Smolett 2 Pers Terrazza WiFi ligt in de buurt van Jachthaven van Nice en Place Masséna en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de kamer.
Kamervoorzieningen
Alle kamers bij Smolett 2 Pers Terrazza WiFi bieden voorzieningen zoals gratis wifi.
Er zijn ook andere gemakken voorzien in de kamers zoals:
Smolett 2 Pers Terrazza WiFi ligt in Quartier du Port, een wijk in Nice. Jachthaven van Nice en Haven van Monaco zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Promenade des Anglais en Winkelcentrum CAP 3000. Palais des Sports Jean Bouin en Botanische Tuin van Eze zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nice
Zijn huisdieren welkom bij Smolett 2 Pers Terrazza WiFi?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.
Hoe laat kan ik bij Smolett 2 Pers Terrazza WiFi inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 21.00 uur. Laat inchecken kan tussen 09.00 uur en 16.00 uur. Hiervoor wordt wel een toeslag in rekening gebracht.
Tot hoe laat kan ik bij Smolett 2 Pers Terrazza WiFi uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Smolett 2 Pers Terrazza WiFi?
Dit appartement ligt in Quartier du Port, op 15 minuten wandelen van Museum voor Moderne Kunst en Hedendaagse Kunst en Jachthaven van Nice. Ook Promenade des Anglais en Place Masséna liggen op 2 km afstand. Tramstation Akropolis en Tramstation Garibaldi liggen op 5 minuten wandelen.