Het vakantieappartement is modern ingericht. Het perceel ligt in een levendige omgeving, in een woonwijk, in het centrum van de plaats. Ook vanwege het uitzicht vanaf het perceel op zee en de zonnige ligging is de verblijfplaats populair.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 2 kamers (daarvan 1 slaapkamer), is 65 m² groot en is geschikt voor maximaal 2 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is op de 3.verdieping en leidt via een binnentrap. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met zithoek, eethoek en TV. De eethoek heeft plaats voor 4 personen. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kooknis in de woonkamer met afwasmachine, elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met badkuip, douche, 1 wastafel, WC, bidet en haardroger. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Ligging Novi Vinodolski. De verhuurder woont niet in het huis of op het terrein. De toegang verloopt via een zijstraat (geasfalteerd). Parkeerplaats (voor 1 auto) op het terrein. Openbare parkeerplaats is op 100 m afstand.
Speciaal Airconditioning. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkels 200 m, restaurant 200 m, dorpscentrum 100 m. Apotheek op 200 m. Luchthaven in Rijeka 35 km. In de zomer: Adriatische Zee 400 m in Novi Vinodolski (strand 500 m in Novi Vinodolski met kiezel, rotsen en zwemplateaus). Bootverhuur op 500 m. Novi Vinodolski: tennis, paardrijden elk 2 km. Vissen 400 m en watersportmogelijkheden 500 m.
Verdeling Vakantiewoning, 1e verdieping, 2 kamers (waarvan 1 slaapkamer), 65 m², in totaal 2 bedden.
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 3e etage en is bereikbaar via een binnentrap. Woonkamer met zitgedeelte, tv, airconditioning, eethoek en toegang tot het balkon (overdekt, tuinmeubilair). Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Kitchenettein de woonkamer met airconditioning, elektrische kookplaat (keramische kookplaat, 4 zones), oven, afzuigkap, vaatwasser, koelkast (vriesvak), koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met bad, douche, 1 wastafel, wc, föhn en raam.
Gelijkaardige accommodaties
Cozy apartment in Novi Vinodolski with house sea view
Novi Vinodolski
Cozy apartment in Novi Vinodolski with house sea view
dit appartement ligt in Novi Vinodolski. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Pavlomir Wijnmakerij en Haven van Senj. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
Zijn huisdieren welkom bij Holiday flat with air conditioning and dishwasher?
Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and dishwasher inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday flat with air conditioning and dishwasher uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday flat with air conditioning and dishwasher?
Dit appartement in Novi Vinodolski ligt op 5 minuten wandelen van Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan. Ook Sint-Filips- en Jacobskerk en Kvarnergolf liggen op 10 minuten wandelen.