Holiday Home 'Casa Juan Y Loli' with Mountain Views, Private Pool and Wi-Fi
Vakantiehuis "Casa Juan y Loli" ligt in Nigüelas en biedt uitzicht op de bergen. De woning heeft 2 verdiepingen, een woonkamer, een volledig uitgeruste keuken, 4 slaapkamers en 2 badkamers (één met bad en één met douche) en biedt plaats aan 8 personen. Er zijn wifi, een tv, staande ventilatoren, een wasmachine en een droger.
De privébuitenruimte omvat een zwembad (open van juni tot september), een overdekt terras, een open terras, een barbecue en een buitendouche.
Zwembad in de winter: vanaf oktober gaat het zwembad in winterrust. Het water krijgt een conserverende behandeling en zwemmen is dan niet mogelijk. De waterkleur verandert in de loop van de maanden; dit is normaal. Zo verspillen we geen water en voorkomen we het risico dat een leeg zwembad voor gasten vormt.
In de omgeving kunnen jullie wandelen in het natuurpark Sierra Nevada, vlak bij het dorp. Ook de rivier de Torrente ligt dichtbij.
Op het plein bij de woning is een gratis parkeerplaats beschikbaar.
Gezinnen met kinderen zijn welkom. Huisdieren en roken zijn niet toegestaan. Deze woning heeft geen airconditioning. Er zijn ventilatoren in alle kamers. Om het huis op natuurlijke wijze koel te houden, raden we jullie aan 's nachts te ventileren en de ramen tijdens de warmste uren gesloten te houden. Er is ruimte om ski's op te bergen. Deze vakantiewoning heeft stroom- en waterbesparende voorzieningen. De beschikbaarheid van het zwembad is afhankelijk van de temperatuur en het weer.
Gelijkaardige accommodaties
Hospes Palacio de los Patos, a Member of Design Hotels
Stadscentrum van Granada
Hospes Palacio de los Patos, a Member of Design Hotels
dit vakantiehuis ligt in Nigüelas. Bezoek Bodega Bernardo Harapa en Granada Club de Golf als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Embalse de Béznar en Jardín y Huerto Nazarí. Centro Cultural Carlos Cano en Mohon del Trigo Observatorium zijn ook een bezoek waard. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Nigüelas
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 33 min. rijden
Restaurants
el Arca de Noé
16 min. rijden
Restaurante Los Naranjos
11 min. rijden
Terraza Punto y Coma
11 min. rijden
Cafe Bar El Rincon De Miguel
8 min. wandelen
Mascarón
5 min. rijden
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Holiday Home 'Casa Juan Y Loli' with Mountain Views, Private Pool and Wi-Fi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Juan Y Loli' with Mountain Views, Private Pool and Wi-Fi inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 14.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday Home 'Casa Juan Y Loli' with Mountain Views, Private Pool and Wi-Fi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.30 uur uit te checken.
Waar staat Holiday Home 'Casa Juan Y Loli' with Mountain Views, Private Pool and Wi-Fi?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Nigüelas ligt op 0,4 km van Centro de Interpretación Almazara La Erilla en op 20 km afstand van Embalse de Béznar en Bodega Bernardo Harapa. Ook Poort van Alpujarras en Kasteelruïnes van Lanjarón liggen op 20 km afstand.