Gehele woning

Holiday apartment with 1 bedroom

Fotogalerie voor Holiday apartment with 1 bedroom

Een wijngaard met rijen druivenstruiken, een wit gebouw met een bruin dak en een heldere blauwe lucht.
Een eetgedeelte met een houten tafel gedekt voor vier personen, een bank met kussens, een klok aan de muur en een lamp boven de tafel.
Een woonhuis met twee verdiepingen, een balkon, een omheinde tuin en een heldere lucht.
Een kleine keuken met witte kastjes, een magnetron en diverse keukengerei dat boven de aanrecht hangt.
Een jachthaven in de schemering, met verschillende boten afgemeerd.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Droogkast
  • Gratis wifi
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday apartment with 1 bedroom

  • Welkom in vakantieappartement "Pfänderblick" – uw knusse toevluchtsoord in een van de mooiste regio's van het Bodenmeer! Het appartement van 60 m² biedt plaats aan maximaal vier personen en is modern ingericht met een ruim balkon met uitzicht op het nabijgelegen Bodenmeer.

    De woon- en eetkamer vormt het hart van het appartement. Hier vindt u een volledig uitgeruste keuken met alles wat u zich maar kunt wensen: een keramische kookplaat met vier pitten, een koelkast, kookgerei, een koffiezetapparaat, een waterkoker, een broodrooster, een eierkoker, een slacentrifuge en een handmixer – ideaal om 's avonds samen te koken. De comfortabele zithoek met uitzicht op het grote balkon nodigt uit om te ontspannen, tv te kijken of samen te genieten van maaltijden.

    De twee aparte slaapkamers garanderen privacy en een goede nachtrust. Beide zijn ingericht met comfortabele tweepersoonsbedden en ruime kledingkasten. Een extra pluspunt: elke slaapkamer heeft een handige wastafel.

    Het grote balkon is een echt hoogtepunt van uw vakantieappartement "Pfänderblick". Het is voorzien van zitplaatsen voor vier personen, een parasol en twee ligstoelen. Hier kunt u genieten van de zon of gewoon lekker ontspannen.

    Verheug u op een charmant vakantieappartement dat alles biedt wat u nodig heeft voor een ontspannen verblijf. Appartement "Pfänderblick" is ideaal voor gezinnen, stellen of vrienden die op zoek zijn naar een comfortabele accommodatie met doordachte details.
    Indeling:

    Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.:
    Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen
    Huisdieren; Niet toegestaan
    Bedlinnen; Available for Rent

    Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen:
    Badhanddoeken; Available for Rent
    Wifi; Included

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Nonnenhorn. Bezoek enkele lokale bezienswaardigheden, zoals Wasserburg Castle en Stadtmuseum Linau. Je kunt ook enkele van de activiteiten in de buurt beleven, bij Schmidt am Bodensee Wijngaard en Adventure Park Kressbronn. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij ZF-Arena of Stadion Birkenwiese. Bekijk onze reisgids voor Nonnenhorn
Meer vakantiehuizen in Nonnenhorn
Kaart
Nonnenhorn

In de buurt

  • strand nabij Bojenfeld Wasserburg
    19 min. wandelen - 1.6 km
  • strand nabij Seepark
    2 min. rijden - 1.7 km
  • strand nabij Künstlereck
    2 min. rijden - 1.7 km
  • strand nabij Wasserburger Bucht
    3 min. rijden - 2.1 km
  • Kasteel Wasserburg
    9 min. rijden - 4.2 km

Lokaal vervoer

  • Station Nonnenhorn - 4 min. wandelen
  • Altenrhein (ACH-St. Gallen - Altenrhein) - 62 min. rijden

Restaurants

  • Pi Weinbar Kurek
    8 min. wandelen
  • Max & Moritz Gasthaus-Brauerei GmbH
    6 min. rijden
  • Restaurant Adler Nonnenhorn
    6 min. wandelen
  • Hotel Haus Am See
    10 min. wandelen
  • Fischerhütte
    11 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?

Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.

Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Nonnenhorn ligt en op 5 km afstand van Schmidt am Bodensee Wijngaard, Aquamarin Wasserburg am Bodensee en Adventure Park Kressbronn. Ook Wasserburg Castle en Lindenhof Park liggen op 5 km afstand. Station Nonnenhorn ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Wasserburg Hafen Station is het 23 minuten wandelen.