Geheel appartement

Apartment by Interhome

Fotogalerie voor Apartment by Interhome

Strand
Luchtbeeld van een kustplaats met een opvallend rond gebouw met een dak in de vorm van een ster, omgeven door een rotsachtige kustlijn en helderblauw water.
Kamer
Privékeuken
Privékeuken

Populaire voorzieningen

  • Keuken
  • Wasmachine

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Apartment by Interhome

  • Nerja: Flatgebouw. Supermarkt 100 m, zandstrand 500 m. Golfterrein 100 m.
    "Granada 46 Centro by Casasol", appartement 2-kamers 90 m2 op de 1e verdieping. Het objekt is geschikt voor 4 volwassenen. 1 kamer met 1 2-pers bed en TV. 1 kamer met 2 bedden. Open keuken (oven, afwasmachine, 4 keramische glas kookplaten, broodrooster, waterkoker, magnetron, diepvriezer, elektrische koffiemachine). Bad/WC, douche/WC. Ter beschikking: wasmachine, strijkijzer, haardroger. Internet (WiFi, gratis). Niet rokers woning. Granada 46 Centro – Stedelijke elegantie, twee badkamers en een uitstekende locatie in Nerja

    Welkom in een modern en licht appartement, ideaal voor wie op zoek is naar comfort, een zorgvuldig ontwerp en een uitstekende locatie in het hart van Nerja.
    Deze accommodatie ligt aan de iconische Calle Granada, recht tegenover het culturele centrum en combineert functionaliteit en stijl voor een perfect verblijf voor zowel gezinnen als groepen vrienden.

    COMFORT EN PRIVACY VOOR IEDEREEN
    Het appartement heeft twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en een eigen badkamer en één met twee eenpersoonsbedden. Beide zijn uitgerust met hoogwaardige matrassen, ruime kasten en details die zijn ontworpen voor uw comfort.
    Het appartement heeft ook een tweede complete badkamer, voor meer privacy en comfort tijdens uw verblijf.

    LICHTE EN FUNCTIONELE RUIMTES
    De woonkamer biedt een gezellige sfeer met airconditioning, een smart-tv en een snelle wifi-verbinding.
    De moderne, volledig uitgeruste open keuken is voorzien van een vaatwasser en alle apparatuur die u nodig heeft om u thuis te voelen.

    ONVERSLAANBARE LOCATIE IN HET CENTRUM VAN NERJA
    U bevindt zich op slechts 5 minuten lopen van het Balcón de Europa en de belangrijkste stranden, zoals Playa Calahonda en Playa El Salón. Geniet van het beste van Nerja zonder dat u een auto nodig heeft.

    BELANGRIJKSTE KENMERKEN
    - Twee slaapkamers: één met een tweepersoonsbed en een eigen badkamer en één met twee eenpersoonsbedden
    - Twee badkamers
    - Moderne keuken met vaatwasser en alle apparatuur
    - Airconditioning en snel internet
    - Smart-tv met internationale zenders
    - Centrale ligging in Nerja, op korte loopafstand van het Balcón de Europa en de stranden
    - Gemakkelijke toegang tot restaurants, winkels en supermarkten

    EXTRA DIENSTEN
    - Reserveer uw luchthaventransfer van tevoren
    - Voeg een welkomstpakket met koude drankjes en heerlijke snacks toe om uw vakantie goed te beginnen

    PERSOONLIJKE CHECK-INSERVICE
    Aankomst op elk moment na 16.00 uur: uw gastheer verwelkomt u persoonlijk, overhandigt u de sleutels en laat u alles zien wat u nodig heeft om van uw verblijf te genieten.

    Bekijk de video op YouTube

    Basisinformatie
    - verdieping waarop het object zich bevindt: 1e verdieping
    - mogelijk aantal contingent: 1
    - aantal slaapkamers: 2
    - aantal badkamers: 2

    Koken/Wonen
    - koffiezetapparaat: koffiezetapparaat
    - koelkast/vriezer: diepvrieskast, koelkast
    - oven
    - broodrooster
    - magnetron
    - vaatwasser

    Entertainment
    - televisie: tv

    Huishouden
    - strijkijzer

    Omgeving
    - strand: 500 m
    - golfplaats: 100 m

    . VUT/MA/91760

    In prijs inbegrepen:
    Airconditioning
    Bedlinnen (Eerste set)
    ERV annuleringsverzekering
    Interhome plant 100'000 m2 bloemenveld om de bijen te redden
    Badlinnen
    Draadloos toegang tot internet (WIFI)

    incl. in de prijs, maar moet vooraf worden geboekt:
    Babybed (tot 2 jaar)

    Deposit information:
    Borgsom: 100.0 EUR
    #ES5405.937.1

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

dit appartement bevindt zich in Stadscentrum van Nerja, een wijk in in Nerja, en ligt naast een golfbaan en vlak bij het strand. Bezoek Baviera Golf en Puerto Deportivo Marina del Este als je graag iets actiefs wilt doen. Als je graag de natuur intrekt, verken dan Playa Burriana en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama. Wil je graag een evenement of wedstrijd bijwonen tijdens je verblijf? Kijk dan even wat er te beleven valt bij Juan Manuel Azuaga Stadium of kies voor een avondje uit bij Solaris Nerja. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Meer appartementen in Nerja
Kaart
Nerja

In de buurt

  • Een kuststrand met helder turquoise water, een zandstrand en een rij witte gebouwen met rode daken op een klif.
    Playa El Salón
    3 min. wandelen - 0.3 km
  • Een kustplaats met gebouwen aan het strand, een rotsachtige klif en een brug die de plaats met het vasteland verbindt.
    Strand van Nerja
    5 min. wandelen - 0.4 km
  • Een standbeeld van een man in pak aan de kust, met rotsachtige kliffen en een uitzicht op een stad op de achtergrond.
    Balcon de Europa
    5 min. wandelen - 0.5 km
  • Museo de Nerja
    1 min. wandelen - 0.1 km
  • Playa Carabeo
    6 min. wandelen - 0.6 km

Lokaal vervoer

  • Granada (GRX-Federico García Lorca) - 79 min. rijden

Restaurants

  • La Salamandra
    2 min. wandelen
  • Kronox Cafetería
    3 min. wandelen
  • Mum
    4 min. wandelen
  • Hotel Bajamar
    2 min. wandelen
  • Marisquería La Marina
    3 min. wandelen

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Apartment by Interhome?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Apartment by Interhome inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Apartment by Interhome uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Apartment by Interhome?

Dit sportieve appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, op 10 minuten wandelen van Centro Cultural Villa de Nerja en Balcon de Europa. Playa Burriana ligt op 1,2 km.