De vrijstaande en in 2023 gebouwde hut is rustiek ingericht. Het perceel bevindt zich in een woonwijk. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op het dal en de rustige en zonnige hellingligging is het verblijf populair. Exclusief ter beschikking staan: terras en tuinmeubilair.
Uw vakantiehuis Uw hut heeft 1 verdieping, 1 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 20 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw hut verwarmd worden met een elektrische verwarming. De ingang is gelijkvloers en leidt direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: slaapkamer 7 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. keuken 9 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis inductiefornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer 3 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. Bovendien heeft uw hut met WLAN- internettoegang.
Ligging Otočec, 412 m boven de zeespiegel. De vrijstaand en in 2023 gebouwde hut is rustiek ingericht. Deze plaats is populair vanwege het uitzicht in het dal en het ligt op een helling op een rustige en zonnige plek. De toegangsweg naar het terrein gaat via een onverharde zijstraat. Bij de hut zijn parkeerplaatsen op het perceel beschikbaar. De dichtsbijzijnde winkels zijn op 5 km afstand, restaurant 3 km en centrum 5 km. vliegveld in Brnik 103 km. station, bioscoop, dokter, apotheek, bank elk 12 km in Novo mesto. thermaal bad, overdekt zwembad elk 5,5 km in Šmarješke Toplice. Sportvissers kunnen in Otočec, 3 km de hengel uitgooien. Nog meer sport- en recreatieve aanbiedingen wachten in de omgeving op u b.v. paardrijden in Novo mesto 12 km. tennis, golf elk 3 km in Otočec. De dichtsbijzijnde skilift is op 38,5 km afstand in Črmošnjice.
Afstand Winkels 5 km, restaurant 3 km, stadscentrum 5 km. Vliegveld in Brnik 103 km. Treinstation, bioscoop, arts, apotheek, bank elk 12 km in Novo mesto. Thermaalbad, overdekt zwembad elk 5,5 km in Šmarješke Toplice. In de zomer: Paardrijden in Novo mesto 12 km. Tennis, golf, vissen elk 3 km in Otočec. In de winter: Skilift 38,5 km in Črmošnjice.
Verdeling Uw hut heeft 1 verdieping, 1 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 20 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw hut verwarmd worden met een elektrische verwarming. De ingang is gelijkvloers en leidt direct in de woonkeuken. De indeling van de kamers is als volgt: slaapkamer 7 m² groot en met 1 tweepersoonsbed. keuken 9 m² groot en met eethoek, elektrisch fornuis inductiefornuis (2 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer 3 m² groot en met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. Bovendien heeft uw hut met WLAN- internettoegang.
Kamer De hut ligt op een open terrein met tuin met bomen. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De inrichting is voor u privé gebruik beschikbaar. U kunt buiten relaxen op het terras met tuinmeubeklen. Het wellnessaanbod bestaat uit een sauna en een whirlpool.
deze cottage ligt in Novo Mesto. Bezoek Kerk van St. Johannes de Doper en Kasteel Struga, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kasteelpark van Otocec en Grotten van Skocjan. Bekijk onze reisgids voor Novo Mesto
Zijn huisdieren welkom bij Cabin with whirlpool and sauna?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Cabin with whirlpool and sauna inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Cabin with whirlpool and sauna uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Cabin with whirlpool and sauna?
Deze cottage in Novo Mesto ligt op 10 km afstand van Kasteelpark van Otocec, Kerk van St. Johannes de Doper en Kasteel Struga. Ook Kapittelkerk van Sint-Nicolaas en Franciscaner Klooster liggen op 15 km afstand.