Gehele woning
Nishihara Village Aso District Kumamoto Prefectu / Asogun Kumamoto
Dit vakantiehuis in Nishihara is voorzien van een keuken
Fotogalerie voor Nishihara Village Aso District Kumamoto Prefectu / Asogun Kumamoto





Beoordelingen
9,8 op 10 –
Uitzonderlijk
Gehele woning
1 slaapkamer1 badkamer85 m²
Populaire voorzieningen
De huidige prijs is € 81
2 mrt - 3 mrt
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

A lodge nestled in the forest of Aso accommodates up to 8 people / Aso Kumamoto
A lodge nestled in the forest of Aso accommodates up to 8 people / Aso Kumamoto
- Keuken
- Wasmachine
- Gratis wifi
- Airconditioning
6.0 van 10, 3 beoordelingen
De prijs is € 182
15 feb - 16 feb
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Het Japanse Ministerie van Gezondheid, Arbeid en Welzijn vereist dat alle internationale reizigers hun paspoortnummer en nationaliteit opgeven wanneer zij zich bij hun accommodatie (pension, hotel, motel, enz.) aanmelden. Daarnaast dient de eigenaar van dergelijke accommodaties het paspoort van elke geregistreerde gast te kopiëren en deze kopie in hun administratie te bewaren.
Accommodatie ook bekend onder de naam
1234424
Over deze buurt

Asogun, Kumamoto
In de buurt
Kumamoto-kasteel31 min. rijden - 22.3 km- Kumamoto Luchthaven Toeristeninformatiecentrum5 min. rijden - 2.9 km
- Golfbaan bij Luchthaven van Kumamoto9 min. rijden - 5.4 km
- Grandmesse Kumamoto18 min. rijden - 12.1 km
- Sakura Machi Kumamoto31 min. rijden - 22.0 km
Lokaal vervoer
- Higo-Ozu Station - 19 min. rijden
- Kumamoto (KMJ) - 38 min. rijden
Restaurants
- 味千×桂花4 min. rijden
- Greentea.Lab6 min. rijden
- Tully's Coffee4 min. rijden
- 馬肉専門店 菅乃屋 空港店(そらよかダイニング 1階)4 min. rijden
- 菅乃屋4 min. rijden
Veelgestelde vragen
Beoordelingen over Nishihara Village Aso District Kumamoto Prefectu / Asogun Kumamoto
Beoordelingen
9,8








