Het vakantieappartement is geschikt voor 2 tot 4 personen en heeft een oppervlakte van circa 50 vierkante meter. Het bevindt zich op de begane grond en beschikt over twee slaapkamers, een woonkamer met kitchenette en een badkamer met douche.
De keuken is volledig uitgerust met alles wat u nodig heeft om te koken en te genieten van maaltijden, van een kurkentrekker tot pannen.
Dit idyllisch gelegen appartement is voorzien van kleurentelevisie met satellietontvangst, een radio, een föhn, een kitchenette met servies, bestek, potten en pannen, een koffiezetapparaat, een broodrooster en een waterkoker.
Na een actieve dag kunt u heerlijk ontspannen op de comfortabele bank.
We kijken uit naar uw bezoek! Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Accommodatie-voorzieningen
Strand
Aan het strand
Internet
Beschikbaar in de woning: gratis wifi
Keuken
Afwasmachine
Broodrooster
Koelkast
Koffiezetapparaat/waterkoker
Kookplaat
Oven
Eetopties
Eettafel
Slaapkamers
2 slaapkamers
Beddengoed inbegrepen
Badkamer
Douche
Haardroger
Woonruimtes
Eettafel
Entertainment
Smart-tv met kabel-/satellietzenders
Comfort
Verwarming
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Toegankelijkheidsvoorzieningen
Rookvrije accommodatie
Uitgelichte locatiekenmerken
Dicht bij een outletcentrum
Veiligheidsvoorzieningen
Geen koolmonoxidemelder vermeld (De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.)
Geen rookmelder vermeld (de eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie)
Algemeen
Unitgrootte: 50 vierkante meter
Beleid
Inchecken
Inchecken kan vanaf middernacht
Minimale leeftijd om in te checken: 18
Uitchecken
Uitchecken voor middernacht
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
Events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen ter plaatse zijn toegelaten
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de accommodatie. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Norddorf. Geniet van de prachtige natuur bij Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Boldixumer Vogelkoje. Of bezoek enkele plaatselijke attracties, zoals Robbenzentrum Föhr en AquaFöhr. Bekijk onze reisgids voor Norddorf
Zijn huisdieren welkom bij Holiday greetings house in Norddorf on Amrum?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday greetings house in Norddorf on Amrum inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday greetings house in Norddorf on Amrum uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday greetings house in Norddorf on Amrum?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 2 km afstand van Kniepsand Strand, Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Waddenzee. Ook Amrum Windmolen en Amrumer Odde liggen op 5 km afstand.