PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE
Huur uw hele en privé-gebouw voor uw vakantie! Volledig geprivatiseerd gebouw: bestaande uit 4 appartementen, één tweekamerappartement per verdieping (25m2 per appartement). Gelegen op de hoek van Cours Saléya en de zee in het oude Nice. Elk appartement met airconditioning is uniek in Nice en heeft een aparte slaapkamer (bed van 140x190 cm) en een slaapbank (140x190cm), een badkamer, een uitgeruste Amerikaanse keuken. ELK APPARTEMENT IS VOLLEDIG ONAFHANKELIJK. Ideaal voor 4 gezinnen, geschikt voor maximaal 16 personen. Het gebouw dat u huurt bevindt zich op 30 meter van de zee, op de hoek van Cours Saléya en de dagelijkse lokale markt. Ideaal voor grote gezinnen, vrienden die samen een vakantie willen doorbrengen terwijl ze onafhankelijk blijven. Een paar stappen van de zee, de Promenade des Anglais, Cours Saleya (voor uw ochtendmarkt), de groene stroom met Place Masséna. U bevindt zich in het hart van dit prachtige oude Nice. Ook op een paar meter van de tram, kunt u genieten van alle schatten van de regio en de verschillende tuinen van Nice. Je kunt alles te voet doen, door de straten lopen die zo typerend zijn voor het oude Nice en de lokale smaken proeven.
Het appartement ligt op 2 stappen van de mooiste plekken in Nice:
- 20 meter van Place du Jésus en zijn beroemde bakkerij, - 100 m (1 min. Lopen) van Place Rosseti, - 200 m (2 min. Lopen) van Cours Saleya en zijn pittoreske markt, - 400 (4 minuten lopen) van de Promenade des Anglais, - 500 meter (5 minuten lopen) van het tramstation "Opera Vieille Ville", - 600 m (6 min. Lopen) van Place Massena, - 600 meter (6 minuten lopen) van het MAMAC Museum voor Moderne Kunst, - 750 meter (7 minuten lopen) van de Avenue de Verdun en zijn luxe boetieks, - 800 meter (8 minuten lopen) van de oude haven van Nice.
apparaathandleidingen volledige lakens en douchedoeken zijn aanwezig toeristische gidsen, kaarten, kaarten, trein- en bustijden late aankomst (na 21.00 uur) = 30ste extra mogelijkheid om uw koffers achter te laten in een kofferdepot (1 minuut lopen van het appartement)
4 openbare parkeerplaatsen rondom mijn appartement (elk minder dan 3 minuten te voet)
Mogelijke uitrusting op voorafgaand verzoek: - kinderbed = 25e voor de duur van uw verblijf - kinderstoel = 20e tijdens uw verblijf
Huur uw hele en privé-gebouw voor uw vakantie !! Gebouw volledig geprivatiseerd: samengesteld uit 4 appartementen met elk 2 kamers en per verdieping (25 m2 per appartement). Gelegen op de hoek van de cours saleya en het strand in de oude stad.
Ideaal voor grote gezinnen, vrienden die samen vakantie willen doorbrengen en toch onafhankelijk willen blijven.
Uniek in Nice, elk appartement met airconditioning heeft een aparte slaapkamer (bed 140x190cm) en een slaapbank (140x190cm) in de woonkamer, een badkamer, een ingerichte Amerikaanse keuken.
ELK APPARTEMENT IS VOLLEDIG ONAFHANKELIJK.
Ideaal voor 4 gezinnen, geschikt voor maximaal 16 gasten.
Het gebouw dat u huurt bevindt zich op 30 meter van de zee, op de hoek van de cours saleya en de dagelijkse lokale markt.
Ideaal voor grote gezinnen, vrienden die samen een vakantie willen doorbrengen en toch onafhankelijk willen blijven.
Op een steenworp afstand van de zee, de promenade des Anglais, de cours Saleya (voor uw ochtendmarkt), de groene gang met de Place Massena: u bevindt zich in het hart van dit prachtige oude Nice.
Geniet op enkele meters van de tram van alle schatten van de regio en de verschillende mooie tuinen. Je kunt alles te voet doen, dwalend door de typische straten van het oude Nice en de lokale smaken proeven.
Gunstig gelegen in het hart van de "oude mooie" slechts enkele minuten van alle belangrijke bezienswaardigheden:
- 20m van Place du Jesus en zijn Boulangerie. - 100m (1 min. Lopen) plaats Rosseti met zijn kleine restaurants en "Finochio" -ijsjes. - 200 meter (2 minuten lopen) van de Cours Saleya (2 minuten lopen). - 400 (4 minuten lopen) verwijderd van het waterfront. - 500 meter (5 minuten lopen) van tramstation "Opera Vieille Ville" - 600 m (6 min. Lopen) van Place Massena - 600 m (6 min. Lopen) van het MAMAC-museum (moderne kunst). - 750 meter (7 minuten lopen) van Avenue de Verdun en zijn luxe boetieks. - 800m (8 min lopen) van "Nice Vieux Port" (oude haven Nice)
instructiehandleidingen voor apparaten Compleet beddengoed en douchedoeken zijn aanwezig Toeristische gidsen, kaarten, treintijden en busstekker late aankomst (na 21.00 uur) = extra 30e
u kunt uw koffers en koffers achterlaten in een bagageopslag (1 minuut lopen van het appartement)
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Uitchecken
Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken
Speciale incheckinstructies
Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Huisdieren
Geen huisdieren toegelaten
Kinderen en extra bedden
Kinderen zijn welkom.
Evenementen
No events allowed
Roken
Smoking is not permitted
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Neem vooraf contact op met de accommodatie om een hoge stoel te reserveren.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
Langdurige huurders welkom.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Registratienummer van de accommodatie 06088003575IR
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Het is niet nodig om een auto te hebben om van en naar deze accommodatie te reizen.
Over deze buurt
dit vakantiehuis bevindt zich in Stadscentrum, een wijk in in Nice, en ligt nabij pretparken en vlak bij het strand. Jachthaven van Nice en Haven van Monaco zijn enkele plekken die je niet mag overslaan als je iets actiefs wilt doen. Als je zin hebt om te shoppen, ga dan naar Promenade des Anglais en Winkelcentrum CAP 3000. Palais des Sports Jean Bouin en Palais Nikaïa zijn ook een bezoek waard. Ga voor waterpret zoals jetskiën en duiken. Blijf jij liever op het droge? Ook geen probleem. De regio biedt voldoende outdoormogelijkheden, zoals mountainbiken en een ecotour volgen. Bekijk onze reisgids voor Nice
Tramstation Cathédrale - Vieille Ville - 4 min. wandelen
Parc Imperial Station - 6 min. rijden
Nice (NCE-Côte d'Azur) - 21 min. rijden
Restaurants
Les Distilleries Idéales
1 min. wandelen
WakaBar
2 min. wandelen
movida
2 min. wandelen
Le Safari
2 min. wandelen
Chez Acchiardo
1 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoe laat kan ik bij PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf 17.00 uur. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.
Tot hoe laat kan ik bij PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE uitchecken?
Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.
Waar staat PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt in Stadscentrum, vlak bij Quai des Etats Unis en Promenade des Anglais. Ook Place Masséna en Jachthaven van Nice liggen op 10 minuten wandelen. Tramstation Cathédrale - Vieille Ville ligt op maar 4 minuten wandelen en naar Tramstation Opéra - Vieille Ville is het 7 minuten wandelen.
Beoordelingen
Beoordelingen over PRIVATE BUILDING, 4 APTS, AIR CONDITIONING, WIFI - UNIQUE IN NICE - OLD NICE
8,8
Uitstekend
Alle weergegeven beoordelingen zijn gebaseerd op echte gastenervaringen. Alleen reizigers die een verblijf bij ons hebben geboekt, kunnen een beoordeling indienen. We verifiëren beoordelingen op basis van onze richtlijnen en plaatsen alle beoordelingen, of ze nu positief of negatief zijn.Meer informatieOpent in een nieuw venster
8,0
Netheid
9,8
Locatie
9,0
Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 9 van 13 beoordelingen
10 - Uitstekend
9
Gastenscore: 8 - Goed. 2 van 13 beoordelingen
8 - Goed
2
Gastenscore: 6 - Redelijk. 0 van 13 beoordelingen
6 - Redelijk
0
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 13 beoordelingen
4 - Matig
2
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 0 van 13 beoordelingen
2 - Ontzettend slecht
0
Beoordelingen
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Robert W.
24 nov 2024
Positief: Locatie
Negatief: Netheid, accuraatheid advertentie
Nice
The standard of accommodation is great for stag do's
2 nachten verbleven in november 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
AUDREY L K.
25 jun 2025
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Biking adventure
Perfect property for 5 couples. Excellent location in Old Nice.
3 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Jenny M.
16 sep 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Great space, great location
We enjoyed our stay. The apartments worked well for our group.
The location is amazing
Great communication as well.
8 nachten verbleven in september 2023
Geverifieerde beoordeling
4/10 – Slecht
Mary B.
23 jun 2023
Positief: Inchecken, communicatie en locatie
Negatief: Netheid
Bed bugs
This is a perfect location. The host was very nice and responsive. But we had to check out early after the people I traveled with found bed bugs on the second floor bed. Be careful when booking this property.
4 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Ammar
18 jun 2023
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
A charming place in the middle of old town Nice. We were a family of 9 and we rented all 4 bedrooms for 5 nights and it was plenty of space for everyone. It takes about 24 hours to get used to the stairs but after that the apartment felt like home. There's also a washer and AC in every room. Highly recommend this place if you want to feel like one of the locals and it's only few steps from the beach.It's an experience that will stay with you for life.
5 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Heather B.
12 jun 2024
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fabulous location in Nice
Location location location. This residence is located in the heart of old town, walking distance to everywhere we wanted to go.
It was nice to have separate units as we were 3 couples. The stairs to each unit are steep and non uniformed but expected with an older building. The overall apartment is small with tiny showers but the beds were comfortable and we were not in the rooms much. Overall, the stay was pleasant and again, the location could not be beat!
4 nachten verbleven in mei 2024
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Loïc
6 aug 2024
Positief: Netheid, voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten en communicatie
Nous avons passé un court et bon séjour dans cet immeuble charmant de 4 appartements en plein cœur du Vieux Nice. Chaque appartement est équipé de la climatisation et du WiFi fibre, ce qui a rendu notre séjour confortable.
Sabine nous a accueillis avec beaucoup de gentillesse et de disponibilité, ce qui a tout de suite mis une belle ambiance. Les appartements sont bien aménagés.
Il faut monter quelques marches pour accéder aux appartements, ce qui demande un peu de souffle, mais honnêtement, ce n’est pas vraiment un problème. L’emplacement est parfait, à deux pas de la Promenade des Anglais, des petits commerces, des bars et des boulangeries.
;
Un grand merci à Gregory et Sabine. pour ce court séjour et pour votre flexibilité
2 nachten verbleven in augustus 2024
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
michel D.
6 dec 2017
Incroyable, immeuble privé, a 2 secondes de la mer
Merci à Gregory et Yann pour cet immeuble à deux pas de la mer permettant de passer des vacances inoubliables. Nous sommes venus pour un mariage et du coup tout le monde a logé dans l'un des 4 appartements que propose cet immeuble totalement privatisé. Un appartement par étage, nous étions 4 par étage, chaque appartement est totalement indépendant. nous étions tous ensemble,et chacun chez soit en même temps. Merci pour vos conseils, la bouteille de rosé.... Immeuble privatif se trouve quasi à l'angle de la mer et du cours saleya (le marché). Nous cherchons un moyen de réunir notre famille pour revenir de nouveau. C'était parfait !!!
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lene R.
17 mei 2023
Positief: Inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Familieferie
Dejligt med egen lejlighed og alligevel samlet. Centralt beliggende i Nice.
5 nachten verbleven in mei 2023
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
ALESSIO A.
2 jan 2023
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
.
.
3 nachten verbleven in december 2022
Geverifieerde beoordeling
8/10 – Goed
Lone M.
23 aug 2022
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Fantastisk ophold
Vi havde en fantastisk ferie med børn og svigerbørn. Det var genialt, at vi kunne fordeles i par i de 4 lejligheder. Lynhurtig respons fra Yann og Gregory, både før, under og efter opholdet.
7 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
Joyce B.
23 feb 2020
Positief: Netheid, inchecken, communicatie, locatie en accuraatheid advertentie
Perfect spot for a group
We were 11 travelers and we booked the entire building. Perfect location for our group. Off cour Saleya and near all our planned activities and tram. Yann is supee friendly and responsive.
Gearchiveerde beoordeling
10/10 – Voortreffelijk
gregory m.
4 dec 2017
amaizing building !
Unique: it is the exact word ! Such an exceptional experience !! We were 4 couples with each of us childrens: each of them get our own flat and we were all together at the same time. I don't know how to describe this unique and unforgettable experience. The building and all apartments were super clean, very well located, bright, air-conditionind... Gregory and Yann was perfect in the communication, the explanatory of the place and the surrounding area. We have already booked for this summer!! thanks for everything