Astura Palace Hotel

4.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,6 op 10 –
Voortreffelijk

Populaire voorzieningen

  • Huisdiervriendelijk
  • Gratis wifi
  • Restaurant
  • Airconditioning
  • Sportschool
  • Ontbijt beschikbaar
De huidige prijs is € 92
inclusief belastingen en toeslagen
15 jun - 16 jun
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Over deze accommodatie

Astura Palace Hotel

  • Hotel met een chique stijl vlak bij een treinstation
  • Geniet van een koffiebar/café, een droogkuis/wasserijservice en een bar bij Astura Palace Hotel. Gratis wifi in de kamer, een fitnesscentrum en een restaurant zijn beschikbaar voor alle gasten.
  • Je kunt ook genieten van voordelen zoals:
    • Limousine- of autoservice, een ontbijtbuffet (toeslag) en snelle uitcheckservice
    • Snelle incheckservice, gratis kranten en een receptieruimte
    • Koffie/thee in de gemeenschappelijke ruimte, bagageopslagruimte en een lift
    • Beoordelingen van gasten zijn vol lof over het behulpzame personeel
  • Kamervoorzieningen
  • De 57 kamers zijn inclusief voordelen zoals airconditioning, naast faciliteiten zoals gratis wifi en kluisjes.
  • Er zijn nog meer gemakken voorzien in de kamers zoals:
    • Badkamers met bidets en gratis toiletartikelen
    • Lcd-televisies met satellietzenders
    • Dagelijkse schoonmaak en bureaus

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht

Snelle incheckservice

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur

Contactloos uitchecken

Snelle uitcheckservice

Speciale incheckinstructies

De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.

De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Voor huisdieren betaal je EUR 15 per huisdier, per nacht

Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht

Alleen honden zijn toegestaan

1 in totaal (tot 8 kg per huisdier)

Alleen bepaalde kamers, beperkingen van toepassing. Huisdiervriendelijke kamers kunnen worden aangevraagd door de accommodatie via het telefoonnummer in de boekingsbevestiging te contacteren.

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Er zijn babybedjes beschikbaar aan EUR 15.0 per dag.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Toeslagen

De volgende kosten dienen bij de accommodatie te worden betaald. De kosten kunnen inclusief toepasselijke belastingen zijn:

  • Er wordt een stadsbelasting door de stad geïnd en bij de accommodatie aangerekend. Deze belasting wordt per seizoen aangepast en geldt mogelijk niet het hele jaar lang. Er gelden mogelijk ook andere uitzonderingen en kortingen. Contacteer voor meer informatie de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 november t/m 31 maart betaal je EUR 1.25 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 2.50 per nacht voor gasten tussen 18-65 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.
  • De stad heft de volgende belasting: van 1 april tot 31 oktober betaal je EUR 1.50 per persoon, per nacht voor volwassenen en EUR 3.00 per nacht voor gasten tussen 18 en 65 jaar oud. Deze belasting geldt niet voor kinderen jonger dan 18 jaar oud.

We hebben alle kosten die de accommodatie aan ons heeft doorgegeven vermeld.

Optionele extra's

  • Toeslag voor ontbijtbuffet: ongeveer EUR 10–20 per persoon
  • Toeslag voor huisdieren: EUR 15 per huisdier, per nacht
  • Hulpdieren zijn vrijgesteld van heffingen
  • Toeslag voor babybed: EUR 15.0 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Alle gasten, waaronder kinderen, dienen tijdens het inchecken aanwezig te zijn en hun door de overheid verstrekte identiteitsbewijs met foto of paspoort te laten zien.
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 5000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.
Aangrenzende kamers kunnen aangevraagd worden, afhankelijk van beschikbaarheid. Informeer rechtstreeks bij de accommodatie via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.

Nationale beoordeling

Deze accommodatie heeft haar officiële sterrenclassificatie gekregen van the local rating authority.

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Astura Palace Hotel?

Ja, bij deze accommodatie zijn honden met een gewicht van maximum 8 kg per huisdier toegestaan (maximum 1 in totaal). Er geldt een toeslag van EUR 15 per huisdier, per nacht. Hulpdieren betalen geen toeslag. Er kunnen beperkingen van toepassing zijn. Contacteer de accommodatie voor meer details.

Hoeveel kost een verblijf bij Astura Palace Hotel?

Vandaag, 21 mei 2026, kost een verblijf bij Astura Palace Hotel van één nacht voor twee volwassenen op 15 jun. 2026 min. € 92, inclusief belastingen en toeslagen. Deze prijs is gebaseerd op de laagste gevonden prijs per nacht in de afgelopen 24 uur voor verblijven in de komende 30 dagen. Prijzen kunnen wijzigen. Kies je datums voor meer accurate prijzen.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Bij deze accommodatie zijn geen parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Astura Palace Hotel inchecken?

Inchecken kan vanaf: 14.00 uur; inchecken kan tot: middernacht.

Tot hoe laat kan ik bij Astura Palace Hotel uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Waar staat Astura Palace Hotel?

Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Santuario-Basilica Madonna delle Grazie e S. Maria Goretti en Sicily-Rome American Cemetery. Ook Marinaretti en Mondo di Gomma liggen op 3 km afstand. Station Nettuno ligt op maar 4 minuten wandelen.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,6

Uitstekend

9,0

Netheid

9,0

Locatie

9,2

Personeel en service

8,2

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 174 van 376 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 139 van 376 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 44 van 376 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 13 van 376 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 6 van 376 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

8/10 – Goed

Jorien

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Vlakbij station en strand, goede ligging

Goed gelegen aan het strand. Hier en daar kan het hotel een modernisering gebruiken maar alles is prima. Comfortabele bedden, kleine douche ruimte maar verder prima
1 nacht verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Awesome location and friendly front desk staff.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Peggy

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Decent breakfast (excellent scrambled eggs) and very friendly staff.
3 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

John

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Friendly Front Desk staff. Awesome location.
1 nacht verbleven in april 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Aaron

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Excellent hotel in a perfect location.The room was spotlessly clean, as was the entire hotel, and the marina view we had from our room was worthy of a postcard. The staff was amazingly accommodating. Great complimentary breakfast! Minor detail: The bathroom shower was a bit on the tiny side and had a tight door opening. If you a have mobility issues that might be important.
2 nachten verbleven in april 2026
Geverifieerd

8/10 – Goed

Russell

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice friendly, clean hotel. Bathrooms extremely small. Could not wash hair in shower without hitting sidewalls with my elbows. Very no frills hotel but still nice
5 nachten verbleven in februari 2026
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ANDRE

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten
Great breakfast.
1 nacht verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Cecil

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Location was perfect
1 nacht verbleven in april 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ian

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Great Hotel

Great location right on the beach front. Lovely staff and very clean rooms, towels changed daily, good options at breakfast spoke excellent English
7 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Jacqueline

Positief: Netheid, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
We are so happy with the stay at this hotel , Staff are helpful and friendly, room is clean and the breakfast is excellent. The location is absolutely great for us to visit the church and see the old town We even walk to Anzio.
Enjoying the beautiful view at the balcony where we had the breakfast
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Katya

Positief: Netheid, personeel en service
Ottimo hotel per qualità prezzo
3 nachten verbleven in juni 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alessandro

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Sentirsi a casa

Sentirsi come a casa. Un grazie particolare a Carolina del ricevimento. Eccellente soggiorno
6 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Lorenzo

Positief: Netheid, personeel en service en comfort kamer

Bellissimo per la posizione davanti alla spiaggia

Davanti alla spiaggia, perfetto per le vacanze al mare Colazione deliziosa al quinto piano con vista mare bellissima Hotel sicuramente grandioso negli anni 70, forse oggi non moderno ma ancora molto bello
1 nacht verbleven in juli 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

David

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Bra läge, enkelt komma dit med tåg. Bra frukost. En marina tvärs över vägen, men nära till stränder. Bra service & städning
3 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Paolo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Ottima posizione, personale gentile ed efficiente.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Daniela

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Nettuno - highlight of our trip

Nettuno is a beautiful sea town, sandy beaches, great food and very reasonable. Highly recommend!
2 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Sven Ake

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Vår resa till värmen

Ett fint hotell med mycket bra läge och underbar utsikt över småbåtshamn havet. Underbara sängar där man kunde sova skönt. Trevlig personal.
4 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Susan

The view from the rooms was gorgeous and the included breakfast was fantastic.
1 nacht verbleven in oktober 2023
Geverifieerd

6/10 – Matig

giuliano

Positief: Voorzieningen
Negatief: Netheid
Buona colazione, personale gentile, pulizia pessima
2 nachten verbleven in mei 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Bruce Grant

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Best hotel in the area. A little quiet in off-season but rooms are nice and the view across the marina and the beach is great.
3 nachten verbleven in januari 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

PAT SANDRO

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is a beautiful hotel, in an amazing spot !! right accross the beach, restaurants and there is so much to do! the staff was so nice and professional !! I am looking forward to staying there again !!!!!!!!!!!!!
9 nachten verbleven in juli 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Paolo

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Personale gentilissimo ed efficiente. Ottima colazione.
1 nacht verbleven in mei 2024
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Brian

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
This is our second stay this year. Great hotel in a great location. It is clean, safe and comfortable with lovely staff and really good breakfast.
5 nachten verbleven in september 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Meredith

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice, helpful staff
1 nacht verbleven in september 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Rocco

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Nice hotel. Good staff. Good breakfast. Clean rooms and comfortable beds.
1 nacht verbleven in september 2024