Estudio Playazo Jimena by At Home Costa del Sol ligt in de buurt van Balcon de Europa en heeft veel te bieden. Ga het net op via gratis wifi in de gemeenschappelijke delen.
dit appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, een wijk in Nerja. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Nerja en Jardín Museo del Bonsái. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Centro Cultural Villa de Nerja en The Botanical Garden of Santa Fiora. Aerobaby Medina en Acuario de Almuñécar zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Granada (GRX-Federico García Lorca) - 77 min. rijden
Restaurants
Kafunè Specialty Coffee
4 min. wandelen
caféteria Trebol
3 min. wandelen
Rincón Del Sabor
1 min. wandelen
Patanegra 57
4 min. wandelen
Redondo Round Bar
6 min. wandelen
Veelgestelde vragen
Zijn huisdieren welkom bij Estudio Playazo Jimena by At Home Costa del Sol?
Ja, huisdieren zijn bij deze accommodatie welkom.
Hoe laat kan ik bij Estudio Playazo Jimena by At Home Costa del Sol inchecken?
Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: 20.00 uur.
Tot hoe laat kan ik bij Estudio Playazo Jimena by At Home Costa del Sol uitchecken?
Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.
Waar staat Estudio Playazo Jimena by At Home Costa del Sol?
Dit appartement ligt in Stadscentrum van Nerja, op 10 minuten wandelen van Paseo de los Carabineros, Balcon de Europa en Playa Burriana. Ook Playa Carabeillo en Museo de Nerja liggen op 10 minuten wandelen.