Geniet van uw vakantie in een hoogwaardig, nieuw gebouw uit 2023/2024, direct aan het kanaal! Een ruime woonkamer met open keuken en een aangrenzend groot balkon heet u welkom. Op deze verdieping vindt u tevens een bijkeuken met wasmachine en droger, en een gastentoilet.
Boven bevinden zich de twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en één met twee eenpersoonsbedden.
De badkamer bevindt zich hier ook. Net als de rest van het appartement is deze voorzien van vloerverwarming.
Het appartement beschikt tevens over een parkeerplaats voor uw auto en u kunt uw fietsen stallen in de afsluitbare tuinschuur. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt in Neuharlingersiel. X-Force Sports Club Cliner Quelle en Bensersiel NE Veerterminal zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museumshafen Carolinensiel en Klabautermann Indoor Park bezoeken. Badestrand en Strand Dornumersiel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Neuharlingersiel
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with a view of the sluice?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with a view of the sluice inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with a view of the sluice uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with a view of the sluice?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Neuharlingersiel ligt op 10 minuten wandelen van Sielhof, Neuharlingersiel Strand en Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer. Ook Waddenzee en Seriemer Mühle liggen op 3 km afstand. Pier van Neuharlingersiel ligt op 8 minuten wandelen.