Dit rookvrije vakantieappartement voor maximaal 4 personen is hoogwaardig ingericht en heeft een oppervlakte van circa 75 m². De stijlvolle inrichting – met veel schilderijen en antiek – zorgt voor een echt gezellige sfeer.
Satelliet-tv, stereo-installatie en gratis wifi zijn inbegrepen.
Begane grond: woonkamer, kleine kitchenette (zonder oven) en gastentoilet.
Benedenverdieping: badkamer en twee slaapkamers.
Eén slaapkamer heeft een tweepersoonsbed en de andere een eenpersoonsbed en een bed in een nis (een traditioneel Fries opklapbed).
Privéterras met tuinmeubilair.
Bijkeuken met rieten dak, wasmachine en droger.
Parkeergelegenheid voor auto en fiets.
Huisdieren zijn niet toegestaan in dit vakantieappartement. Indeling:
Deze kosten zijn verplicht en ter plaatse te betalen. Ze zijn niet in de huurprijs inbegrepen.: Eindschoonmaak; U moet het zelf (goed) doen Huisdieren; Niet toegestaan Bedlinnen; Available for Rent
Optionele diensten die je ter plaatse kunt regelen: Badhanddoeken; Available for Rent Wifi; Included
Over deze buurt
dit vakantiehuis ligt aan het strand in Nebel. Bezoek culturele hoogtepunten Dr. Carl-Haeberlin Friesen Museum en Museum Kunst der Westküste. Daarnaast kun je ook een bezoekje brengen aan enkele van de lokale attracties, zoals Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer en Robbenzentrum Föhr. AquaFöhr en Föhrer Maislabyrinth zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Nebel
Zijn huisdieren welkom bij "Oyster" in the house Clarinet?
Nee, assistentiedieren zijn niet welkom bij deze accommodatie.
Hoeveel kost het om hier te parkeren?
Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij de accommodatie.
Hoe laat kan ik bij "Oyster" in the house Clarinet inchecken?
Inchecken is mogelijk vanaf middernacht.
Tot hoe laat kan ik bij "Oyster" in the house Clarinet uitchecken?
Je dient om uiterlijk middernacht uit te checken.
Waar staat "Oyster" in the house Clarinet?
Dit vakantiehuis dit vakantiehuis ligt aan het strand, op 10 minuten wandelen van Amrum Windmolen, Waddenzee en Nationalpark Schleswig-Holsteinisches Wattenmeer. Ook Kniepsand Strand en Jachthaven Wittdün liggen op 5 km afstand.