Gehele woning

Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome

Fotogalerie voor Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome

Een eetgedeelte met een houten tafel, vier gestoffeerde stoelen en een witte muur met een fotolijst.
Een hotelkamer met een bed, een houten garderobe en een nachtkastje.
Een modern gebouw met een plat dak en een balkon met een geometrisch hekwerk.
Een ruime woonkamer met een houten salontafel, een bank en een schilderij van vogels aan de muur.
Een trap met een zwarte leuning die leidt naar een kamer met witte deuren en een ingelijst kunstwerk aan de muur.

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Parking beschikbaar
  • Open haard

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome

  • Zaton: Huis. Voor medegebruik: terrein 100 m2 (omheind). Voor alleengebruik: tuin, parkeerplaats (voor 2 auto's). Supermarkt 2.8 km, restaurant 850 m, café 650 m, bushalte 14.8 km, zandstrand 6 km, stenenstrand 1.2 km.
    "Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi", huis 2-kamers 80 m2. 1 kamer met 1 2-pers bed, open haard en TV. 1 kamer met 1 2-pers bed en TV met TV. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 inductiekookplaten, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). 2 douche/WC's. Terras 10 m2. Barbecue. Uitzicht op de tuin. Ter beschikking: wasmachine, droger, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning.

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Eindschoonmaak (De basisschoonmaak wordt altijd door de gast gedaan)
    Kinderstoel
    parkeerplaats
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Badlinnen
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)

    Deposit information:
    Borgsom: 200.0 EUR
    #HR4070.618.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand in Nin. Bezoek culturele hoogtepunten Etnologisch Museum van Zadar en Museum van Oud Glas. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Labirint Moći en Labirint Ljubavi. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Visnjik Sportcentrum of kies voor een avondje uit bij Arsenal Zadar. Verken de omgeving tijdens spannende activiteiten zoals het afleggen van wandel- en fietsroutes. Bekijk onze reisgids voor Zaton
Meer vakantiehuizen in Zaton
Kaart
Zaton

In de buurt

  • Parochiekerk
    2 min. wandelen - 0.2 km
  • Kerk van St. Nicolaas
    5 min. rijden - 2.9 km
  • Zaton Strand
    6 min. rijden - 3.3 km
  • Ninska Laguna-strand
    9 min. rijden - 5.8 km
  • Strand van Nin
    16 min. rijden - 6.1 km

Lokaal vervoer

  • Zadar (ZAD) - 34 min. rijden

Restaurants

  • Gostionica Burela
    4 min. rijden
  • Mad Duck
    7 min. rijden
  • ventula
    6 min. rijden
  • Batela Caffe Bar
    8 min. rijden
  • Restaurant Kruske i jabuke
    6 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Holiday House Blažov Dvor with jacuzzi by Interhome?

Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Parochiekerk, Zaton Strand en Kerk van St. Nicolaas. Ook Stenen Brug en Oude Kroatische Boot Condura Croatica liggen op 5 km afstand.