Manja Kely Lodge ligt in Nosy Komba. Geniet van de prachtige lokale natuur bij Réserve naturelle de Lokobé en Lokobe Special Reserve. Bekijk onze reisgids voor Nosy Komba
Overweeg een verblijf bij Manja Kely Lodge en geniet van een koffiebar/café, een tuin en een droogkuis/wasserijservice. Blijf online met gratis wifi in de kamer met een snelheid van 25+ Mbps en geniet van een bar en een restaurant.
Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
Een buitenzwembad
Gratis parkeerplaatsen
Een continentaal ontbijt (toeslag) en hulp bij uitstappen/tickets
Kamervoorzieningen
Alle kamers zijn individueel gemeubileerd, and hebben leuke voordelen zoals laptopwerkplekken en badjassen, naast extra's zoals gratis wifi.
Er zijn extra voorzieningen zoals:
Badkamers met regendouches en gratis toiletartikelen
Vandaag, 6 nov. 2026, kost een verblijf bij Manja Kely Lodge van één nacht voor twee volwassenen op 7 nov. 2026 min. € 169, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.
Zijn huisdieren welkom bij Manja Kely Lodge?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen.
Hoe laat kan ik bij Manja Kely Lodge inchecken?
Inchecken kan vanaf: 15.00 uur; inchecken kan tot: 22.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Manja Kely Lodge uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat Manja Kely Lodge?
Dit hotel ligt in Nosy Komba.
Réserve naturelle de Lokobé (8,8 km) • Lokobe Special Reserve (11,1 km) • Heilige Boom van Mahatsinjo (14,2 km)