Gehele woning·Particuliere eigenaar

Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.

Vakantiehuis in Navegantes

Fotogalerie voor Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.

Dineren
Interieur
3 slaapkamers, een strijkplank/strijkijzer, wifi, beddengoed
Interieur
Interieur

Gehele woning

3 slaapkamers2 badkamers

Populaire voorzieningen

  • Wasmachine
  • Huisdiervriendelijk
  • Airconditioning

Voeg datums toe voor prijzen

Over deze accommodatie

Een plek voor jezelf

Je hebt de gehele woning helemaal voor jezelf en hoeft dus alleen met je reisgezelschap te delen.

Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.

Vakantiehuis in Navegantes
Dit rookvrije vakantiehuis beschikt over een wasserij. Dit vakantiehuis biedt onder meer 2 badkamers en een wasmachine aan voor je gemak, samen met een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.
Elke kamer met airconditioning in dit vakantiehuis is voorzien van een haardroger en een strijkplank/strijkijzer.

Accommodatie-voorzieningen

Internet

  • Beschikbaar in de woning: wifi

Slaapkamers

  • 3 slaapkamers
  • Beddengoed inbegrepen

Badkamer

  • 2 badkamers
  • Haardroger
  • Handdoeken inbegrepen
  • Toiletpapier
  • Zeep

Wasvoorzieningen

  • Wasmachine
  • Wasserette

Comfort

  • Airconditioning
  • Verwarming

Huisdieren

  • Huisdiervriendelijk
  • 4 huisdieren in totaal

Toegankelijkheidsvoorzieningen

  • Rookvrije accommodatie

Diensten en faciliteiten

  • Strijkijzer/strijkplank

Veiligheidsvoorzieningen

  • Geen koolmonoxidemelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas)
  • Geen rookmelder (de eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie)

Gelijkaardige accommodaties

Beleid

Inchecken

Inchecken kan vanaf 12:00 uur
Minimale leeftijd om in te checken: 18

Uitchecken

Uitchecken voor 12:00 uur

Speciale incheckinstructies

Je ontvangt een e-mail van de eigenaar met instructies over het in- en uitchecken
De informatie die de accommodatie verstrekt, is mogelijk vertaald met automatische vertaaltools

Uitcheckinstructies

De eigenaar vraagt je het volgende te doen voordat je uitcheckt:
De lichten uitdoen, de deuren op slot doen en de sleutels teruggeven
Als je deze instructies niet volgt, kan dit leiden tot een negatieve beoordeling door de eigenaar.

Huisdieren

Huisdieren toegelaten
Assistentiedieren zijn welkom en er wordt geen toeslag voor in rekening gebracht
4 in totaal

Kinderen en extra bedden

Kinderen zijn welkom.

Evenementen

Events allowed: family gatherings, birthday parties, weddings

Roken

Smoking is not permitted

Belangrijke informatie

Algemene info

Deze accommodatie wordt beheerd door een particuliere eigenaar, d.w.z. een persoon die niet handelt vanuit zijn/haar vakgebied, bedrijf of beroep. De consumentenwetgeving van de EU, met inbegrip van het herroepingsrecht, is niet van toepassing op je boeking. Voor je boeking geldt het annuleringsbeleid van de particuliere eigenaar.
Afhankelijk van het accommodatiebeleid kan voor extra personen een toeslag worden aangerekend.
Tijdens het inchecken dien je in het geval van incidentele kosten mogelijk een geldig identiteitsbewijs voor te leggen en een borgsom in contanten, per bankkaart of kredietkaart te betalen.
Speciale verzoeken kunnen, indien mogelijk, bij check-in worden ingewilligd. Hiervoor kunnen extra kosten worden aangerekend. Speciale verzoeken kunnen niet worden gegarandeerd.
Feesten en evenementen (inclusief familiefeesten, verjaardagsfeesten en trouwfeesten) met max. 20 aanwezigen zijn ter plaatse toegelaten
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen koolmonoxidemelder aanwezig is in de accommodatie, noch toestellen op gas.
De eigenaar heeft aangegeven dat er geen rookmelder aanwezig is in de accommodatie.
Deze accommodatie wordt beheerd via onze partner, Vrbo. Je ontvangt een e-mail van Vrbo met een link naar een Vrbo-account, waarmee je je boeking kunt aanpassen of annuleren.

Overige info

Ouders of wettelijke voogden die reizen met kinderen van jonger dan 18 jaar dienen bij het inchecken de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto (bijvoorbeeld een paspoort) te overhandigen. Als er bij internationale reizen vanuit Brazilië slechts één van de ouders met een kind reist, dan dient hij of zij, naast de geboorteakte en een identiteitsbewijs met foto, een notarieel bekrachtigde brief te overhandigen waarin toestemming gegeven wordt door de andere ouder. Als de ouders of de wettelijke voogd niet in staat of niet bereid zijn om deze toestemming te presenteren, dan is er een juridische toestemming nodig. Mensen die met kinderen naar Brazilië reizen dienen voor vertrek met het Braziliaanse consulaat te overleggen voor meer informatie.

Over deze buurt

dit vakantiehuis ligt in Meia Praia, een wijk in Navegantes. Ontdek de prachtige natuur van de omgeving bij Praia de Piçarras en Praia de Taquarinhas. Daarnaast kun je ook Adelaide Konder Theater en Teatro Municipal de Itajaí bezoeken, enkele culturele hoogtepunten. Beto Carrero World en FG Big Wheel zijn ook een bezoek waard. Bekijk onze reisgids voor Navegantes
Meer vakantiehuizen in Navegantes
Kaart
Navegantes, SC

In de buurt

  • Beto Carrero World
    Beto Carrero World
    12 min. rijden - 11.4 km
  • Ilha de Porto Belo
    5 min. rijden - 3.7 km
  • Praia do Gravatá
    6 min. rijden - 4.7 km
  • Navegantes-haven
    9 min. rijden - 6.8 km
  • Praia Central
    9 min. rijden - 5.1 km

Lokaal vervoer

  • Navegantes (NVT-Ministro Victor Konder Intl.) - 5 min. rijden

Restaurants

  • Quintal Do Félix
    6 min. rijden
  • Café Havanna
    4 min. rijden
  • Padaria Navegantes
    6 min. rijden
  • Espaço Biolifico Cafe e Floricultura
    5 min. rijden
  • Parrilla 674 Steakhouse
    5 min. rijden

Veelgestelde vragen

Zijn huisdieren welkom bij Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.?

Ja, bij deze accommodatie zijn huisdieren toegestaan (maximum 4 in totaal).

Hoe laat kan ik bij Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC. inchecken?

Inchecken is mogelijk vanaf 12:00 uur.

Tot hoe laat kan ik bij Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC. uitchecken?

Je dient om uiterlijk 12:00 uur uit te checken.

Waar staat Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.?

Dit vakantiehuis ligt in Meia Praia, op 5 km afstand van Praia do Gravatá, Ilha de Porto Belo en Praia Central. Ook Strand van Navegantes en Praia do Pontal liggen op 10 km afstand.

Beoordelingen over Cozy house for 10 people. Pets allowed. Meia Praia, Navegantes, SC.