Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
Gelegen in Nordstrand, heeft het vakantiehuis Haushälfte am Süderhafen met trapvrije toegang en interieur alles wat je nodig hebt voor een comfortabele vakantie. De woning met 2 verdiepingen bestaat uit een woonkamer, een goed uitgeruste keuken, 2 slaapkamers en 1 badkamer en is daarom geschikt voor 4 personen. Extra voorzieningen zijn Wi-Fi, een tv, een wasmachine en kinderboeken en speelgoed. Een babybedje en een kinderstoel zijn ook beschikbaar. Deze vakantiewoning biedt een eigen buitenruimte met een tuin en terras.
In de nabije omgeving kunnen gasten Wadlopen op het strand van Fuhlehörn, Fietstocht naar Hamburger Hallig, Fietsen huren via Tina's fietsverhuur, Stadswandeling in Husum.
Er zijn 2 parkeerplaatsen beschikbaar op het terrein.
Huisdieren, roken en het vieren van evenementen zijn niet toegestaan.
Deze accommodatie heeft richtlijnen om gasten te helpen met het correct scheiden van afval. Meer informatie hierover vind je ter plaatse.
Vul na het boeken het Holidu-contactformulier dat je per e-mail wordt toegestuurd volledig in, inclusief je adres. Dit zal de gastheer helpen om je verblijf zo goed mogelijk voor te bereiden.
Gelijkaardige accommodaties
Apartment '4' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
Nordstrand
Apartment '4' with Shared Terrace, Shared Garden and Wi-Fi
dit vakantiehuis ligt in Nordstrand. Haven van Husum en PelleWelle Freizeitbad zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Schiffahrtsmuseum Nordfriesland bezoeken. Rungholt museum Bahnsen en Multimar Wattforum zijn ook een bezoek waard. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals fietsen. Bekijk onze reisgids voor Nordstrand
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Nordstrand ligt op 0,3 km van Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en op 4,8 km van Kerk van Nordstrand. Ook Strand van Fuhlehorn en Salzwasserlagune liggen op 10 km afstand.
Beoordelingen
Beoordelingen over Holiday Home 'Haushälfte Am Süderhafen' with Private Terrace, Private Garden and Wi-Fi
8,0
Zeer goed
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 0 van 1 beoordelingen
10 - Uitstekend
0
Gastenscore: 8 - Goed. 1 van 1 beoordelingen
8 - Goed
1
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 1 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 0 van 1 beoordelingen
4 - Matig
0
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 1 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Van een partnersite
8/10 – Goed
24 mei 2025
Mit dem Auto kommt man schnell überall hin.
Pros: Man konnte seine Ziele gut erreichen. Auch die Ruhe hat uns sehr gut gefallen.
Cons: Die Sitzecke war etwas unbequem.