Je hebt het gehele appartement helemaal voor jezelf en deelt het alleen met je reisgezelschap.
Apartment Lidija / Three Bedrooms A1
Dit appartement heeft niet alleen een tuin, maar ook barbecues en een televisie in de gemeenschappelijke ruimte. Gratis wifi in gemeenschappelijke ruimtes en gratis parkeerplaatsen worden ook voorzien. Dit appartement beschikt over een diep bad. Geniet daarnaast van gratis wifi en een keuken. Er zijn gemakken als een wasmachine/droogkast en een microgolfoven, terwijl je ook kunt gebruikmaken van gratis kabelinternet en een balkon.
Elke kamer met airconditioning in dit appartement is voorzien van wasmachines/drogers en een koffiezetapparaat/waterkoker. Elke kamer heeft een balkon. Alle kamers in dit appartement met 3,5 sterren hebben keukens met een kookplaat, een microgolfoven en kookgerei, borden en bestek.
Elke badkamer is uitgerust met een douche met een diep bad. Gratis gratis wifi en kabelinternet voor gasten.
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Strand in de buurt
Internet
Beschikbaar in het appartement: gratis wifi en kabelinternet
Parkeren en vervoer
Gratis zelf parkeren ter plaatse
Beperkte gelegenheid voor zelf parkeren ter plaatse
Keuken
Broodrooster
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookgerei, borden en bestek
Kookplaat
Microgolfoven
Oven
Slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Diep bad
Douche
Woonruimtes
Woonkamer
Entertainment
Tv
Tv in gemeenschappelijke ruimtes
Buiten
Balkon
Barbecue
Tuin
Wasvoorzieningen
Wasmachine/droogkast
Comfort
Airconditioning
Huisdieren
Huisdiervriendelijk
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Aparte rookruimtes
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur
Uitchecken
Uitchecken voor 09.00 uur
Speciale incheckinstructies
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Roken
Smoking allowed: in designated areas
Betalingsmethoden
Belangrijke informatie
Toeslagen
De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:
Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De stad heft de volgende belasting: van 1 oktober t/m 31 maart betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 0.75 per nacht voor gasten tussen 12-17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 30 september betaal je EUR 2.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 1.25 per nacht voor gasten tussen 12 en 17 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 12 jaar oud.
We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Accommodatie ook bekend onder de naam
Lidija Three Bedrooms A1
Apartment Lidija / Three Bedrooms A1 Apartment
Apartment Lidija / Three Bedrooms A1 Novi Vinodolski
Apartment Lidija / Three Bedrooms A1 Apartment Novi Vinodolski
Over deze buurt
dit appartement ligt vlak bij het strand in Novi Vinodolski. Bezoek Mazuranic's huis en Kasteel van Frankopan, enkele lokale bezienswaardigheden. Als je wilt genieten van de prachtige natuur, ga dan naar Kvarnergolf en Kerk op San Marino. Bekijk onze reisgids voor Novi Vinodolski
22 lipnja 30, Novi Vinodolski, Primorje-Gorski Kotar, 51250
In de buurt
Strand van Novi Vinodolski
13 min. wandelen - 1.1 km
Mazuranic's huis
16 min. wandelen - 1.4 km
Kasteel van Frankopan
18 min. wandelen - 1.5 km
Sint-Filips- en Jacobskerk
18 min. wandelen - 1.5 km
Kerk van de Heilige Drie-Eenheid
4 min. rijden - 2.5 km
Lokaal vervoer
Station Plase - 41 min. rijden
Rijeka (RJK) - 33 min. rijden
Restaurants
Buffet Bonaca
6 min. rijden
Bistro Tomas
12 min. wandelen
Bistro Marina
17 min. wandelen
Captain's Club
17 min. wandelen
San Marino
7 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Apartment Lidija / Three Bedrooms A1?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Apartment Lidija / Three Bedrooms A1 inchecken?
Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Apartment Lidija / Three Bedrooms A1 uitchecken?
Je dient om uiterlijk 09.00 uur uit te checken.
Waar staat Apartment Lidija / Three Bedrooms A1?
Dit appartement ligt vlak bij het strand, op 10 minuten wandelen van Kerk op San Marino en Kvarnergolf. Ook Mazuranic's huis en Strand van Novi Vinodolski liggen op 2 km afstand.
Beoordelingen over Apartment Lidija / Three Bedrooms A1