- Les 2 épées4 min. wandelen
- Les Terrasses Du Pont5 min. wandelen
- Une Rose au Paradis2 min. wandelen
- Le Kiosque4 min. wandelen
Over deze accommodatie
Heated Pool, 800m City Centre
Gelijkaardige accommodaties

Mas provençal La Serallère in the heart of olive groves
Mas provençal La Serallère in the heart of olive groves
- Keuken
- Wasmachine
- Droogkast
- Airconditioning
9.4 van 10, Uitzonderlijk, 13 beoordelingen
Accommodatie-voorzieningen
Kamervoorzieningen
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Heated Pool, 800m City Nyons
Heated Pool, 800m City Centre Nyons
Heated Pool, 800m City Centre Bed & breakfast
Heated Pool, 800m City Centre Bed & breakfast Nyons

