Gehele woning

Villas de Punta Lara 18 by Casasol

Fotogalerie voor Villas de Punta Lara 18 by Casasol

Uitzicht op een zwembad van een resort met witte gebouwen, een zwembad en omliggend groen.
Een overdekt buitengebied met witte gebouwen, palmbomen en een verzorgd gazon.
Een modern gebouw met een witte gevel, een overdekte doorgang en lavendelplanten.
Een moderne woonkamer met een bank, salontafel, televisie en een balkon met tuinmeubilair.
Een moderne keuken met een centraal eiland, een eethoek met tafel en stoelen, en een groot raam met uitzicht op groen.

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Keuken
  • Wasmachine
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Buitenruimte

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Villas de Punta Lara 18 by Casasol

  • Mediterraanse Villa voor 4 Personen met Solarium, Zeezicht en Zwembad in Punta Lara





    Er zijn villa's waar het interieur de hoofdrol speelt. In Villas de Punta Lara worden vakanties van het ene terras naar het andere beleefd. Deze nieuwbouwvilla voor maximaal 4 personen combineert mediterrane architectuur met hedendaagse lijnen met open ruimtes, grote ramen en buitenruimtes ontworpen om het hele jaar door van het klimaat van Nerja te genieten. Gelegen op 350 meter van Playa El Límite en op 500 meter van El Playazo, beschikt het over gemeenschappelijk zwembad, privéparking en laadpaal voor elektrische voertuigen.



    Het hoofdterras is het ontmoetingspunt van de woning. Met directe toegang vanuit de woonkamer via brede schuifdeuren van glas, combineert het een buiteneetspeelplaats met een zithoek waar je kunt eten, lezen of gewoon ontspannen. Vanaf hier heb je toegang tot het privé-solarium op het dak, uitgerust met ligbedden, een compleet barbecuegedeelte met gootsteen en bijzettafel, plus open uitzicht op zee. Elk terras biedt een ander sfeer om het ritme van de vakantie te ondersteunen.



    Het interieur handhaaft dezelfde verzorgde esthetiek als de buitenruimten. Woonkamer, eetkamer en keuken delen een ruime, lichte en perfect geïntegreerde ruimte, waar natuurlijke tinten, meubilair met hedendaagse lijnen en een decoratie die vanaf het eerste moment rust uitstraalt, overheersen. De keuken is volledig uitgerust met ingebouwde apparaten en alles wat nodig is om tijdens het verblijf te koken. De centrale airconditioning garandeert een aangename temperatuur in het hele huis en snelle Wi-Fi is inbegrepen.



    De rustzone is verdeeld in twee slaapkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een Queen Size bed, inloopkast, en-suite badkamer met douche en directe toegang tot het terras. De tweede slaapkamer heeft twee eenpersoonsbedden en een tweede volledige badkamer naast de kamer, wat een zeer comfortabele indeling biedt voor zowel gezinnen als twee stellen die samen reizen.



    Het gemeenschappelijk zwembad ligt op enkele stappen van de woning en is omgeven door gras, ligbedden en parasols. De nabijheid ervan maakt het gemakkelijk om gedurende de dag af te wisselen tussen het zwembad, de privéterrassen en het strand. In de omgeving vindt u bovendien een minimarkt en verschillende strandpaviljoens op enkele minuten loopafstand.



    Voordelen van het kiezen van Villas de Punta Lara voor je vakantie:



    ✔ Privé solarium met zeezicht: Een onafhankelijke ruimte met ligbedden en een volledig barbecuegedeelte om van buiten te genieten van ochtend tot zonsondergang.



    ✔ Villa van nieuwbouw: Moderne afwerkingen, open ruimtes en een zorgvuldige decoratie die een elegante en gezellige sfeer creëert.



    ✔ Terrassen ontworpen om buiten te leven: Verschillende ruimtes om te ontbijten, samen te komen, te zonnebaden of te ontspannen zonder het huis te verlaten.



    ✔ Privéparking met oplaadpunt voor elektrische voertuigen: Toegewezen parkeerplaats binnen de woonwijk met exclusief laadpunt voor de accommodatie.



    ✔ Zeer dichtbijzijnde stranden: Playa El Límite op 350 meter en El Playazo op 500 meter.



    De urbanisatie Villas de Punta Lara biedt een rustige woonomgeving van waaruit u gemakkelijk toegang heeft tot zowel de stranden in de buurt als het centrum van Nerja. Het Balcón de Europa ligt op ongeveer 3 km afstand, waardoor u de rust van de urbanisatie kunt combineren met de sfeer van het historische centrum in slechts enkele minuten.



    Belangrijke informatie:



    • De woning is verdeeld over meerdere verdiepingen en de toegang tot het solarium gebeurt via trappen.



    • De parkeerplaats privéparkeerplaats bevindt zich op het terrein en is niet overdekt. Er is een oplaadpunt voor elektrische auto’s beschikbaar (tegen meerprijs).



    • De beschikbaarheid van het gemeenschappelijk zwembad kan af en toe worden beïnvloed door onderhoudswerkzaamheden of beslissingen van de eigenaarsgemeenschap.



    De Casasol Ervaring: Een Host Manager zal u persoonlijk ontvangen om u de sleutels te overhandigen, u het huis te tonen en u te helpen met eventuele vragen zodat uw vakantie met volledige rust kan beginnen.

Gelijkaardige accommodaties

Over deze buurt

deze villa ligt in Nerja. Bezoek culturele hoogtepunten Museo de Nerja en Paseo de las Tradiciones. Daarnaast kun je ook enkele van de lokale activiteiten beleven bij Baviera Golf en Puerto Deportivo Marina del Este. Centro Cultural Villa de Nerja en Aerobaby Medina zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nerja
Meer villa's in Nerja
Kaart
Nerja

In de buurt

  • Solaris Nerja
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Playa El Playazo
    6 min. wandelen - 0.6 km
  • Playa de Vilches
    10 min. wandelen - 0.8 km
  • Playa El Calacile
    3 min. rijden - 2.2 km
  • Playa El Chucho
    5 min. rijden - 3.3 km

Restaurants

  • Restaurante El Puente
    6 min. rijden
  • Plaza Tutti Frutti
    4 min. rijden
  • Curry House Nerja
    4 min. rijden
  • Cafe Jamaica
    4 min. rijden
  • LoCa’lidad
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Beschikt Villas de Punta Lara 18 by Casasol over een zwembad?

Ja, deze accommodatie beschikt over een zwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Villas de Punta Lara 18 by Casasol?

Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.

Hoe laat kan ik bij Villas de Punta Lara 18 by Casasol inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 16.00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Villas de Punta Lara 18 by Casasol uitchecken?

Je dient om uiterlijk 10.00 uur uit te checken.

Waar staat Villas de Punta Lara 18 by Casasol?

Deze villa in Nerja ligt op 0,6 km van Malaga Provincie Stranden en op 3,8 km van Playa Burriana. Ook Playa El Playazo en Solaris Nerja liggen op een kwartiertje wandelen.