Het vakantieappartement Steuerbord is ideaal voor een vakantie aan de Noordzee met z'n tweeën. Het balkon op het zuidwesten nodigt uit tot ontspannende uren met een prachtig panoramisch uitzicht over de weilanden van Neuharlingersiel.
De kitchenette is geïntegreerd in de open woon-/eetkamer. Alles van een koffiezetapparaat tot een broodrooster is aanwezig.
Een bank en een fauteuil maken de comfortabele woon-/eetkamer compleet. Er is ook een flatscreen-tv en gratis wifi beschikbaar.
De moderne badkamer met douche is voorzien van vloerverwarming.
De aparte slaapkamer is ingericht met een tweepersoonsbed.
Alle ramen zijn voorzien van rolluiken. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Gelijkaardige accommodaties
Great vacation home with garden in Neuharlingersiel-80 sqm living space!!!
Neuharlingersiel
Great vacation home with garden in Neuharlingersiel-80 sqm living space!!!
dit vakantiehuis ligt in Neuharlingersiel. X-Force Sports Club Cliner Quelle en Bensersiel NE Veerterminal zijn een bezoekje waard als je graag iets actiefs wilt doen. Reizigers die op zoek zijn naar plaatselijke attracties, kunnen Museumshafen Carolinensiel en Klabautermann Indoor Park bezoeken. Badestrand en Strand Dornumersiel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Neuharlingersiel
Zijn huisdieren welkom bij Holiday apartment with 1 bedroom?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij Holiday apartment with 1 bedroom uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat Holiday apartment with 1 bedroom?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis in Neuharlingersiel ligt op 10 minuten wandelen van Neuharlingersiel Strand en Sielhof. Ook Nationaal Park Niedersächsisches Wattenmeer en Waddenzee liggen op een kwartiertje wandelen. Pier van Neuharlingersiel ligt op 12 minuten wandelen.