Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano

3.0-sterrenaccommodatie

Kies datums om prijzen te bekijken

Beoordelingen

8,0 op 10 –
Zeer goed

Populaire voorzieningen

  • Zwembad
  • Parking inbegrepen
  • Gratis wifi
  • Airconditioning
  • Bar
  • Wasvoorzieningen
Mod logo
Meld je aan om de in aanmerking komende kortingen en extra's te zien. Meer beloningen voor meer avonturen!

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht
Vroeg inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Laat inchecken is onder voorbehoud van beschikbaarheid
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 11.00 uur
Contactloos uitchecken

Speciale incheckinstructies

Deze accommodatie biedt transfers vanaf de luchthaven (hiervoor kan een toeslag gelden). Je dient je aankomstgegevens vooraf aan de accommodatie door te geven. De contactgegevens vind je in de boekingsbevestiging.
De receptie is van maandag t/m vrijdag geopend tussen 09.00 uur en 14.00 uur, van maandag t/m vrijdag tussen 15.00 uur en 18.00 uur, en van zaterdag t/m zaterdag tussen 10.00 uur en 13.00 uur.
Je dient de accommodatie op voorhand te contacteren om de incheckinstructies te ontvangen. De portier of receptionist zal je bij aankomst in de accommodatie verwelkomen.
Contacteer de accommodatie minstens 72 uur voor aankomst via de contactgegevens in de boekingsbevestiging om regelingen voor het inchecken te treffen.
Contacteer de accommodatie op voorhand via de contactgegevens in de boekingsbevestiging als je verwacht na 18.00 uur te arriveren. 
Als je nog vragen hebt, kun je de accommodatie contacteren via de contactgegevens in de boekingsbevestiging.
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools
Als je buiten de reguliere openingstijden aankomt, kun je inchecken op een andere locatie, namelijk Hotel Nerja Club, Avenida de Pescia 29780.

Toegang tot accommodatie

Bemande receptie

Huisdieren

Geen huisdieren toegelaten (uitgezonderd assistentiedieren en daar wordt geen toeslag voor aangerekend)

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.
Er zijn geen verrijdbare/extra bedden beschikbaar.

Betalingsmethoden

Belangrijke informatie

Optionele extra's

  • Toeslag voor luchthavenshuttle: EUR 65 per voertuig (enkele reis)
  • Er is schoonmaakservice beschikbaar voor een toeslag die varieert op basis van verblijfsduur.
  • Toeslag voor kamerkluis: EUR 2 per dag

Deze lijst is mogelijk niet volledig. Toeslagen en borgsommen zijn mogelijk excl. btw en kunnen wijzigen. 

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een professionele eigenaar, die accommodaties aanbiedt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Deze accommodatie accepteert creditcards; contante betalingen zijn niet toegelaten
De accommodatie beschikt over de volgende veiligheidsvoorzieningen: een brandblusapparaat
Deze accommodatie heeft buitenruimtes, zoals balkons, patio's en terrassen, die mogelijk niet geschikt zijn voor kinderen. We raden aan om in geval van twijfel vóór aankomst de accommodatie te contacteren en te vragen of ze een geschikte kamer voor je hebben.
Deze accommodatie wordt professioneel schoongemaakt
Houd er rekening mee dat culturele normen en het gastenbeleid per land en per accommodatie kunnen verschillen. De gegeven beleidsregels zijn verstrekt door de accommodatie.
Als je je boeking annuleert, ben je onderhevig aan het annuleringsbeleid van de eigenaar. In overeenstemming met de EU-regelgeving over consumentenrechten, vallen boekingsservices voor accommodaties niet onder het herroepingsrecht.

Overige info

Er zijn geen liften in deze accommodatie
Wegens de nationale wetgeving mogen contante betalingen bij deze accommodatie het bedrag van EUR 1000 niet overschrijden. Contacteer de accommodatie via de gegevens in de boekingsbevestiging voor meer informatie.

Veelgestelde vragen

Beschikt Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano over een zwembad?

Ja, deze accommodatie biedt 3 buitenzwembaden en een kinderzwembad.

Zijn huisdieren welkom bij Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano?

Nee, alleen assistentiedieren zijn welkom bij deze accommodatie.

Hoeveel kost het om hier te parkeren?

Deze accommodatie biedt parkeerplaatsen. In de omgeving zijn ook gratis parkeermogelijkheden.

Hoe laat kan ik bij Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano inchecken?

Inchecken kan vanaf: 16.00 uur; inchecken kan tot: middernacht. Je kunt op beperkte tijden laat inchecken.

Tot hoe laat kan ik bij Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano uitchecken?

Je dient om uiterlijk 11.00 uur uit te checken.

Biedt Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano een shuttle naar het vliegveld?

Ja, er is op verzoek een shuttleservice van/naar de luchthaven beschikbaar. Er geldt een toeslag van EUR 65 per voertuig.

Waar staat Apartamentos Turísticos Las Rosas de Capistrano?

Dit hotel ligt vlak bij het strand, op 2 km afstand van Paseo de los Carabineros, Playa Burriana en Balcon de Europa. Ook Dinsdagmarkt en Parque Natural Sierras de Tejeda, Almijara y Alhama liggen op 2 km afstand.

Als ik mijn boeking annuleer, krijg ik dan al mijn geld terug?

Ja, deze accommodatie biedt voor bepaalde kamertarieven gratis annulering aan. Flexibiliteit is immers belangrijk. Raadpleeg het annuleringsbeleid van de accommodatie op onze website voor meer informatie over eventuele uitzonderingen of voorwaarden.

Beoordelingen

Beoordelingen over

8,0

Zeer goed

8,6

Netheid

7,8

Locatie

8,2

Personeel en service

8,0

Staat van de accommodatie en faciliteiten
Gastenscore: 10 - Uitstekend. 22 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 8 - Goed. 37 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 6 - Redelijk. 12 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 4 - Matig. 2 van 75 beoordelingen
Gastenscore: 2 - Ontzettend slecht. 2 van 75 beoordelingen

Beoordelingen

Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Femke Van den

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Prima accommodatie, ca. 15 minuten lopen naar centrum en strand
12 nachten verbleven in juli 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

ERIC

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Todo perfecto
2 nachten verbleven in april 2024
Geverifieerd

8/10 – Goed

Raymond

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Las Rosas Nerja

Great location and good facilities including parking. Only disappointment was that the apartment did not have a washing machine. There is one communal machine which really is inadequate for a complex of this size.
9 nachten verbleven in juni 2025
Geverifieerd

2/10 – Verschrikkelijk

Richard

Negatief: Voorzieningen, staat van de accommodatie en faciliteiten
No hot water. No signal no external lights,
4 nachten verbleven in december 2024
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service

goed gelegen voor uitsapjes

Huis wel erg gehorig. Keuken niet zo goed uitgerust. Geen pannen, geen zeef. Bij gebruik waterkoker sloegen de stoppen door. Alles werd op een prettige manier opgelost en direct verholpen. Geen schoonmaak en vervanging handdoeken. Mooi zwembad en onderhouden tuin. Fijne dagen gehad.
4 nachten verbleven in mei 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Jacqueline

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Goed en schoon appartement, maar auto is erg handig. Ligging wat ver uit centrum en van het strand.
7 nachten verbleven in november 2017
Geverifieerd

8/10 – Goed

Edesius

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Bijzonder leuk aangenaam stadje met duizend mogeli

Hebben een reuze verlof doorgebracht in dit appartement. Zeer goede ligging,vriendelijk personeel,makkelijk te bereiken en in de omgeving van het centrum met vele winkeltjes en goeie restaurants( de parador,den bakus, petit paris,restaurant 34 ,Olivia enz.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Theo

Positief: Netheid, personeel en service

We hebben drie weken erg genoten !!

De locatie ligt centraal . In de buurt van wandel route's openbaar vervoer strand en centrum! Het appartement .was schoon .we hebben
Geverifieerd

6/10 – Matig

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Negatief: Personeel en service

Zeer mooie tuinen, zeer koud appartement

De accomodatie had ongeveer 40 appartementen, waarvan er één was, waar absoluut geen zon kwam! En U raad het al, kregen de mensen , die geboekt hadden via Hotel.com, dit koude appartement! Had met de eigenaresse hierover een afspraak, maar ze was er niet! Zou ongeveer 1 1/2 uur later komen, dus ergo we hebben haar niet gezien! Het toiletpapier mocht niet via het toilet verwijderd worden, maar in een prullenbakje naast het toilet gedeponeerd worden. In Canada heb ik het nog echter meegemaakt, in een indianen reservaat, daar moest je je behoeften in het bos doen!
Geverifieerd

8/10 – Goed

Alexandre

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Good
2 nachten verbleven in december 2025
Geverifieerd

8/10 – Goed

Vicente

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Bien pero las habitaciones regular

Las instalaciones como piscina, jardines, etc muy bien. Las habitaciones pequeñas y sin aire acondicionado, solo en el salón.
3 nachten verbleven in juni 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Alberto

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Patio privado grande
3 nachten verbleven in april 2023
Geverifieerd

8/10 – Goed

Maria Jose

Positief: Netheid, personeel en service en voorzieningen
Son apartamentos grandes. La cocina muy bien equipada
2 nachten verbleven in februari 2023
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Leesa

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten
Beautiful well kept gardens.
Geverifieerd

6/10 – Matig

Vigdis

Positief: Comfort kamer
Negatief: Personeel en service

Har reist mye i livet, men dette var skuffende

Det manglet alt som har med vask av leiligheten og oppvask som kluter, kopphåndduk, vaskemidler osv. Vi spurte etter toalett-papir, men måtte kjøpe selv. Rene håndduker var kun 1 g pr uke da det er vanlig, men temperaturen var opp til 33 gr slik at vi dusjet 2 gr pr dag. Spurte også etter søppelposer, men fikk bare 1. Alle vet at det lukter av søppel i 28-33 grader.
9 nachten verbleven in augustus 2022
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Soraya

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Sitio agradable, cafetería muy servicial
2 nachten verbleven in juni 2022
Geverifieerd

4/10 – Slecht

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apartment was altogether ok but without air conditioning. It was simply unbearable to stay inside. We left one day earlier than planned. They really have to think about installing the air con.
3 nachten verbleven in augustus 2021
Geverifieerd

8/10 – Goed

Fátima

Positief: Netheid, personeel en service en staat van de accommodatie en faciliteiten

Buen apartamento pero sin aire acondicionado

El complejo de apartamentos está bien. No está muy cerca de la playa, pero fuimos dando un paseo al centro y no tardamos demasiado. Además tiene un Supersol justo al lado lo cual está muy bien. Las piscinas son agradables y los jardines están bien cuidados. El apartamento en sí, estaba limpio y era amplio y bastante bonito. Como nota negativa diré que nos llamó mucho la atención que el apartamento NO tuviera aire acondicionado, como fuimos en pleno agosto pasamos calor, no eran suficiente los ventiladores de pie y de techo que había en el apartamento. Además, el pomo de la puerta de uno de los dormitorios estaba roto y la almohada de la cama de matrimonio era muy pequeña. Por últiimo, faltaban pequeños detalles como cucharillas de café, estropajos, bayetas... En general ha sigo una estancia positiva pero deberían haber avisado de lo del aire.
3 nachten verbleven in augustus 2020
Geverifieerd

6/10 – Matig

Bernardita D.

Positief: Netheid, locatie
Negatief: Communicatie, accuraatheid advertentie

Pagar un extra que no corresponde.

Reservamos para2 noches, 6 pax, 3 habitaciones a un precio muy bueno. Cuando llegamos ahí nos dieron uno de 2 habitaciones. Y nos dijeron que eso decía la reserva. Ojo al reservar y hacer fotos para demostrarlo. Nos cobraron un extra por cambiar a la más grande. Llevar ventiladores porque no tiene aire, cada habitación tiene uno pero pequeños, y el del salón no iba bien. Por el precio está bien. Pero asegurarse que les dan lo que reservan.
2 nachten verbleven in juli 2020
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Geverifieerde reiziger

Positief: Netheid, personeel en service, voorzieningen en staat van de accommodatie en faciliteiten
Muy bien equipado y comodo. Solo que no tiene aire acondicionado, necesario para la zona en pleno verano.
5 nachten verbleven in augustus 2019
Geverifieerd

6/10 – Matig

Lana

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
This is the lovely hotel 20 minutes walking distance to the beach. Clean room and amenities. Nice outside pool where you can order food and drinks. Check in and check out pretty simple. Hotel staff is very helpful. The only concern in our room there was no shower accessories such as shampoo, shower gel or hair dryer.
6 nachten verbleven in oktober 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

kATHLEEN

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Reasonably priced and comfortable

The staff were very helpful and prompt.The room was comfortable and spacious with frequent attention to cleanliness.Parking good and a quiet and peaceful location although a long climb for older people
10 nachten verbleven in september 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

libby

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

apartmentos la Rosa Capistrano

Spacious ground floor apartment very clean just a few steps to the pool We #stayed in 12a and my daughter and family 12b the only downside with 12b it had no bedroom window Iwoukd have found this really claustrophobic these ground floor garden apartments do no get the sun until really late afternoon as the are shaded with trees etc Pool bar fantastic and Danielle and her dad Eduardo amazing hosts Food at pool bar great,apartments a good 15min walk into town just above the apartments some really good bars/restaurants ie little gecko and the courtyard I would return but would request 2nd or 3rd floor with balcony😎
10 nachten verbleven in augustus 2018
Geverifieerd

8/10 – Goed

Susana

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer
Apartamentos sencillos pero muy limpios y funcionales, se notaba que acababan de renovarlos, con cocina y baños nuevos. Situados en una zona tranquila, un poco lejos del centro y de la playa, aunque se puede ir andando dando un paseo. Un buen supermercado al lado para comprar. En general muy bien todo.
Geverifieerd

10/10 – Voortreffelijk

Carole

Positief: Netheid, personeel en service, staat van de accommodatie en faciliteiten en comfort kamer

Peace in Nerja

Overall a good stay. Booked one of the cheaper options and it was fine with just a few quirkie wobbles. The apartment was fresh and bright - have stayed in far worse. Nestled at the foot of the mountains. Lovely grounds and well maintained. I was there over New Year and it was freezing a couple of nights but the staff were very helpful and immediately brought another heater. Very useful that the office is on site. Supermarket is next door and it's a short walk down to Buriana Beach and into Nerja town and beach. Nerja is a beautiful place and Las Rosas a lovely place to stay. Will definitely be back.
17 nachten verbleven in december 2017