Geheel appartement

Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi

Fotogalerie voor Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi

Een moderne keuken met een vaatwasser, roestvrijstalen apparatuur en een rode achterwand.
Een oude vrachtwagen geparkeerd voor een bakstenen gebouw, met een bord waarop 'Palm Samannshof' staat.
Een eethoek met een houten tafel, rieten stoelen, een kast met servies en twee ramen met zonwering.
Een kamer met een bed, een rode fauteuil, een klein voetenbankje, een stoel, een boekenkast en een raam met jaloezieën.
Een gang met houten vloer, witte muren en een lijst met een afbeelding aan de wand.

Beoordelingen

10 op 10 –
Uitzonderlijk

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine
  • Buitenruimte
  • Parking beschikbaar

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi

  • Appartement An Littard Kull in Neukirchen-Vluyn biedt 120 m² ruimte voor maximaal 5 gasten. Jullie beschikken over 4 slaapkamers en 1 badkamer tijdens jullie verblijf. De volledig uitgeruste keuken stelt jullie in staat om naar wens maaltijden te bereiden. Privévoorzieningen zijn onder meer Wi-Fi geschikt voor videogesprekken, tv, een aparte werkplek, een onoverdekt terras en een wasmachine. Dit appartement biedt praktische accommodatie met alle essentiële voorzieningen voor jullie verblijf.

    Appartement aan de Liitard Kull in Neukirchen-Vluyn biedt jullie een smaakvol ingericht toevluchtsoord waar jullie kunnen ontspannen van de dagelijkse stress, omgeven door natuur bij de kleine Littardkuhlen-meren. Dit recreatiegebied biedt wandel- en fietsmogelijkheden, met een restaurant en biertuin direct bij de accommodatie.



    Ondanks de ligging in de natuur zijn jullie binnen enkele kilometers van steden met goede vervoersverbindingen. Lokale ervaringen zijn onder andere paardrijden, culinaire mogelijkheden, winkelen en uitstapjes.



    Parkeren is mogelijk bij de accommodatie. Roken is toegestaan, maar evenementen zijn niet toegestaan. De gastheren wonen op het terrein, maar niet in jullie huurwoning. De accommodatie is het beste bereikbaar per auto vanwege onverharde wegen. Schoonmaakservice is beschikbaar tijdens jullie verblijf tegen een extra vergoeding.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement ligt in Neukirchen-Vluyn. Bezoek culturele hoogtepunten Haus des Bergmanns-museum en Kloster Kamp. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Golfclub Op de Niep en Kloster Kamp-golfclub. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er op de planning staat bij König Palast of Grotenburg Stadion. Ontdek al het moois wat de regio te bieden heeft tijdens activiteiten zoals fietsen en wandelen. Bekijk onze reisgids voor Neukirchen-Vluyn
Meer appartementen in Neukirchen-Vluyn
Kaart
Neukirchen-Vluyn

In de buurt

  • Kloster Kamp
    12 min. rijden - 7.2 km
  • Terrassentuin
    12 min. rijden - 7.2 km
  • Pappelsee-park
    13 min. rijden - 6.6 km
  • Hondenpark
    14 min. rijden - 6.6 km
  • Golfclub Op de Niep
    17 min. rijden - 10.3 km

Lokaal vervoer

  • Station Aldekerk - 15 min. rijden
  • Düsseldorf (MGL-Düsseldorf - Mönchengladbach) - 43 min. rijden

Restaurants

  • la coccinella
    14 min. rijden
  • McDonald's
    12 min. rijden
  • Pizzeria Pinocchio
    14 min. rijden
  • Subway
    11 min. rijden
  • Wokin China Restaurant
    14 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment 'An Littard Kull' with Private Terrace and Wi-Fi?

Dit appartement in Neukirchen-Vluyn ligt op 10 km afstand van Hondenpark, Haus des Bergmanns-museum en Pappelsee-park. Ook Golfclub Op de Niep en Panoramabad Pappelsee liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen

10

Uitzonderlijk