De accommodatie biedt slaapgelegenheid voor 2 personen.
De slaapkamer is voorzien van een tweepersoonsbed met een zacht of stevig matras, waarvan u de hardheid naar wens kunt aanpassen.
Hier kunt u 's avonds heerlijk ontspannen met een goede tv-serie, een spannende thriller of wat u maar wilt.
De woonkamer beschikt over een gloednieuwe keuken, perfect om een heerlijke maaltijd te bereiden voordat u de frisse lucht in gaat.
Er is ook een tv aanwezig.
In de badkamer kunt u uzelf echt verwennen met een inloopdouche – want niet iedereen heeft een regendouche.
Voor het huis bevindt zich een berging met voldoende ruimte voor uw fietsen/e-bikes. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Norddeich. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Seehundstation Nationalpark-Haus en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Daarnaast kun je ook Schelpen- en Slakkenmuseum en Auto- en speelgoedmuseum bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Rätsel-Irrgarten-Norddeich en Erlebnispark-Norddeich zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Norddeich
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Norddeich ligt vlak bij Ocean Wave, Rätsel-Irrgarten-Norddeich en Seehundstation Nationalpark-Haus. Ook Erlebnispark-Norddeich en Norddeich Strand liggen op een kwartiertje wandelen. Station Norddeich ligt op 21 minuten wandelen en naar Station Norddeich Mole is het 22 minuten wandelen.