Het vakantieappartement bevindt zich in een appartementencomplex en is modern ingericht.
Uw vakantiewoning Uw vakantiewoning beslaat 1 verdieping, 3 kamers (daarvan 2 slaapkamers), is 40 m² groot en is geschikt voor maximaal 5 personen. Een airconditioning zorgt op hete dagen voor een aangename temperatuur. Op koude dagen kan uw vakantiewoning verwarmd worden met centrale verwarming. Roken is binnen niet toegestaan. De ingang is op de 2.verdieping. De indeling van de kamers is als volgt: woonkamer met 2 extra bedden op slaapbank. U heeft toegang tot het balkon. slaapkamer met 1 éénpersoonsbed. slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en TV. kookhoek met elektrisch fornuis (4 kookplaat), bakoven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiemachine, broodrooster en elektrische waterkoker. badkamer met douche, 1 wastafel, WC en haardroger. Bovendien heeft uw vakantiewoning met WLAN- internettoegang. TV-resp. radiozender kunnen per satelliet worden ontvangen.
Vakantiepark Landscategorie 4 sterren.
Ligging Novi Vinodolski. De verhuurder woont in het huis, maar gebruikt een aparte ingang. Parkeerplaats op het perceel.
Speciaal Airconditioning, centrale verwarming, verwarming. Internettoegang (WLAN). Televisieontvangst via satelliet.
Huisdier niet toegestaan.
Afstand Winkelen 460 m, restaurant 420 m, dorpscentrum 400 m. De dichtstbijzijnde halte voor het openbaar vervoer is 600 m verderop. Sauna op 10,4 km. Apotheek op 11,2 km. Station op 17,1 km. Arts op 22,5 km. Thermen, overdekt zwembad elk 700 m. Discotheek, bioscoop elk 9,2 km. Bank in Novi Vinodolski 400 m. Vliegveld in Rijekar 37 km. Speeltuin 500 m. In de zomer: Adriatische Zee 940 m in Novi Vinodolski (strand 940 m in Novi Vinodolski). Golf op 700 m. Novi Vinodolski: tennis, watersportmogelijkheden elk 1500 m. Vissen 650 m.
Verdeling Vakantieappartement, 1e verdieping, 3 kamers (waarvan 2 slaapkamers), 40 m², in totaal 5 bedden (waarvan 2 extra bedden).
Kamer De ingang van uw vakantiewoning bevindt zich op de 2e etage. Woonkamer met 2 extra bedden op bank/sofa en toegang tot het balkon. Slaapkamer met 1 eenpersoonsbed. Slaapkamer met 1 tweepersoonsbed en tv. Kitchenettein de woonkeuken met elektrische kookplaat (4 pitten), oven, koelkast (vriesvak), magnetron, koffiezetapparaat, broodrooster en elektrische waterkoker. Badkamer met douche, 1 wastafel, toilet en föhn.
dit appartement ligt in Novi Vinodolski. Bezoek Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Kerk op San Marino. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with air conditioning?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 15.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with air conditioning uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with air conditioning?
Dit appartement in Novi Vinodolski ligt op 5 minuten wandelen van Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan. Ook Sint-Filips- en Jacobskerk en Kvarnergolf liggen op een kwartiertje wandelen.