Gehele woning·Particuliere eigenaar
Renovated house in Névez "Des Lys D'Océan
Vakantiehuis in Nevez
Fotogalerie voor Renovated house in Névez "Des Lys D'Océan





Gehele woning
4 slaapkamers2 badkamersMax. aantal: 6160 m²
Populaire voorzieningen
Voeg datums toe voor prijzen
Over deze accommodatie
Accommodatie-voorzieningen
Gelijkaardige accommodaties

Belle Maison Lumineuse Avec Jardin Clos au Centre de Nevez - 500m des Commerces
Belle Maison Lumineuse Avec Jardin Clos au Centre de Nevez - 500m des Commerces
- Keuken
- Wasmachine
- Huisdiervriendelijk
- Gratis wifi
10.0 van 10, Uitzonderlijk, 1 beoordeling
Beleid
Belangrijke informatie
Algemene info
Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten of groepsevenementen ter plaatse zijn ten strengste verboden
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie. Breng eventueel zelf een draagbare melder mee.
De eigenaar heeft niet aangegeven of er een rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.
Overige info
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Over deze buurt
Névez, Finistère
In de buurt
Plage de Raguenes5 min. rijden - 4.2 km- Anse de Rospico4 min. rijden - 4.3 km
- Kersidan5 min. rijden - 5.6 km
- Plage de Port-Manec’h5 min. rijden - 5.6 km
- Office de Tourisme de Pont-Aven7 min. rijden - 7.2 km
Lokaal vervoer
- Station Bannalec - 24 min. rijden
- Lorient (LRT-Lorient - South Brittany) - 44 min. rijden
Restaurants
- Huitrières du Chateau de Bélon18 min. rijden
- Le Moulin du Grand Poulguin8 min. rijden
- Chez Jacky
- Les 3 Buis8 min. rijden
- Ile Verte Kerascouët6 min. rijden








